Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenėlės nėščioms ir maitinančioms

Nors yra tokia tema apie rūbus neščiosioms bendrai, tačiau aš nusprendžiau surinkti informaciją apie liemenukus nėščiosioms, kurie po to tinka ir maitinant, vienoje vietoje.

Tad labai prašau visos kurios neseniai pirkot, matavotės, nešiojat, rašykit:

- koks išbandytas ir tikrai geras?
- koks tinka ne tik nėštumo metu, bet po to ir maitinant?
- kur pirkot?
- kiek kainavo?
- kokie dydžiai praduodami?
- galų gale kokį išbandėt ir kokio niekam nerekomenduotumėt schmoll.gif - irgi svarbi informacija

gossip.gif
Atsakyti
Na, nestumo metu nesiojau iprastas liemeneles, tik teko isigyti dedesnio dydzio! Man neuvo butinos specialiai tam skiros, o po nestumo, liemeneles maitinimui pirkau bazeje (Kaune), mokejau tik 15 Lt. Is pradziu pirkau tik pora, kad paziuret, tiks - netiks, bus patogu ar ne rolleyes.gif Ir ka, po menesio pirkau dar kelias, nes tikrai labai patogios, medvilnines ir visai neblogos kokybes. As likau patenkinta thumbup.gif Zinoma, dabar, po metu, jos siek tiek issitampiusios ir raradusios prekine isvaizda, taciau medvilne linkus issitampyti, o be to vistiek mesiu jas lauk ax.gif Tai gi issukau pigiai ir gerai 4u.gif
Atsakyti
As pirkau Triumph'o liemeneles. kol buvau nescia jokios specialios visai nereikejo. O po gimdymo, kai pienas atsirado ir krutine is tikruju padidejo, isigijau Triumphe spec. maitinanciom. Kainavo 69 Lt. Labai patogi, su elastanu, po automatinio skalbimo nepraranda formos, tik rausva spalva biski pabluko (bet cia gal mano kalte). O sampano spalvos iki siol kaip naujutele. Vien zo, rekomenduoju.
Atsakyti
Praeito nestumo metu pirkausi dvi liemeneles maitinimui. Viena is turgaus balta, kainavo vos 10lt, kita juoda Miglei Europoje uz 50lt. Kadangi taip ir neteko isbandyt, ar geros nezinau 4u.gif o triumpfo zinau yra tik baltos.
Nestumo metu nesiojau ir dabar nesioju paprastas liemeneles tik aisku didesnes.
Atsakyti
[quote=ajuka,2007 10 25, 15:46]
o triumpfo zinau yra tik baltos.


Tikrai ne wink.gif galejau rinktis balta, rausva arba sampano spalvos. Gaila, niekur nebuvo juodos. Siaip norejau dar pasakyti kad jeigu busima mamyte planuoja maitinti krutimi, tai dvieju spec. liemeneliu tikrai reikia. As net gi mastau apie trecia...
Atsakyti
QUOTE(Liora @ 2007 10 26, 12:01)
QUOTE(ajuka @ 2007 10 25, 15:46)

o triumpfo zinau yra tik baltos.
Tikrai ne wink.gif galejau rinktis balta, rausva arba sampano spalvos. Gaila, niekur nebuvo juodos. Siaip norejau dar pasakyti kad jeigu busima mamyte planuoja maitinti krutimi, tai dvieju spec. liemeneliu tikrai reikia. As net gi mastau apie trecia...


O kurioj butent parduotuvej buvo toks didelis Triumph liemeneliu pasirinkimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 26 spalio 2007 - 12:07
QUOTE(Liora @ 2007 10 25, 15:07)
As pirkau Triumph'o liemeneles. kol buvau nescia jokios specialios visai nereikejo. O po gimdymo, kai pienas atsirado ir krutine is tikruju padidejo, isigijau Triumphe spec. maitinanciom. Kainavo 69 Lt. Labai patogi, su elastanu, po automatinio skalbimo nepraranda formos, tik rausva spalva biski pabluko (bet cia gal mano kalte). O sampano spalvos iki siol kaip naujutele. Vien zo, rekomenduoju.


