Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

Po gimdymo vienaip ar kitaip pasikeicia moters kuno formos,vienos pastambeja kitos atvirksciai - suliekneja,taigi mielosios papasakokite kaip i tai reagavo jusu vyras,ar teko isgirsti uzgauliu zodziu ar komplimentu mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis sako, kad iki nestumo buvau jam vienaip grazi, o dabar kitaip. Man atrodo, kad isvaizda daugiau pati moteris sureiksmina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 10 22, 14:04)
maniskis sako, kad iki nestumo buvau jam vienaip grazi, o dabar kitaip. Man atrodo, kad isvaizda daugiau pati moteris sureiksmina  4u.gif

is dalies tai taip 4u.gif mano vyras kazkaip visai nesuregavo i mano kuno pokycius 4u.gif as gerokai pastambejau blush2.gif blush2.gif jis sako kad myli ir myles mane visokia ir kad as pati viska labai jau sureiksminu ax.gif o stai drauges vyras reaguoja tragiskai doh.gif ( del to ir kilo man tokia tema kaip kiti vyrai reaguoja g.gif ) jis sako kad ji stora negrazi,kad net 50-metes atrodo geriau ir pan blink.gif niu skaudu gi,is savo vyro tai isgirsti butu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tisan: 22 spalio 2007 - 13:17
QUOTE(Tisan @ 2007 10 22, 13:17)
is dalies tai taip  4u.gif  mano vyras kazkaip visai nesuregavo i mano kuno pokycius  4u.gif  as gerokai pastambejau  blush2.gif  blush2.gif  jis sako kad myli ir myles mane visokia ir kad as pati viska labai jau sureiksminu  ax.gif  o stai drauges vyras  reaguoja tragiskai  doh.gif ( del to ir kilo man tokia tema kaip kiti vyrai reaguoja  g.gif ) jis sako kad ji stora negrazi,kad net 50-metes atrodo geriau ir pan  blink.gif niu skaudu gi,is savo vyro tai isgirsti butu  doh.gif

niu cia jau klausimas kitas, manau tam vyrui nelabai ji tiko ir pries gimdyma g.gif Is tikruju baisu, kad dar tokiu egoistu yra mad.gif , moteriai po nestumo ir gimdymo reikia atsigauti tiek fiziskai, tiek moraliskai, o jei girdi tokius ''komplimentus'' tai siaubas, depresija ivaryti gali!!!!!!
As visiskai grizau i savo formas kaip ir pries nestuma, na zinoma, siek tiek pakritus krutine ir pilvo raumenys gal ne tokie standus, bet niekada nesulaukiau is vyro jokiu priekaistu, kaip tik dar daugiau komplimentu gaunu po gimdymo, nei pries 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 22 spalio 2007 - 13:28
QUOTE(gooda @ 2007 10 22, 13:26)
niu cia jau klausimas kitas, manau tam vyrui nelabai ji tiko ir pries gimdyma  g.gif Is tikruju baisu, kad dar tokiu egoistu yra mad.gif , moteriai po nestumo ir gimdymo reikia atsigauti tiek fiziskai, tiek moraliskai, o jei girdi tokius ''komplimentus'' tai siaubas, depresija ivaryti gali!!!!!!
As visiskai grizau i savo formas kaip ir pries nestuma, na zinoma, siek tiek pakritus krutine ir pilvo raumenys gal ne tokie standus, bet niekada nesulaukiau is vyro jokiu priekaistu, kaip tik dar daugiau komplimentu gaunu po gimdymo, nei pries  4u.gif



is tikruju labai svarbus vyro palaikymas. bent jau man buvo tragedija matyti nauja savo kuna, nors ir nebuvo papildomu kg, bet vistiek viskas buvo kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 10 22, 12:44)
Po gimdymo vienaip ar kitaip pasikeicia moters kuno formos,vienos pastambeja kitos atvirksciai - suliekneja,taigi mielosios papasakokite kaip i tai reagavo jusu vyras,ar teko isgirsti uzgauliu zodziu ar komplimentu  mirksiukas.gif

Apie save,tai galiu pasakyti,kad nesu lieknejau,o sudziuvau doh.gif Kai maziuke gime,tai isvyro kazkokiu komplimentu ir nesulaukiau. Jis jau sapnuoja ,kada as pagaliau nors koki kg priaugsiu,ne svien kaulai pas mane beliko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2007 10 22, 14:26)
niu cia jau klausimas kitas, manau tam vyrui nelabai ji tiko ir pries gimdyma  g.gif Is tikruju baisu, kad dar tokiu egoistu yra mad.gif , moteriai po nestumo ir gimdymo reikia atsigauti tiek fiziskai, tiek moraliskai, o jei girdi tokius ''komplimentus'' tai siaubas, depresija ivaryti gali!!!!!!

tai kad va,drauge ir depresuoja ir verkia verysad.gif o vyras tik zurnalus su ivairiausiom dietom kisa jai doh.gif doh.gif ir kazkaip neviena toki pvz zinau kai po gimdymo vyrai taip uzseda savo zmonas,aisku tokios seimos gana daznai ir isyra,bet vistiek be galo skaudu tai girdeti ir mylimo vyro butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 10 22, 17:24)
o vyras tik zurnalus su ivairiausiom dietom kisa jai doh.gif 



Aš tokiam vyrui pakiščiau žolių salotų vakarienei, pietums ir dar priešpiečiams.... pažiūrėčiau, kiek ilgai tvertų...
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2007 10 22, 17:33)
Aš tokiam vyrui pakiščiau žolių salotų vakarienei, pietums ir dar priešpiečiams.... pažiūrėčiau, kiek ilgai tvertų...

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif reiks pasiulyti pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
apie save galiu pasakyt, kad nelabai kas ir pasikeite, vyras sako, kad myles mane, kokia bebuciau smile.gif jau atgavau savo formas, liko kiek pakitusi krutine, juk visvien jau netapsi tokia, kokia buvai smile.gif
Atsakyti
jokiu reakciju, myli kaip ir anksciau wub.gif
Atsakyti
Po gimdymo, kai pradejau siek tiek „kudeti“, vyras dziaugesi, kad grysta senoji zmona (ta prasme ne tokia stora ir sutinusi). Dabar dar turiu 7kg virsaus, tai kartais lepteli, kad sportuot ax.gif Nepykstu del to ant jo. Pati suprantu, kad reiktu prisiverst pasportuot
Atsakyti