Įkraunama...
Įkraunama...

MRU, Socialinis darbas

Laba diena.
Ar būtų besimokančių ar jau baigusių Mykolo Romerio universiteto, Socialinės politikos fakulteto, Socialinio darbo specialybę?

Norėčiau susirasti bendraminčių blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
ei merginos, turbūt juokaujat? Nejaugi SM nėra studijuojančių socialinį darbą? blink.gif
Atsakyti
Na, nezinau ar as cia tiksiu, bet as mokausi Kauno Kolegijoj socialini darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2007 10 30, 12:06)
Na, nezinau ar as cia tiksiu, bet as mokausi Kauno Kolegijoj  socialini darba 4u.gif

labas. sveika prisijungus.
kodėl netiksi - tiksi...
kelintam kurse esi, kiek metų mokytis????

O labiausiai man smalsu, ar tau patinka tai, ką studijuosi?
Ar prie širdies socialinis?
Kaip studijuoji...
Man kažkaip ne kaip atrodo, bet jau įstojau tai pabaigsiu, nes man reikia bakalauro. aš pirmam kurse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LedineLedi @ 2007 10 30, 13:10)
labas. sveika prisijungus.
kodėl netiksi - tiksi...
kelintam kurse esi, kiek metų mokytis????

O labiausiai man smalsu, ar tau patinka tai, ką studijuosi?
Ar prie širdies socialinis?
Kaip studijuoji...
Man kažkaip ne kaip atrodo, bet jau įstojau tai pabaigsiu, nes man reikia bakalauro. aš pirmam kurse biggrin.gif



Malonu, kad tiksiu smile.gif
Esu antram kurse. Mokausi neakivaizdziai, ir mokytis reikia is viso 3,5metu.
Pirmam kurse buvo pakankamai sunku - visokios filosofijos, rastvedybos paskaitos, tikrai buvo daug sunkiau. Ir dar mums buvo orientacine praktika pirmam kurse rugsejo menesi, tai vedziojosi po ivairias istaigas. Zinok tada tikrai issigandusi buvau. O po to, pavasari buvo kita praktika, vaiku dienos centre, tai visai patiko.
O tau kiek metu mokytis? Buvo kazkokia orientacine praktika?
Atsakyti
Na aš čia tokia pagyvenus studentė esu biggrin.gif socialinio darbo, esu antrakursė neakivaizdininkė. Irgi mokausi daugiau dėl diplomo, nei dėl idėjos ar noro dirbti tą darbą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2007 10 31, 08:12)
Malonu, kad tiksiu smile.gif
Esu antram kurse. Mokausi neakivaizdziai, ir mokytis reikia is viso 3,5metu.
Pirmam kurse buvo pakankamai sunku - visokios filosofijos, rastvedybos paskaitos, tikrai buvo daug sunkiau. Ir dar mums buvo orientacine praktika pirmam kurse rugsejo menesi, tai vedziojosi po ivairias istaigas. Zinok tada tikrai issigandusi buvau. O po to, pavasari buvo kita praktika, vaiku dienos centre, tai visai patiko.
O tau kiek metu mokytis? Buvo kazkokia orientacine praktika?


labukas, aš pirmam kurse, tik ką įstojau į neakivaizdinį. tai dar nieko nebuvo, jokių praktikų. mokytis keturi meteliai iš eilės bakalauro.
O čia tavo pirmos studijos??? Nes aš jau esu baigus Vilniaus kolegiją, prieš šešis metus, bet man reikia bakalauro ir tiek, po to gal kitą magistrą susiveiksiu blush2.gif
ne iš meilės specialybei ėjau.... nelabai man jaučiu bus, bet reikia rolleyes.gif

QUOTE(Fikuselis @ 2007 10 31, 19:45)
Na aš čia tokia pagyvenus studentė esu  biggrin.gif socialinio darbo, esu antrakursė neakivaizdininkė. Irgi mokausi daugiau dėl diplomo, nei dėl idėjos ar noro dirbti tą darbą. 4u.gif

Sveikute Fikusiuk
o kur mokais??? MRU????
Aš irgi neakivaizdžiai...
O kodėl pagyvenus??? Tai ir aš matyt pagyvenus blush2.gif
ne pagal specialybę dirbi??? Ar stojai pan kaip aš - reik aukštojo, nuvežiau prašymą, kur įstojau, ten mokaus.....
Atsakyti
QUOTE(LedineLedi @ 2007 11 01, 00:11)
labukas, aš pirmam kurse, tik ką įstojau į neakivaizdinį. tai dar nieko nebuvo, jokių praktikų. mokytis keturi meteliai iš eilės bakalauro.
O čia tavo pirmos studijos??? Nes aš jau esu baigus Vilniaus kolegiją, prieš šešis metus, bet man reikia bakalauro ir tiek, po to gal kitą magistrą susiveiksiu blush2.gif
ne iš meilės specialybei ėjau.... nelabai man jaučiu bus, bet reikia rolleyes.gif