O as Triumph liemeneliu nerekomenduoju, kadangi jos yra ne 100% medvilnines ir su lankais ko maitinancios liemeneleje negali buti. Labai neblogos liemeneles maitinancioms yra Laumos, o jeigu dar krutine nemaza, tai jos ypac tinka, nes labai geros petnesos.
Atsakyti
QUOTE(siri @ 2007 10 26, 13:08)
O as Triumph liemeneliu nerekomenduoju, kadangi jos yra ne 100% medvilnines ir su lankais ko maitinancios liemeneleje negali buti. Labai neblogos liemeneles maitinancioms yra Laumos, o jeigu dar krutine nemaza, tai jos ypac tinka, nes labai geros petnesos.


Nesupraskit kaip TRM reklama, taciau...

1. Ju liemenelese maitinanciom TIKRAI NERA lankeliu. Bent jau man tokiu nepasitaike. Uz tad geros, kvepuojancios medziagos deka su truputi elastanu daiktas ilgai nepraranda formos ir prilaiko krutine puikiai, kas ypac aktualu toms, kam nenestumo metu buvo reikalingos liemeneles su lankeliais;

2. Mano ir taip nemaza krutine po nestumo reikalavo dydzio 75E, o dabar 70D, ir surasti tokia, kad ir petnesos butu ne ploni snureliai, ir liemenele kad nebutu bobiska, pavyko tik TRM;

3. Zinau, kad liemeneliu zindyvem TRM turi 3 modelius: klasikini (labai paprasta, toki, beveik sportiska), dailesni, truputi pagrazinta neriniais ir visai puosnu, kur neriniu yra daug. Visi sitie modeliai priklauso serijai Mamabel.

4. Didziausias spalvu pasirinkimas buvo kaip ne keista VCUPe pirmam aukste tokioje visai mazoje parduotuveje ir Europoje (kalbu apie Vilniu).

Atsakyti
QUOTE(Liora @ 2007 10 26, 12:35)
Nesupraskit kaip TRM reklama, taciau...

kas tas TRM??????
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 10 26, 16:52)
kas tas TRM??????


sorry, cia as taip nevykusiai TRiuMpha sutrumpinau wink.gif
Atsakyti
na, maitinti neteko kol kas blush2.gif , bet nėštumo metu norisi, kad liemenėlė būtų kiek kitokia - visiškos medvilnės niekad nemėgau dėl nefunkcionalumo - ne tokią pieninę kaip mano jai prilaikyti tongue.gif kad padoriai atrodyčiau, jausčiausi nesuvaržyta ir kad jautrių spenelių jokie nėrinukai nekutentų be reikalo, nėštumui pasirinkau Triumph Soft Shaper. Lietuvoje parduotuvėse galima rasti man atrodo net iki F kaušelio. Internete http://www.figleaves.com/uk/ - dar ir didesnių.
Keliu nuotraukytę (bandau-darau):
TriumphSoftShaperhttp://images.figleaves.com/product/220x308/r515522-p515578-style.jpg
Sudėtis: 70% Polyamide 30% Elastane
Rekomenduoju šimtu procentų.
Atsakyti
As maitinu savo pienuku ir liemeneles maitinancioms tai nepakeiciamas dalykas. Turiu 4 vienetus. 2 pirkau urmo bazeje (paprastas) o kitos Laumos firmos. Pas mane pienuko nemazai- nors naudoju spec iklotus tai perslampa (ypac rytais pasitaiko kad visa permirkus pienuku doh.gif ). Geriau tureti kelis vienetus, nes visko pasitaiko - mazu maziusiai 2 smile.gif
Atsakyti