Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Boružėlė"

Sveikos, mamos, gal kurios jūsų vaikai lanko šį darželį, norėtųsi išgirsti atsiliepimų. Dabar perskaičiau, kad yra nusivylusių šiuo darželiu, norėčiau sužinoti, kodėl, ir kas su juo ne taip 4u.gif
Atsakyti
Aš galiu parašyti, kodėl šiuo darželius nesusidomėjau, nors rinkdamasi darželį savo vaikui centre esančius darželius apžiūrinėjau. Man labai užkliuvo mažas, apytuštis, o, svarbiausia, visas užasfaltuotas/išbetonuotas kiemas. Nemanau, kad tai esminė problema, bet kai radau žalius ir saugiam bei smagiam vaikų žaidimui pritaikytus kiemus turinčių darželių, tai į pačią "Boružėlę" smulkiau pasidomėti ir nebeužsukau.
Atsakyti
aš girdėjau neblogus atsiliepimus apie šį darželį thumbup.gif
Atsakyti
čia yra paminėta Boružėlė ir išgirtasis Vėrinėlis.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(believer @ 2007 10 19, 16:26)
Sveikos, mamos, gal kurios jūsų vaikai lanko šį darželį, norėtųsi išgirsti atsiliepimų. Dabar perskaičiau, kad yra nusivylusių šiuo darželiu, norėčiau sužinoti, kodėl, ir kas su juo ne taip 4u.gif


na mes lankom šį darželį bet nepaskyčiau kad ten jau labai prastai blush2.gif kiekvienam daržiukyje yra savo minusu g.gif o siaip darzelis paprastas orentuotas i aktyvius vaikucius didele sporto sale grupese sporto kampeliai kadangi musiskis baisiai aktyvus tai man labai gerai kad jis turi kur issilieti rolleyes.gif dabar lopsiuko grupeje tik truputi problematiska nes auklyte pasikeite ir sakyciau man ji nelabai nes is jos daznai girdziu pakelta tona verysad.gif bet apie tai dar ketinu pakalbeti su kitom mamytem.. o jai domina kas konkretau gali paklausti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nieko blogo, kaip ir nieko kazko super. Man uzkliuvo tai kad lanko daug serganciu vaiku, kad lopselio grupei vaikai mazai buna lauke, meniu siaubingas blink.gif , ir kad nesiimama jokiu priemoniu vaikam persirgus infekcinem ligom( tiesa buvo pora kartu, bet tikrai ne po kiekvieno atvejo unsure.gif ), nu o kita: paprastas, statistinis vaiku darzelis, tik su labai skurdziu kiemu, jokiu supyniu. Tiesa dabar yra pastatyta nauja ciuozykla, bet ji tokia griozdiska , stati ir auksta, kad as bijociau ten vaikus leisti.
Atsakyti
Nu psio kaip sakant - ketinau sio darzu pasidomet, bet pakako poros jusu atsiliepimu, kad ten vaiko nebevesciau....
Atsakyti
QUOTE(Auksine Zuvele Georgia @ 2009 02 17, 23:22)
Nu psio kaip sakant - ketinau sio darzu pasidomet, bet pakako poros jusu atsiliepimu, kad ten vaiko nebevesciau....


Na nezinau tiesa sakant kodel tokie atsiliepimai mes pvz. ta darzeli lankom jau antrus metus ir nesam jokiom bakterinem ligom sirge, o per dvejus metus tai sirgom gal kokius 4 ar 5 kartus po savaite bet turint omeny kad vaikas dar tik 3m. tai yra labai mazai nes imuniteto vaikas dar neturi, nei serganciu vaiku ten nemaciau schmoll.gif papildomu rinkliavu niekad nera buve, o per sventes vaikai visad kokiu nauju daineliu ismoke wub.gif aukletoja visad parodo darbelius ka vaikai daro per dienas smile.gif
Na meniu gal ir nera istaigingas bet turint omeny kokios kainos tai suprantama bet kiek skaitau tai ir darzoviu ir mesytes ir zuvies ir vaisiu desertui vaikai gauna tongue.gif O ir preitai metais pasirasem popieriukus kad norim moketi daugiau uz maista kad galetu pagerinti meniu tongue.gif
Na ir prirasiau lotuliukas.gif bet mus sis darzelis tenkina matau pagal vaika juk namo net nenori eiti kai ateinam doh.gif aukletoja musu thumbup.gif jauna bet vaikus tikrai myli ir su jeis uzsiima bendrauja, zaidzia o ne tik sedi ir ziuri kad neuzsimustu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingavysnia @ 2009 02 18, 19:07)
Na nezinau tiesa sakant kodel tokie atsiliepimai mes pvz. ta darzeli lankom jau antrus metus ir nesam jokiom bakterinem ligom sirge, o per dvejus metus tai sirgom gal kokius 4 ar 5 kartus po savaite bet turint omeny kad vaikas dar tik 3m.  tai yra labai mazai nes imuniteto vaikas dar neturi, nei serganciu vaiku ten nemaciau  schmoll.gif papildomu rinkliavu niekad nera buve, o per sventes vaikai visad kokiu nauju daineliu ismoke  wub.gif aukletoja visad parodo darbelius ka vaikai daro per dienas  smile.gif
Na meniu gal ir nera istaigingas bet turint omeny kokios kainos tai suprantama bet kiek skaitau tai ir darzoviu ir mesytes ir zuvies ir vaisiu desertui vaikai gauna  tongue.gif  O ir preitai metais pasirasem popieriukus kad norim moketi daugiau uz maista kad galetu pagerinti meniu  tongue.gif
Na ir prirasiau  lotuliukas.gif bet mus sis darzelis tenkina matau pagal vaika juk namo net nenori eiti kai ateinam  doh.gif aukletoja musu  thumbup.gif  jauna bet vaikus tikrai myli ir su jeis uzsiima bendrauja, zaidzia o ne tik sedi ir ziuri kad neuzsimustu  doh.gif


Joa?... g.gif Matai man tas darzelis dabar po langais smile.gif Nes isikeleme gyventi i Danes gatve... tai taip sakant, jei vaikai zaistu lauke, matyciau savo bicha smile.gif Nu reik jau kita savaite ji uzrasyti, bet dar neapsisprendziau kur... smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, mes praejusi pavasari uzsirasem i si darzeli, tai sake ateiti po metu, po keliu savaiteliu eisim, gal atsirado ir mum vieta sitam darzelyje smile.gif bet siaip, sake, kad reiks laukti iki 2010 savo vietos doh.gif
salia namu darzelis, o vietu visiskai nera verysad.gif
Atsakyti
Mes lankom si darzeli. Ir viskas lyg normaliai, ir maistas neblogas, ir kieme pakankamai buna, eina i sporto sale, labirinto kambarius, geria ekologiska arbatele. O del sirgimo, tai manau, kad cia nuo pacio vaiko priklauso. Mes pavyzdziui per visa ziema sirgom tik du kartus, tai manau per 3 men , nera daug. Man tik kas nepatinka, kad labai daug vaiku. Pas mus grupej prisirase 25, o lanko koki 20 tai tikrai pastoviai, buna ,kad ir visi susirenka.
O siaip as nesiskundziu siuo darzeliu.
Atsakyti
oho kokios gausios grupes, bet deja musu neprieme verysad.gif
Atsakyti