Įkraunama...
Įkraunama...

Hermes kvepalai

Sveiki,

Esu abejinga bet kokiems dizaineriams ar prekiniams zenklams, bet mane vilioja Hermes kvapu originalumas ir isskirtinumas.
Taigi kvieciu pasidalinti nuomonemis ir ispudziais thumbup.gif

Bendra info apie isleistus kvepalus:
Eau d'Hermès Hermès 1951 unisex
Doblis (original) Hermès 1955 mot.
Calèche Hermès 1961 mot.
Équipage Hermès 1970 vyr.
Amazone (original) Hermès 1974 mot.
Eau d'Orange Verte Hermès 1979 unisex
Parfum d'Hermès Hermès 1984 mot.
Bel Ami Hermès 1986 vyr.
Amazone (new) Hermès 1993 mot.
24, Faubourg Hermès 1995 mot.
Rocabar Hermès 1998 vyr.
Hiris Hermès 1999 mot.
Rouge Hermès Hermès 2000 mot.
24, Faubourg Eau Délicate Hermès 2003 mot.
Calèche Eau Délicate Hermès 2003 mot.
Calèche Fleurs de Méditteranée Hermès 2003 mot.
Un Jardin en Méditerranée Hermès 2003 unisex
Aroma d'Orange Verte Hermès 2004 unisex
Concentrée D'Orange Verte Hermès 2004 unisex
Doblis (new) Hermès 2004 mot.
Eau des Merveilles Hermès 2004 mot.
Hermèssence Ambre Narguilé Hermès 2004 unisex
Hermèssence Poivre Samarcande Hermès 2004 unisex
Hermèssence Rose Ikebana Hermès 2004 unisex
Hermèssence Vétiver Tonka Hermès 2004 unisex
Eau d'Orange Douce Hermès 2005 unisex
Hermèssence Osmanthe Yunnan Hermès 2005 unisex
Un Jardin sur le Nil Hermès 2005 unisex
Elixir des Merveilles Hermès 2006 mot.
Hermèssence Paprika Brasil Hermès 2006 unisex
Terre d'Hermès Hermès 2006 vyr.
Hermessence Brin de Réglisse Hermès 2007 unisex
Kelly Calèche Hermès 2007 mot.
Atsakyti
As su Hermes susipazinau per Eau des Merveilles

video reklama
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2007 10 20, 21:02)
As su Hermes susipazinau per Eau des Merveilles

video reklama

Superiniai šite kvepalai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 10 20, 21:22)
Superiniai šite kvepalai  thumbup.gif

O kur galima ju isigyti, pauostyti?
Atsakyti
QUOTE(CINEMA @ 2007 10 21, 10:37)
O kur galima ju isigyti, pauostyti?

Panos pirko ir uostė Parfumexpresse. 4u.gif .
Aš tai pirkau čia: http://www.perfumit....riÅ”ki_kvepalai
Atsakyti
Kokia gerą temą sugalvojai Seeme 4u.gif Tikrai verti dėmesio kvepalai, gaila tik kad nėra jų beveik pas mus, o taip norėtųsi visus išbandyt... rolleyes.gif

Šiek tiek istorijos: firmos veiklos pradžia laikomi 1837 metai, kada Teri Hermes įkūrė firmą, gaminančią pakinktus arkliams. Tas Hermes firminis ženklas su arkliukais tą šiandien ir simbolizuoja. Po truputį firma savo veiklą plėtė tokiose srityse kaip juvelyriniai aukso ir sidabro papuošalai, įvairių rūšių madingi aksesuarai, laikrodžiai, biuro reikmenys, peleninės, šilkinės skarelės. Vėlesnės šeimos kartos palaipsniui plėtė gamybą ir asortimentą ir taip susikūrė tikra nepriekaištingo skonio ir aukštos kokybės Hermes imperija. 1951 metais pradėta Hermes kvapalų gamyba prasidėjusi nuo Eau d'Hermes, o 1961 metais sukuriami Caleche - tikra prancūziškos parfumerijos klasika.

