Įkraunama...
Įkraunama...

Nekokybiški vaikiški rūbai

smile.gif Laba diena, esu dviejų vaikų tėtis, dažnai tenka jiems pirkti rūbelius. Prašau patarkite, kur galėčiau Vilniuje nusipirkti kokybiškas vaikiškas striukes 6-11 metų vaikams, kurios nesuplyšta per kelias dienas? g.gif Patarkite: pirkau BIMBO parduotuveje Žvėryne striuke dukrelei už 190Lt, ši striukė po kelių dienų suplyšo: užtrauktukas, sagutės, šonai, nugara. Parduotuvėje pardavėja man pasakė, kad aš sąmoningai sugadinau blink.gif striukę ir atsisakė ją pakeisti. Esu nusivyles. Pardavėja atsisakė duoti savininkės tel. numerį ar nurodyti būda kaip susisiekti. Parašiau savininkei N.Vagnorienei laišką, tačiau - tyla, jokio atsakymo. Apmaudu, kad taip negarbingai daromas biznis. Ar taip garbinga? Apgauti pirkėją ir slapstytis. Moterys, kur nupirkti rūbus vaikams ir nepakliuti pas sukčius? unsure.gif Padekite, patarkite ir saugokites BIMBO. doh.gif Tetis
Atsakyti
siuskites is UK ir tikrai nenusivilsit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 22, 15:26)
Netoli  smile.gif  nesvarbu  irnesakyk.gif
Kiekvienas žmogus skirtingai jaučia šaltį. Man norėtųsi storesnės, jau minėjau, kad jei nerasiu tai pirksiu UCB, net juk ne vienintelė pardė kur šiltomis striukėmis prekiauja.
Man šalta žiemą būna net su pūkine, o dukra, kiek jau dabar matau - į mane  lotuliukas.gif
Gal vistik reiktų nusipirkt ir pabandyt  g.gif  O tai nepabandžius nesužinosi  doh.gif



su bimbo mums buvo panasi situacija- pirkom dukrai raudonus batus, kurie nudaze po pirmo karto pedkelnes raudonai. doh.gif nunesem batus atgal, keisti is pradziu atsisake, bet tada batus daviau vyrui, jis ejo tiesiai pas vagnoriene, (jinai siaip zveryno bimbo daznai buna pati). tai vyrui grazino, bet po pokalbiu apie nedekingus pirkejus ir panasiai...
vienzo, nors bimbo mums kieme, mes ten nebeperkam nieko verysad.gif ( vyras neleidzia net ten uzeiti, nors turiu ir nuolaidu kortele) cool.gif

is tiesu manau kad reikia kreitptis i vartotoju teisiu gynimo tarnyba, va cia viskas parasyta

sekmes 4u.gif
Papildyta:
o striukiu graziu yra ir benetone, ir cipoline, ir mexx , ziurint kiek ruosiates skirti lesu vaikiskoms striukems mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarėja: 22 spalio 2007 - 21:07
Man tai Mada vaikams labai patinka, kiek ten turejau stiukiu, kombinzonu, tarnavo tikrai nemazai metu 4u.gif (tikrai ne vienerius metus nesiodavo)
Atsakyti
Ir man patinka Mada vaikams, o ir kainos geresnės nei Kotrynoj ar Čipoline, be to ir aš patarčiau siųstis iš UK, kokybė super gera, o tikrai nebaisiai brangiau nei čia, kai kas net pigiau thumbup.gif
Atsakyti
man ir Mada vaikams patinka, dar visai neblogų rūbelių galima rasti Riki2 parduotuvėj.
ir žinoma visi next, adams kids rūbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 10 23, 12:28)
man ir Mada vaikams patinka, dar visai neblogų rūbelių galima rasti Riki2 parduotuvėj.
  ir žinoma visi next, adams kids rūbeliai thumbup.gif


Riki2 paskutiniu metu labai suprastėjo verysad.gif Bent jau Kaune verysad.gif
Jau senokai ten perku tik apatines maikutes "Janka", va tos tai tikrai super nešiojasi, nors ir lenkiškos ax.gif Ir dar pėdkelnes Rewon, šios sakyčiau šiaip sau... Viršutiniai rūbeliai man ten tragiški paskutiniu metu, primena turginius doh.gif Bent didesniems vaikams.
Atsakyti
QUOTE(vasarėja @ 2007 10 22, 21:06)
su bimbo mums buvo panasi situacija- pirkom dukrai raudonus batus, kurie nudaze po pirmo karto pedkelnes raudonai.  doh.gif  nunesem batus atgal, keisti is pradziu atsisake, bet tada batus daviau vyrui, jis ejo tiesiai pas vagnoriene, (jinai siaip zveryno bimbo daznai buna pati). tai vyrui grazino, bet po pokalbiu apie nedekingus pirkejus ir panasiai...
vienzo, nors bimbo mums kieme, mes ten nebeperkam nieko  verysad.gif ( vyras neleidzia net ten uzeiti, nors turiu ir nuolaidu kortele)  cool.gif


drinks_cheers.gif Mes irgi prieš kelis metus ten pirkome dukrai ispaniškus raudonus batukus. Tai tokia pat istorija - ne tik kojines ir pėdkelnes dažė, bet ir labai greitai nuo tų batų dažai priekyje iš iš šonu nustrinė, nes buvo ruduo, nuolat šlapia... Tai po 2 mėn. tie batai atrodė taip, kad net nepatogu buvo kam nors juos atiduoti, iškart nunešėm į šiukšlių konteinerį. Tai nuo to laiko ten nieko išskyrus vilnones tapkes neperku.

Tapkės tai geros, perkame juos jau trečius metus iš eilės, tai tik vieną kartą pasitaikė prastai pasiūtos, su skylute, bet nunešėm atgal į Akropolio parduotuvę ir pakeitė.


Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 10 23, 18:03)
drinks_cheers.gif  Mes irgi prieš kelis metus ten pirkome dukrai ispaniškus raudonus batukus. Tai tokia pat istorija - ne tik kojines ir pėdkelnes dažė, bet ir labai greitai nuo tų batų dažai priekyje iš iš šonu nustrinė, nes buvo ruduo, nuolat šlapia... Tai po 2 mėn. tie batai atrodė taip, kad net nepatogu buvo kam nors juos atiduoti, iškart nunešėm į šiukšlių konteinerį. Tai nuo to laiko ten nieko išskyrus vilnones tapkes neperku.

Tapkės tai geros, perkame juos jau trečius metus iš eilės, tai tik vieną kartą pasitaikė prastai pasiūtos, su skylute, bet nunešėm atgal į Akropolio parduotuvę ir pakeitė.


drinks_cheers.gif , aha, tos tapkes tai superinis dalykas, as jas irgi perku smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vasarėja @ 2007 10 24, 13:23)
drinks_cheers.gif , aha, tos tapkes tai superinis dalykas, as jas irgi perku  smile.gif

parodykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 10 23, 14:28)
man ir Mada vaikams patinka, dar visai neblogų rūbelių galima rasti Riki2 parduotuvėj.
 


Riki2 nepatariu pirkti lenkų gamybos apatinių medvilninių maikučių ilgom rankovėm - susitraukia nerealiai. Pirkau 110cm, nors sūnus nešioja 104cm. Po poros skalbimų taip susitraukė, kad už pusmečio manau jau sesei tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 10 24, 18:11)



ok, nufotkinsiu vakare mirksiukas.gif
Atsakyti