Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis kandžiojasi žįsdamas

Sveikos,
Pasidalinkite patirtimi, kaip maitinote, kai pasirode dantukai? Pas maniski dar tik vienas, bet kartais taip suspaudzia, kad zymes lieka ant spenelio. O kas bus toliau?????? Negi teks nutraukti maitinima????
Atsakyti
Pora kartu subariau grieztesniu balsu, kad negalima mamytei kasti-skauda, ir nebesikandzioja. Turim jau 6 dantis.
Atsakyti
maniškis vieną kartą taip įkando, kad aš net pliaukštelėjau-tai buvo vienas ir paskutinis kartas kaip man įkando, pliaukštelėjau aišku nesmarkiai, jis tik pasižiūrėjo į mane didelėm akim ir matyt to užteko
Atsakyti
Mes jau greit bus pora menesių kaip džiaugiamės dviem dantukais, bet ikandęs dar nebuvo nė karto, tfu tfu tfu tongue.gif Gal todėl, kad dantys abu apačioj, tad žindant nėr kaip įkast sau į liežuvį neįkandus biggrin.gif Bus matyt, kaip seksis, kai viršuj dantukus sudaiginsim wink.gif
Atsakyti
tai pas manaji irgi tik antras dantukas rodosi. Bet kazkaip sugeba pabaigoje zindymo suspausti stipriai ir tempti speneli, tai tuomet ir lieka dantuko zymes........

Gal nenukas:)
Atsakyti
Oi, mamytės, nebijokit, tikrai nesukandžios. Aš maitinau 15 mėnesių, bet speneliai kentėdavo tik gimus mažuliui kokią savaitę. Jie sugeba kaip tai nesikandžioti.
Atsakyti
Mes jau turim senokai 6 dantukus,bet įkandus nėra nei karto rolleyes.gif
Tiesa,kai dygo pirmieji apatiniai dantukai,tai žindymo pabaigoj bandydavo matyt pasikasyt,bet labai supykau ir daugiau nebandė laugh.gif o šiaip dažniausiai jau bando kąst,kai jau pavalgo ir pradeda žaisti,tai kad geriausia neduot žaidimam,o pamaitint ir atitraukt,juk jau matai kai nustoja valgyt wink.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, maitink kaip maitinus, tikrai vaikas nieko nenukas, visoms maitinancioms krutim buna, kad vaikutis ikanda, bet tai nera taisykle. Krimstels pora sykiu, uzstaugsi is skausmo ir daugiau nekas. Sekmes maitinant ir kantrybes, ko del vaiku nepadarysi smile.gif
Atsakyti
LOTOSIU: smile.gif Klausei kaip prisikabinti kirminuka:)Ir as vis grozedavausi kol issiaiskinau kaip tai padaryti.wink.gif Reikia nueiti i savo VALDYMO skyda, o ten susirasti kur reikia redaguoti savo parasa. Bet pries tai turi nueiti i svetaine, kuri prikabinta prie kiekvieno kirminuko ir ten susikurti savo leliuko gimimo dienos kirminuka. 2.gif Tada uzsirasyti adresiuka to kirminuko, butent tavojo!!! IR tada tame valdymo skyde rasi kur yra mygtukas IMAGE. Ten nuspaudus atsiranda langelis kuriame ir surasysi adresiuka savo leliuko. OK. Ir jau jis prikabintas. Siaiap atrodo gana painiai, blink.gif bet gal pavyks. wink.gif Megink ir pasidarysi. biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas vaikis man nekando visai, maitinau iki 8 men. O sitas... Kando ir dar kaip piktdziugiskai. Valgo valgo ir tik krimst. Akytes tik suziba kaip kipsiuko ir krimst. Subariau - asaru pakalne. Bet kandziojos tada kai dygo kiti dantukai, kasesi matyt. Dabar nebekanda. smile.gif
Atsakyti
As irgi bijojau to kandziojimo. Bet tikrai nebuvo labai baisu. Pora kartu krimstelejo zaisdamas, kai jau pora virsutiniu dantuku buvo. Abu kartus subariau, tai verke ir po to verkdavo, kai pamatydavo kruti. Teko ilgokai badu pamarinti, nes maitinimo nutraukti dar nenorejau. Po to buvo dar du rimti ikandimai, po kuriu suklykiau ir visos gerkles, ir kandziojimai baigesi smile.gif Tiesa, dantu zymes po zindymo dazniausiai lieka, bet nebeskauda.
Atsakyti
Maniskiui dar tik pirmas dantukas kalasi, o jau kandziojasi g.gif bet pastebejau, kad kai pakankamai pasisotina. Reikes ismokt laiku atimt laugh.gif
Atsakyti