Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutinė laukimo diena

2006 08 17 (vakaras) - 2006 08 18
.....Paskutinis laukimo vakaras. Ryt numatytas susitikimas su Tavimi, mano mažiuke...
Atrodo turėčiau džiaugtis, kad jau taip greitai pamatysiu tave, bet...galvoje didelė sumaištis, širdyje - baimė. Kaip viskas bus. Tarsi nujausdama mano nerimą tu taip pat labai nerami.
Oi, kaip ilgai eina tos nerimo kupinos valandos, atrodo laikas sustoja vietoje.
Naktis. Pro pravirą langą girdisi tylus paukštelio šiulbėjimas, matyt ir jam nesimiega, rektarčiais pūsteli švelnu vėjelis.... O mano mintys grįžta į neštumo pradžią... Oj kaip sunku tada buvo apsispręsti, kaip skaudėjo širdį, kiek praliejau ašarų... Tikiuosi ir labai meldžiuosi, kad tu mano, mažasis angele, man atleisi už tas mintis....
......Ir vėl mintyse maldos žodžiai, šį kartą su prašymu, kad tik viskas baiktusi laimingai....
Už lango brėkšta nauja diena. Pirmi saulutės spinduliukai pasisveikina ir žada nuostabią dieną - tavo gimimo dieną.
Pagaliau, pagaliau ta akimirka, kada reikės užversti paskutinį mano nėtukės dienoraščio lapą ir atversti naują knygą - tavo gyvenimo knygą.
Pagaliau skubu į susitikimą su tavimi, mano mažoji dukryte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
taip pradziai visokiu minciu budavo, bet tai tik mintys.... blush2.gif
sveikatytes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
kokia graži šeima wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
keturi grazus vaikuciai wub.gif
Atsakyti
Jo, kartais mintys gasdina. neseniai pati gimdziau, gimdyma skomplikavosi, pakilo temperatura, eme stipriai pykinti iki vemimo, zodziu buvau ne gimdyve, o ligonis... Tada as pagalvojau, tai kai as pagimdysiu ir man duos vaika, kaip as ji priziuresiu, kad jegu visai neturiu, galetu man mazyte tik ryte atiduoti, kai jau busiu pailsejus... Va tokios buvo mano mintys schmoll.gif o baigesi tuo, kad iskart po gimimo, mano mazyle atsidure reanimacijoje, kur prabuvo vos ne savaite. KAip as gailiuosi taip pagalvojusi verysad.gif dabar savo mazyle galiu ziureti bet kada ir kiek reikia, kad ir kaip noreciau miego, ar buciau pavargusi...
Atsakyti
QUOTE(Nledi @ 2007 10 26, 14:05)
2006 08 17 (vakaras) - 2006 08 18
.....Paskutinis laukimo vakaras. Ryt numatytas susitikimas su Tavimi, mano mažiuke...
Atrodo turėčiau džiaugtis, kad jau taip greitai pamatysiu tave, bet...galvoje didelė sumaištis, širdyje - baimė. Kaip viskas bus. Tarsi nujausdama mano nerimą tu taip pat labai nerami.
  Oi, kaip ilgai eina tos nerimo kupinos valandos, atrodo laikas sustoja vietoje.
  Naktis. Pro pravirą langą girdisi tylus paukštelio šiulbėjimas, matyt ir jam nesimiega, rektarčiais pūsteli švelnu vėjelis.... O mano mintys grįžta į neštumo pradžią... Oj kaip sunku tada buvo apsispręsti, kaip skaudėjo širdį, kiek praliejau ašarų... Tikiuosi ir labai meldžiuosi, kad tu mano, mažasis angele, man atleisi už tas mintis....
......Ir vėl mintyse maldos žodžiai, šį kartą su prašymu, kad tik viskas baiktusi laimingai....
  Už lango brėkšta nauja diena. Pirmi saulutės spinduliukai pasisveikina ir žada nuostabią dieną - tavo gimimo dieną.
    Pagaliau, pagaliau ta akimirka, kada reikės užversti paskutinį mano nėtukės dienoraščio lapą ir atversti naują knygą - tavo gyvenimo knygą.
  Pagaliau skubu į susitikimą su tavimi, mano mažoji dukryte  wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Dominykos @ 2009 01 31, 18:29)

Atsakyti
svarbiausia,kad nepadariai klaidos,ir dabar gali glausti savo dziauksmely prie saves.sveikinu 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nledi @ 2007 10 26, 15:05)

  Pagaliau skubu į susitikimą su tavimi, mano mažoji dukryte  wub.gif  wub.gif  wub.gif


kokia grazi jusu mergyte,prabalsavau uz panelyte user posted image
Atsakyti
wub.gif thumbup.gif
Atsakyti