Pati esu pažįstama tik su Eau des Merveilles ir 24 Faubourg, dar kažkada turėjau Caleche mėginėlį, tai prisimenu juos kaip labai malonų, elegantišką, neeilinį kvapą (bent jau man 20-metei tada taip pasirodė smile.gif ), tačiau ilgai jis pas mane neužsibuvo, kadangi atidaviau sesei, mat perskaičiau, kad jie pagal zodiako ženklą jai labai tinka. hihihi.gif Bet prisiminimai apie juos labai teigiami, norėčiau kada vėl pabandyt, įdomu kaip dabar jie man pasirodytų. rolleyes.gif Beje, vėliau sužinojau kad tai aldehidiniai kvepalai.
user posted image user posted image

Ką reiškia Caleche gal kas pasakytų? blush2.gif Karieta?
Atsakyti
Dolce Vita 4u.gif šaunuolė, kiek daug informacijos nepatingėjai parašyti. thumbup.gif
O aš esu prieš keturis metus bandžiusi 24, Faubourg, labai sužavėjo, bet net negalvojau pirkti, nes eurus labai taupiau. ax.gif lotuliukas.gif Atsimenu, kad tik juos iš Hermes ir bandžiau, nes labiausiai girdėti man tuo metu buvo... cool.gif O mini įsigijau PE, kaip ir Eau Des Merveilles. Abu dievinu. Fobur tokie solidūs, labai moteriški, klasikinis gėlinių kvepalų pavyzdys man... gavęs penkis parfumerinius Oskarus.
Atsakyti
SVeikos! Kiek čia naujovių pas jus malonių thumbup.gif Vis paskaitau, o rašymui laiko nebelieka kažkaip....

QUOTE(Dolce Vita @ 2007 10 21, 15:28)
Ką reiškia Caleche gal kas pasakytų? blush2.gif Karieta?

Panašiai smile.gif Caleche yra dviratis vežimaitis, tik ne toks prabangus kaip karieta.. tiesiog paprasta brička rolleyes.gif Čia turbūt irgi kažkaip siejasi su tais Hermes pakinktais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 21 spalio 2007 - 17:08
Na Hermes zenklas yra keturrate karietaite, vezimaitis.

Cia kazkokiam JAV provincijos mieste vyko Kelly Caleche pristatymas, bet tas zenklas aiskiai matosi.
Oi, pasirodo Dallase, bet man atrodo nykiai blush2.gif

pristatymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seeme: 21 spalio 2007 - 19:13
QUOTE(Africa @ 2007 10 21, 15:40)
...O aš esu prieš keturis  metus  bandžiusi 24, Faubourg, labai sužavėjo, bet net negalvojau pirkti, nes eurus labai taupiau. ax.gif  lotuliukas.gif Atsimenu, kad tik juos iš Hermes ir bandžiau, nes labiausiai girdėti man tuo metu buvo... cool.gif  O mini įsigijau PE, kaip ir Eau Des Merveilles. Abu dievinu.  Fobur tokie solidūs, labai moteriški, klasikinis gėlinių kvepalų pavyzdys man... gavęs penkis parfumerinius Oskarus.

Africa, nėra už ką. mirksiukas.gif Man ir pačiai tai įdomu. rolleyes.gif O Faubourg tikrai rimti drinks_cheers.gif ir kažkokie ramūs man jie, subalansuoti. Tikrai solidūs. Atrodo, kad moteris kuri kvepinsis jais, žino ko nori iš gyvenimo. mirksiukas.gif
QUOTE(Sapho @ 2007 10 21, 18:07)
Panašiai  smile.gif  Caleche yra dviratis vežimaitis, tik ne toks prabangus kaip karieta.. tiesiog paprasta brička  rolleyes.gif Čia turbūt irgi kažkaip siejasi su tais Hermes pakinktais  biggrin.gif

Ačiū Sapho už patikslinimą. 4u.gif Turbūt kad siejasi. biggrin.gif
QUOTE(Seeme @ 2007 10 21, 20:11)
Cia kazkokiam JAV provincijos mieste vyko Kelly Caleche pristatymas, bet tas zenklas aiskiai matosi.
Oi, pasirodo Dallase, bet man atrodo nykiai blush2.gif

pristatymas

Na taip, nykokai kažkaip. unsure.gif Man labai patinka pradžia, iki tos vietos kol nepradeda rodyti stalų su patiekalais. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce Vita: 21 spalio 2007 - 23:25
QUOTE(Sapho @ 2007 10 21, 18:07)
Panašiai  smile.gif  Caleche yra dviratis vežimaitis, tik ne toks prabangus kaip karieta.. tiesiog paprasta brička  rolleyes.gif

Vienok kartais neblogai kalbų nemokėt lotuliukas.gif O tai sunku būtų išlement, kad "man labai patinka kvepalai "Vežėčios" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Miniatiura 24 Faubourg pirkau , kaip ir visos, turbut, Parfumexprese-kvapas kategoriskai ne mano. Apie Eau des Merveilles cia forume daug prirasyta, bet man prisijaukinti kvapa pavyko ne is karto. Dar turiu Nilo sodus, kvapas nuostabus-ant odos keiciasi-is pradziu slapia nupjauta zole, citrusai, kazkoks vandens kvapas, dar po kiek laiko geles, dumu kvapas- ai zodziu, geris smile.gif
Atsakyti