Įkraunama...
Įkraunama...

Danų kalbos kursai

Mane domina danu kalbos ,taciau nezinau kur jie vyksta. Jei kas zinot parasykit, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Mane tas pats domina, tik Vilniuj. Ankščiau VU buvo, bet šiemet neradau nieko....
Atsakyti
Kaune lankiau ISC danų kalbos kursus, pažiūrėkit www.isc.lt smile.gif
Atsakyti
Vilniuje radau danu kalbos kursus cia danu kalbos kursai
bandysiu mokytis blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte1979: 21 liepos 2010 - 12:19
mokiausi danu kalbos universitete, todel galiu pasidalinti praktiniais patarimais: 1. nesimokykite kaip naujos kalbos, o bandykite "rasti" panasumu su jau mokama, pvz, labai panasu i vokieciu kalba. mokantis ieskant panasumu, greiciau pasieksite rezultatu. 2. klausykites kuo daugiau danu kalbos, pvz. radijas internete. nes tokiu atveju ausis greiciau pripras prie sio keisto kalbos skambejimo (danai kirciuoja ne zodzius o sakinius ir, kaip kokie vokieciai, gamina ilgus jungtinius zodzius). 3. mokykites ne paprastus zodzius, is kuriu paskui deliosite sakinius, o frazes ir konstrukcijas. pradzioje gal tai bus kiek sudetinga. bet danu kalba yra sudeliota is sablonu. tai ne rusu ar lietuviu, kur kaip nori, taip kalbi. 4. daug skaitykite ir neuzsiciklinkite ant keliu nesuprantamu zodziu. tiesiog skenuokite teksta neversdami kiekvienos frazes. taip kalba pati greiciau "ises" i smegenis.
o siaip sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
Matau, kad temoje vis atsiranda o žinutę kas metus smile.gif, tai prisidėsiu ir aš: štai čia, matau, vyksta danų kalbos kursai, ir vasarą it tyčia nuolaidas dar taiko! Pati su šia įmone patirties neturiu, bet pradėjau mąstyt apie kursus rugpjūtį...
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2012 06 24, 17:27)
Matau, kad temoje vis atsiranda o žinutę kas metus smile.gif, tai prisidėsiu ir aš: štai čia, matau, vyksta danų kalbos kursai, ir vasarą it tyčia nuolaidas dar taiko! Pati su šia įmone patirties neturiu, bet pradėjau mąstyt apie kursus rugpjūtį...


Atrodo, kad www.danukalba.lt pigiausi kursai. Teiravausi, tai ir vadovėliai įskaičiuoti, ir grupės nedidelės, o svarbiausia neprašo susimokėti už viską iš karto.
Atsakyti