Įkraunama...
Įkraunama...

Valdinga moteris

Mano trys tetos iš mamos pusės (tame tarpe ir mama) yra vadojaujančios savo šeimoms. Ir visos susirado tokius panašius vyrus, kuriuos galima pakišti po padu. Nors vienas yra firmos gen. direktorius, kitas vairuotojas, trečias muzikantas dabar pensininkas. O ir mano šeimoje tas pat. Vyras kartais pajuokauja, na darbe 150 žmonių man paklūsta, o namie turiu klausyt žmonos. Aš manau, kad taip, nes mano žodis paskutinis (aš moku mokesčius, tvarkau pinigus, organizuoju atostogas ir t. t.). Įdomu ką mono vyrai apie valdingas moteris, gal jiems taip patogiau gyventi.
Atsakyti
Aišku, kad jiems patogiau cool.gif Manau, daugumą vyrų valdo moterys, tik tas valdymas ne visada vienodai ryškus: kartais iš karto gali pasakyti, kartais - nesimato. O jei šeimoj vyras valdo, tai jau dažniausia būna kažkas ne taip šeimoje.
gal prisimenat MANO DIDELĖS STOROS GRAIKIŠKOS VESTUVĖS, kur šeimos galva buvo tėvas? Moteriškės nori kažko ir padaro viską taip, kad šeimos galva manytų, kad jis viską sugalvojo thumbup.gif
Atsakyti
Manyčiau, valdingomis gimstama. Turiu tokią anytą, bet kaip vyras papasakoja, tai visos jos giminės moterys vyrus skuduriukais laikė ir kojas šluostėsi. Tai maniškis susirado priešingybę. Bet nesakau, kad nebandau iš jo išgauti to, ko noriu. Yra daugybė subtilių būdų, kad vyras net ir jausdamas, kas vadovauja paradui, jaučiasi patenkintas. Nuolatinis spaudimas ir valdymas kirvio principu labai jau netikęs būdas. Maniškis kartais sako - aš žinau, kada tu iš manęs ko nors tiesiog išsireikalauji, bet kadangi tai įvyksta beveik nepastebimai ir neskausmingai, tai net malonu tokiam vadovavimui pasiduoti.
Atsakyti
QUOTE(Kielytė @ 2005 03 03, 06:59)
Manyčiau, valdingomis gimstama. Turiu tokią anytą, bet kaip vyras papasakoja, tai visos jos giminės moterys vyrus skuduriukais laikė ir kojas šluostėsi. Tai maniškis susirado priešingybę. Bet nesakau, kad nebandau iš jo išgauti to, ko noriu. Yra daugybė subtilių būdų, kad vyras net ir jausdamas, kas vadovauja paradui, jaučiasi patenkintas. Nuolatinis spaudimas ir valdymas kirvio principu labai jau netikęs būdas. Maniškis kartais sako - aš žinau, kada tu iš manęs ko nors tiesiog išsireikalauji, bet kadangi tai įvyksta beveik nepastebimai ir neskausmingai, tai net malonu tokiam vadovavimui pasiduoti.

Pritariu, pas mus irgi visiem atrodo, kad vyras seima valdo, bet mano slapti metodai oi kaip puikiai veikia. Jis zemaitis, uzsispyres, tad kam tu skandalu. geriau gelezine ranka aksominej pirstinaitej mirksiukas.gif
Atsakyti
Tokia tema jau buvo apie valdingas moteris, atidziau skaitykit viska smile.gif mirksiukas.gif

PS. Manau ne igimta, o igyta, kadangi viskas priklauso gyvenimo salygu + charakterio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selll: 03 kovo 2005 - 11:48
O aš manyčiau, kad vyras netgi pailsi šitaip ... jei ir darbe tenka nuolat vadovauti ir nurodinėti, tai namuose norisi to nebedaryti ... vat dėl to jie ir kiurkso nuolat prie kompiaus ar telikiuko
Atsakyti
QUOTE(selll @ 2005 03 03, 11:46)

PS. Manau ne igimta, o igyta, kadangi viskas priklauso gyvenimo salygu + charakterio  mirksiukas.gif


O charakteris neįgimtas? Nežinau, kokios turėtų būti gyvenimo sąlygos, kad tapčiau valdinga.
Atsakyti
QUOTE(Kielytė @ 2005 03 03, 13:06)
O charakteris neįgimtas? Nežinau, kokios turėtų būti gyvenimo sąlygos, kad tapčiau valdinga.

Charakteris igimtas, bet ji galima pakeisti norui esant smile.gif
Atsakyti
Valdinga moteris - tai dazniausiai nei igimta, nei igyta, o suformuota. Tai priklauso daugiausiai nuo to, kokioje seimoje moteris yra uzaugusi. Paprastai patys to nejausdami (samoningai ar nesamoningai) nukopijuojame savo seimos, kurioje uzaugome modeli ir veliau ji pritaikome savo sukurtoje seimoje. Todel ir eina valdingos moterys is kartos i karta - senele, mama, dukra. Gali buti isimciu, kaip ir visur kitur. Gali buti, kad is prigimties moteris turi labai valdinga charakteri. Vis del to dazniausiai tai yra "nusiziureta" beaugant.
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 03 03, 11:50)
Valdinga moteris - tai dazniausiai nei igimta, nei igyta, o suformuota. Tai priklauso daugiausiai nuo to, kokioje seimoje moteris yra uzaugusi. Paprastai patys to nejausdami (samoningai ar nesamoningai) nukopijuojame savo seimos, kurioje uzaugome modeli ir veliau ji pritaikome savo sukurtoje seimoje. Todel ir eina valdingos moterys is kartos i karta - senele, mama, dukra. Gali buti isimciu, kaip ir visur kitur. Gali buti, kad is prigimties moteris turi labai valdinga charakteri. Vis del to dazniausiai tai yra "nusiziureta" beaugant.

Na tikrai manau, kad isimciu yra. Va s kaip jau rasiau palyginus svelnute geriete esu,o mano mamka uff tikras velnynas situ klausimu ir mociute tokia (net diedai pabega biggrin.gif ), o ir prosenele kieta buvo (sakau nes zinau, tik pries kelis metur mire). Taip, kad as tokiu atveju irgi tureciau savo vyreli vaikyt, bet taip ner blush2.gif
Atsakyti
Babaushe, gerute ir svelnute taip pat gali buti valdinga. Valdinga - tai nereiskia vaikanti vyra, nuolat kelianti balsa (butent - cia jau charakteris). Valdinga - tai sugebanti suorganizuoti, pakreipti viska taip, kaip nori ji - mokanti valdyti. Tokia moteris visada turi savo nuomone, nusimano ivairiose srityse, ji yra tas seimos "kapitonas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roof: 03 kovo 2005 - 15:10
QUOTE(roof @ 2005 03 03, 16:09)
Babaushe, gerute ir svelnute taip pat gali buti valdinga. Valdinga - tai nereiskia vaikanti vyra, nuolat kelianti balsa (butent - cia jau charakteris). Valdinga - tai sugebanti suorganizuoti, pakreipti viska taip, kaip nori ji - mokanti valdyti. Tokia moteris visada turi savo nuomone, nusimano ivairiose srityse, ji yra tas seimos "kapitonas".


taikliai pasakyta smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti