Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Alytuje

labai noreciau suzinot mamu nuomone ape alytaus vaiku gydytojas.mes einam pas gyd.vaiciuliene siaip maloni gydytoja ir rupestinga bet nuolat sergam.nors ir biski susergam ji visada antibijotikus skiria.gydemes pas gyd.knezeviene tai patiko is pradziu pasiule gydytis homeopatiniais vaistais.ir taip kalbejau su daug mamyciu vis skundzes kad is kart skiria antibijotikus.girdejau kad poliklinikoj nieko gero cia is gydytoju nelike visi dirba privaciai?
Atsakyti
man tik idomu, kodel kai serga vaikas kalta gydytoja, o kai blogai mokosi - mokytoja? g.gif
mes dabar gyvenam anglijoj, bet visada kai tik gryztam namo i Alytu, apsilankom pas savo gyd. Peckuviene, nuostabi ir kaip gydytoja, ir kaip zmogus smile.gif
Atsakyti
nesakiau kad kalta gydytoja tiesiog siaip butu idomu suzinot mamu nuomone apie alytaus poliklinikos gydytojas. smile.gif mum ir patinka musu daktare kaip zmogus tik kad taip antibijotikus lengva ranka raso.
Atsakyti
QUOTE(jolka1978 @ 2007 11 03, 19:06)
nesakiau kad kalta gydytoja tiesiog siaip butu idomu suzinot mamu nuomone apie alytaus poliklinikos gydytojas. smile.gif mum ir patinka musu daktare kaip zmogus tik kad taip antibijotikus lengva ranka raso.

Atsakyti
[quote=Ilona1979,2007 11 03, 22:15]

taip aš pritariu pašnekovei jolkai nors menkiause liga tuoj ir antibijotikai bet `aš savo daktare džauguosi nes ji man padėjo gauti kelalapį y sanatorija be jos pagalbos būtau negavusi kelalapio kaip perėjau pas ja ir vaistai pasikeitė ir pats gydymas o kaip buvau pas Jelizarova tai negavau normalaus gydymo savo angeliukam o dabar esu pas Preišiogolavičiene tai ir vaistukai kiti ir jei reike ir y sanatorija išvykstam sunglasses2.gif vacation1.gif
Atsakyti
as ir prasiau i sanatorija tai be sansu!atseit nepriklauso tai ka antibijotikus gert vos ne2kartus per menesi?o i mokama prasau 1100lt kainuoja! smile.gif
Atsakyti
Zinot man rodos dabar tokie laikai... unsure.gif anksciau dauguma augindavo mociutes, tai tuoj jei tik susergi arbatos, koju kaitinimai, gerkliu garinimai ir visokios kitos proceduros, o dabar gal ir pacios mamos patingi, arba neturi laiko taip "zaisti", o gydytoja israsydama antibiotikus garantuota, kad pasveiks bigsmile.gif
siaip mus irgi karta del aukstos temperaturos pagulde i ligonine, ir dar net nenustate diagnozes paskyre penicialina leidziama, tai kai paklausiau pas gydytoja kodel, sako nesvarbu koks uzdegimas, bus vis tiek pagydytas nuo situ vaistu biggrin.gif
bet as nesutikau, pagailo mazes, nes buvo tik pusantro menesio, teko palikt ligonine, pasirasius rasta, kad atsisakau gydymo... (veliau paaiskejo, kad buvo sustojes skrandukas, nes brolis "pavaisino" kubus sultim thumbup.gif)
Atsakyti
mes lankomės pas gydytoją Kneziavienę thumbup.gif man jinai patinka kaip žmogus ir kaip gydytoja, rūpestinga, mes pas ją prisirašėm tik prieš 4 metus, tada atsikėlėm į Alytų gyventi ir pagal gatvę ją gavom, tikrai gera gydytoja, maloniai bendraujanti, išaiškina viską, neskiria iš karto antibiotikų, atsimenu su dukra vis kovojom su plaučių uždegimais, tik jinai ir išgydė, labai atidžiai išklausydavo plaučiukus. Dabar jau antri metai nesergam thumbup.gif tada kai labai sirgom į namus lankydavo be kvietimų ir prašymų, tiesiog sako buvau aplankyti mažo leliuko ir atsiminiau jus, nu kaip malonu buvo smile.gif
Atsakyti
O mes pas gydytoja Vensloviene, kaip su tempa,i namus atvaziuoja,o viena karta i ligos pabaiga ir pati atvaziavo aplankyti ir paziureti kaip vaikas jaucias thumbup.gif O antib nesiskubina duoti...
Atsakyti
Gureviciene gera wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 11 26, 17:12)
Gureviciene gera wink.gif

As tai irgi girdejau,bet ,kad labai ji "brangi"....
O viespatie apsaugok nuo Griskonienes.....Saldi ,maloni,plepi ,lipsni,nu bet kompetencija doh.gif ............
Atsakyti
O mes du kartus su dukryte gulejom ligoninej ir gydytoja buvo Gureviciene, tai dabar galiu papriestarauti, kad ji yra brangi, nes kai per prievarta ikisome pinigu, ji kita diena atnese ir padedama ant spintutes sako: jusu vaikutis serga, jam dar ne tiek pinigu reiks ant vaistuku!
Atsakyti