Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai batai vaikams, kokius perkate?

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristupukas2004: 23 spalio 2007 - 14:10
as pernai nupirkau versto avikailio batus labai patiko tik zinoma prieziuros tai jau jie reikalauja tai siemet dar tinka, taciau kai pamaciau kitus batus nesusilaikiau nenupirkus nors jie ir sintetiniai bet paispuosti retkarciais tiks, siaip as pries sintetika.
Atsakyti
O aš jau turiu Timberland, bet nežinau ką su jais daryti-laikyti ar parduoti. g.gif Visų pirma, kailiukas tik ten kur blauzda, o kur pėdutė, tai toks kaip ir porolonas plonas, ir dar mano panai didoki-37,5 dydis. ax.gif
Batai tikrai fainučiai. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Keistai čia su tais Timberlandais g.gif Kam tada tas kailis ties blauzda? g.gif Jie turbūt ne žieminiai g.gif
Aš tai jau nesimėtau, bent jau stengiuosi, perku ecco jau kurį laiką, jei randu tinkamus, nes rudeniui savo mergičkai neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 10 24, 22:56)
Ir man jie labai, labai wub.gif , ale, kad kiek didoki ir reikia mums šiltesnių. Norėjau išsisukti nuo ecco pirkimo už beprotišką kainą, bet panašu, kad teks... doh.gif

zinai, ir gaila, kad man paciai mazi doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
o kaip cia nepataiket su dydziu? man sake timberlandai tipo pamazinti - reik imt didesnius unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 10 24, 23:04)
zinai, ir gaila, kad man paciai mazi doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
o kaip cia nepataiket su dydziu? man sake timberlandai tipo pamazinti - reik imt didesnius unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Aš pirkau šią vasarą dukrai Timberland basutes, tai man irgi pasirodė jų dydžiai stipriai pamažinti palyginus su kitais europietiškais.
Išvis su tais dydžiais problematiška, kai negali matuotis ir firma nebandyta. Nupirkau dukrai šiltus žiemai Naturino 36, tai tvarkingai didoki tiek, kiek reikia (kojinei ir laisvam pėdos judėjimui), o pamatavau Batų kalne kitų firmų 36 - paskendo...

Aš Pajos vietoj pasilikčiau šiuos batus. Jei ir šįmet žiema tokia kaip pernai, kam tas kailis? Aš kaip tik ieškau dabar dukrai 35 d. be kailio, bet tinkančių žiemai, nepralaidžių drėgmei, ilgesnių, geriau kokią kojinę šiltesnę apsimausim. Be to, mūsų mokykloj vaikai nepersiauna, tai menkas malonumas šiltoj klasėj pusdienį sėdėt su kailiniais batais. Nebent jie stipriai didoki ir sunku mergaitei vaikščioti.
O dukrai jie patinka?
Šiaip aš būtent tokių ir ieškau saviškei: storas padas, oda (ne zomša), šiltas aulas, galėtų su sijonu vaikčioti, ir tokie man jie tvirti nenunešiojami atrodo...
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 24, 22:03)
Keistai čia su tais Timberlandais  g.gif  Kam tada tas kailis ties blauzda?  g.gif  Jie turbūt ne žieminiai  g.gif
Aš tai jau nesimėtau, bent jau stengiuosi, perku ecco jau kurį laiką, jei randu tinkamus, nes rudeniui savo mergičkai neradau  ax.gif


Taip, būčiau ir aš nesimėčius, bet nekylo ranka už ecco batus mokėti 399 lt., bet dabar matau, kad gali ir tekti. ax.gif

QUOTE(bonda @ 2007 10 24, 22:04)
zinai, ir gaila, kad man paciai mazi doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
o kaip cia nepataiket su dydziu? man sake timberlandai tipo pamazinti - reik imt didesnius unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Nežinau, kaip nepataikėm su dydžiu, nes ir skaičiavom, ir savo visus turimus peržiūrėjom. Na, visko būna.

QUOTE(vija @ 2007 10 25, 07:43)

Aš Pajos vietoj pasilikčiau šiuos batus. Jei ir šįmet žiema tokia kaip pernai, kam tas kailis? Aš kaip tik ieškau dabar dukrai 35 d. be kailio, bet tinkančių žiemai, nepralaidžių drėgmei, ilgesnių, geriau kokią kojinę šiltesnę apsimausim. Be to, mūsų mokykloj vaikai nepersiauna, tai menkas malonumas šiltoj klasėj pusdienį sėdėt su kailiniais batais. Nebent jie stipriai didoki ir sunku mergaitei vaikščioti.
O dukrai jie patinka?
Šiaip aš būtent tokių ir ieškau saviškei: storas padas, oda (ne zomša), šiltas aulas, galėtų su sijonu vaikčioti, ir tokie man jie tvirti nenunešiojami atrodo...


Mergaitei kaip ir patinka, bet sakė, kad vistiek labai nori ecco. Panašaus tipo batus aš jau pirkau jai Žygio batuose, tai tokių pačių kaip ir nereikia. Jei tiktų man, neparduočiau, bet man maži. verysad.gif Bet dabar šiuos laikyti, kai reikia kitus pirkti, tai nematau prasmės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 10 25, 12:42)
Taip, būčiau ir aš nesimėčius, bet nekylo ranka už ecco batus mokėti 399 lt., bet dabar matau, kad gali ir tekti. ax.gif

Aš dar nesu pribrendusi pirkti augančiai pėdai batus už 399lt... Na nebent kaip nors įtaikyti dviem sezonams arba jei pvz sesė greit priaugtų tokį dydį... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 28, 10:09)
Tikrai didžiakojai, vaikams yra į ką  mirksiukas.gif
Paja, kuriuos batus pirkai didžiajai? O kuriuos mažajai?

drinks_cheers.gif O dičkės batai šie:
user posted image
o mažės tokie (kaip visų sm vaikų mirksiukas.gif ):
user posted image

QUOTE(Martyna @ 2007 10 28, 16:21)
PS. Gal kas žinot kur yra pirkt šiltų vidpadukų vaikiškiems batukams? Reikia 15 cm.  ax.gif


Prieš savaitę mačiau visokių dydžių Žygio batuose, o kažkada vilnonius esu pirkusi Mada vaikams. 4u.gif
Atsakyti
Gal ir faini, bet kainos, tai doh.gif . Dičkės kainavo 399, bet dar nuolaida 10%, tai viso gavosi 359. Bet vistiek daug, kaip vienam sezonui. Nors tiek guodžia, kad žinau, jog tikrai nebus šalta kojytei. smile.gif

Sakau, kai sutiksiu mieste vaiką avintį ecco su snaigytėm, tai drąsiai galima šypsotis, bus aišku, kad mama gerbėja SM. biggrin.gif Na, čia su labai maža paklaida. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 28 spalio 2007 - 17:53
o man visai patinka Šaluniškos žieminiai batukai thumbup.gif Pernai turejau tai likau labai patenkinta. Kojyte nesusalo, nesudreko ir ir uzteko tik pedklenyciu. Šiemet taip pat nusipirku ju firmos. Yra graziu modeliuku ax.gif O kas svarbiausia kaina nuo 60-90 Lt thumbup.gif Batai odiniai, geras padas, naturalus kailis thumbup.gif Žodziu ir kaina ir kokybe LIUKS bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2007 10 29, 13:55)
Merginos kaip nesiojasi batai su avies vilna, ar silti, ar koja neprakaituoja?

as sau pastovei tik su avies vilna batus perku jau kelinta ziema istikima fun&go batams niu stovedavau ziema turgose per salcius tai nekart nesusalo kojos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti