Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: "Drevinukas"

dar salia LRT yra l/d "Drevinukas". Bet ten jau tipo prestizinis ir jame visada yra eiles. Visada. Jos suitraukai, kai ka nors is kisenes issitrauki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 11 27, 10:24)
dar salia LRT yra l/d "Drevinukas". Bet ten jau tipo prestizinis ir jame visada yra eiles. Visada. Jos suitraukai, kai ka nors is kisenes issitrauki biggrin.gif

Buvom siandien Drevinuke. Tik patare pries pusmeti uzsirasyt, bet be jokiu uzsiminimu apie kysius. Tik pasake, kad kadangi mes ju parapija, tai jie bet kuriuo atveju privalo mus priimti, jei tik mes pas juos norim wink.gif. O del ko tas darzas laikomas prestiziniu? Kad prancuzu pradine mokykla nuomojasi jame patalpas? Kazkaip mums jaukesnis pasirode Berzynelis, nors kiemas jo tikrai labai jau menkas, ir siaip baze prastesne. Zodziu esam dabar gilioj krizej unsure.gif , nezinom ka rinktis ir ka galvot, mamkos, gal galit daugiau parasyt apie Sadute, Drevinuka, Geniuku kalve, Berzyneli? Pliusai, minusai, zodziu kodel rinkotes? Buciau labai dekinga. Dar atrodo kazkoks darzas yra kitoj Kudirkos gatves pusej, uz kvartalo, praktiskai tiesiai priesais Sadute.
Atsakyti
"berzyneli" as rinkausi del vienos paprastos priezasties - jis arciausiai namu. Buciau ejus i "Drevinuka", bet per velai susiziurejau, kad ir ten lopselis yra. MAniau, kad tik nuo treju metuku priima
Atsakyti
Drevinukas aisku erdvesnis, naujesnis, turi grazu dideli kiema. Bet Berzynelis mums kazkokia namu jaukuma padvelke... Smurka, o kurioj Jus grupej? Zirniuku ar toj kitoj, kur ilgas darbo laikas? Kaip aukletojos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulbuncius: 01 gruodžio 2004 - 18:56
mes vaikstome i drevinuka, uzsiraseme be jokiu pinigu per kelias savaites. darzelis tikrai labai geras cool.gif
Atsakyti
Mamos, padekit. Drauge nori vaika vesti i Drevinuka. Ar tikrai reikia bandyti siulyti "pakisa", kad priimtu vaika? gal kurios jusu vaikas lanko, pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2005 02 04, 12:38)
Mamos, padekit. Drauge nori vaika vesti i Drevinuka. Ar tikrai reikia bandyti  siulyti "pakisa", kad priimtu vaika? gal kurios jusu vaikas lanko, pasidalinkit patirtim.

as nieko nemokejau, ir prieme po 2 savaiciu. nezinau, gal cia man taip pasiseke...
buvo kazkokia tokia kalba, kad"nera vietos", bet kazkokiu budu-eme ir atsirado.
reikia eiti ir kalbeti su vedeja.vedeja visai normali pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2005 02 04, 12:38)
Mamos, padekit. Drauge nori vaika vesti i Drevinuka. Ar tikrai reikia bandyti  siulyti "pakisa", kad priimtu vaika? gal kurios jusu vaikas lanko, pasidalinkit patirtim.

ofa sako, kad nereikia, o mano pžįstamas savo dukrą įtaisė su pakiša. Aš pati tiek su sūnum, tiek su dukra įlindau be jokių kyšių, nors bent jau tais laikais, kai sūnų vedžiau, į tą patį lopšelį kitos "sausai" savo vaikų neįtaisė.

Išvada viena: sėkmės dalykas.
Atsakyti
O tai ta pakisa turi buti pinigais (jei taip-tai kokia suma) ar kokiais kitais daiktais (na pvz.istatyti darze laukines AZUOLINES duris-zinau toki atveji) ir pan? blush2.gif
Atsakyti
na, is tiesu tai as esu linkusi galvoti, kad man pasiseke, nes matyt vedejai buvo geras rytas, o as i tai kad, "nera vietos" visai nesureagavau. akis tik ispleciau ir sakau-"vajetau.....o gal atsiras???? na ir atsirado ax.gif
o vat kokia tos "pakisos" forma , tai ir neturiu supratimo ax.gif
beje, Smurka, kai viena ryta moteriskesu dryzuotu saliku tau pasakys -"labas", tai cai busiu as tongue.gif

drevinuke irgi visos grupes iki 18.30 dirba, bet 6 pasiemus vaika, jau aukletojos laaabai kreivai ziuri smile.gif
Atsakyti
Smurka, mums ir parode Zirniuku grupe. nezinau, kuri ten aukletoja buvo, bet man visai maloni pasirode. Tai gali buti, kad maniskiai eis i viena grupe su taviske. O rinkliavu daug buna???
O dar - ar yra ten koks privaziavimas prie darzo? Mes su vyru kazkur nuo liepaiciu mokykleles atklampojom, nes tiksliai nezinojom, kur tas darzelis yra, tai neradom, kaip privaziuot. Man teks vaikus is gana toli veziot, tai noreciau kuo arciau privaziuot.
Atsakyti
Nuo birzelio pradzios keliausim i "Drevinuka". Nieko nemokejom, kol kas viskas saunu, kai jau busim lopselinukai su stazu, butinai parasysiu, kaip sekasi
Atsakyti