Matai, o mums pirmam kurse iskart dar jokiu paskaitu nevede, o savaite po visokias soc.istaigas vedziojo, ir tik po to paskaitos. O kaip jus tvarkarastis? Paskaitos tik savaitgaliais? Pas mumis, tai trys savaites paskaitu, po to po nauju metu egzu savaite, ir vel vasari trys savaites paskaitu ir birzeli egzai. Ir dar praktika (jau antroji) tures buti sutalpinta tarp vasario-birzelio menesiu.
O cia mano pirmosios studijos. Nesiau ten, kur nera daug tiksliuju mokslu. O pagal specialybe gal ir visai noreciau dirbti, tik kad atlyginimai juokingi. Vasara sakiau bandysiu ieskoti pagal specialybe, jau vis tik busiu antra kursa baigus, gal kas priims smile.gif

Sveika prisijungus Fikusiuk 4u.gif ir kaip tau mokslai? Gal ir dirbi pagal specialybe?
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2007 11 01, 19:47)
Matai, o mums pirmam kurse iskart dar jokiu paskaitu nevede, o savaite po visokias soc.istaigas vedziojo, ir tik po to paskaitos. O kaip jus tvarkarastis? Paskaitos tik savaitgaliais? Pas mumis, tai trys savaites paskaitu, po to po nauju metu egzu savaite, ir vel vasari trys savaites paskaitu ir birzeli egzai. Ir dar praktika (jau antroji) tures buti sutalpinta tarp vasario-birzelio menesiu.
O cia mano pirmosios studijos. Nesiau ten, kur nera daug tiksliuju mokslu. O pagal specialybe gal ir visai noreciau dirbti, tik kad atlyginimai juokingi. Vasara sakiau bandysiu ieskoti pagal specialybe, jau vis tik busiu antra kursa baigus, gal kas priims smile.gif

Sveika prisijungus Fikusiuk 4u.gif  ir kaip tau mokslai? Gal ir dirbi pagal specialybe?

pas mus nuo rugsėjo pirmos dešimnt dienų paskaitos buvo po visą dieną, o egzai bus nuo sausio septintos, po to vėl dešimt dienų paskaitos ir vėl egzai vasarop.

bet aš dar net nepradėjau žiūrėt nieko rolleyes.gif blush2.gif reikia kažkaip jau prisiverst poo velniais. bet.... paskutinę naktį matyt.... mes niekur nėjom, niekur nevede, ti atbuvom paskaitas ir.. laisvi blink.gif
Atsakyti
Sveikute Fikusiuk
o kur mokais??? MRU????
Aš irgi neakivaizdžiai...
O kodėl pagyvenus??? Tai ir aš matyt pagyvenus blush2.gif
ne pagal specialybę dirbi??? Ar stojai pan kaip aš - reik aukštojo, nuvežiau prašymą, kur įstojau, ten mokaus...


Taip, aš Romerio mokausi.Na pagyvenus todėl biggrin.gif ,kad jau truputį virš 40-nors yra ir gerokai vyresnių.
Dirbu ne pagal specialybę ir mokausi tikrai dėl diplomo,esu senais laikais baigusi technikumą.Stojau į šią specialybę todėl,kad pagal atsiliepimus nėra labai sunku mokytis,ko gero, tai pasitvirtina,bet jau prikišta tiek praktikų...Ruoškis brangioji,kitą pusmetį bus savanoriška praktika,o dar kitą-kaip man dabar-turėsi atlikti mėnesio trukmės praktiką,išnagrinėti kažkokį atvejį,žodžiu...Vat tas dalykas mane knisa,o šiaip patinka ir visai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2007 11 03, 16:56)
Sveikute Fikusiuk
o kur mokais??? MRU????
Aš irgi neakivaizdžiai...
O kodėl pagyvenus??? Tai ir aš matyt pagyvenus blush2.gif
ne pagal specialybę dirbi??? Ar stojai pan kaip aš - reik aukštojo, nuvežiau prašymą, kur įstojau, ten mokaus...
Taip, aš Romerio mokausi.Na pagyvenus todėl biggrin.gif ,kad jau truputį virš 40-nors yra ir gerokai vyresnių.
  Dirbu ne pagal specialybę ir mokausi tikrai dėl diplomo,esu senais laikais baigusi technikumą.Stojau į šią specialybę todėl,kad pagal atsiliepimus nėra labai sunku mokytis,ko gero, tai pasitvirtina,bet jau prikišta tiek praktikų...Ruoškis brangioji,kitą pusmetį bus savanoriška praktika,o dar kitą-kaip man dabar-turėsi atlikti mėnesio trukmės praktiką,išnagrinėti kažkokį atvejį,žodžiu...Vat tas dalykas mane knisa,o šiaip patinka ir visai įdomu.

o jetau blink.gif doh.gif

bliamba, iki gruodžio pirmos reikia atiduot ar šešis rašto darbus o aš nieko neturiu juodai, ir nežinau iš kur gaiusiu, o čia dar nagrinėjimai buss.....
bet tikiuos nemesiu...

Vilnietė esi? bigsmile.gif

O aš manau, kad ne man ta sritis juodai, bet baigt norisi - juk reikia bakalauro g.gif
Atsakyti
O tai kokių dalykų tau tie rašto darbai,mes man atrodo pirmą pusmetį nė vieno nerašėm,ar tik vieną. Ar tu dieniniam mokaisi,tai gal pas juos ir daugiau.Gal kuo galiu padėt? Nepanikuok ir negalvok mesti,žinok su viskuo susitvarkysi,man irgi pirmą semestrą buvo kilus baimė,bet viskas baigėsi tikrai gerai, be skolų ir panašiai.
Atsakyti