Įkraunama...
Įkraunama...

Pedantiškumas

parasiau keleta zinuciu, bet niekas neatsiliepe, gal visos vakariene daro.
radau tema apie vyrus, kurie nesitvarko, o kas turi vyra pedanta. Gal kuri gali pasidalinti savo patirtimi kaip su tuo susigyventi, nes jegu daugiau nera cry.gif
as pati megstu tvarka, svara-manau namai turi buti tvarkingi. Bet ka daryti, kai brangus vyrelis laksto po namus su skuduru dantyse ir nuolat viska valo, tvarko ir dar aiskina, kad niekas nieko nedaro, tik siukslina. Blogiausia, kad kai as tvarkausi, tai eina is paskos ir valo. Pradzioj galvojau, kad tikrai blogai darau, blush2.gif bet ilgainiui supratau-jis kitaip negali ir nemoka. Kitas dalykas-jam geriausia, kai jis vienas tvarkosi, nes tipo niekas geriau uz ji nemoka.kai pradedu kalbeti, kad gal liaukis, tuomet argumentas vienas-as negyvensiu kaip kiaule, sakes, lyg taip ir butu wub.gif Tikrai nuosirdziai dziaugiausi, kad gavau toki vyra pradzioj-tvarkingas, plauna indus, skalbia, valo dulkes ir grindis. Bet tai kosmaras, man paciai jau rankos nusviro ir apeme depresija. verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jis nuolat ereliskom akim stebi ar kur nenukris trupinys, kad atskaityt morala. nors paciam taip irgi nutinka, as visada pasakau, kad as tikrai nekelsiu skandalo, nes tai normalu, netycia kazkas nukrito ar issipurvino, bet nepadeda. kita karta vel klykia ir moralizuoja. verysad.gif vaiksto po namus ir iesko siuksliu, kuriu ten nera, bet vistiek numarines galva ju iesko ir randa, bliaha lyg daugiau nebutu ka veikti. doh.gif ir ka su tuo daryti, taip jau septinti metai. gal as nenormali, gal reikia dziaugtis, kad toks tvarkingas vyras. nezinau ka daryti. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-2-3-4: 03 kovo 2005 - 18:52
Na,mano vyras irgi valo dulkes, plauna indus ir grindis..skalbiasi pats rubus..neleidzia valgyt lovoj ir trupinti..masinoj irgi valgyt uzdrausta, jei ji svieziai isvalyta..Argumentas viskam toks - jei nesitvarkysim, tai tarakonai uzpuls biggrin.gif Visa laime, kad tai buna karta i savaite - tada mes abu tvarkomes..O tau galiu patart - jei cia jau tokia manija, tai vertink tai kaip jo hobi..hobi valytis:) Ir leisk jam isliet taip energija, padejuok, kad kilimai nesvarus, reikia isdulkint, kad reiketu spintas ar sekcija atitrauk, nes pilna dulkiu ir nehigieniska..tegu, jei radiatoriai senobiniai, juos pasiurbliuoja su spec antgaliu..tegu dezinfekuoja..Zodziu, noriu pasakyt, jei jis issiduos, tai bus ramus..O kai liksi viena namie, tai leisk sau ramia sazine pasiukslint, susikelt kojas ant stalo ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir dar - susitark - jei tu gamini valgyt, tagu jis plauna indus..pagirk, kad labai svariai stiklainius isplauna smile.gif Kad drauges isgyre isveista vonia..taip paciai nereiks iskest to tiriamojo zvilgsnio - ar viskas gerai padaryta..Na, su saviskiu as jau ismokau elgtis.. 4u.gif
Atsakyti
Kas per daug - tas nesveika... cool.gif
Atsakyti
geriau jau taip negu kur shiko ten paliko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(PAris @ 2005 03 04, 01:01)
Kas per daug - tas nesveika... cool.gif

Labas rytas,
ah, ko tik as nedariau. ir gyriau ir nesikisau. bet deja, nepadeda, vis tik mes ne pirmus metus gyvenam. verysad.gif jei jau reikia isvaziuot is namu, tai niekur nespejam ir rezultate susiedam, nes pries vaziuojant jis puola viska tvarkyti, blyn, manjakas kazkoks. o as nesu flegma, taip pat aktyviai viska darau, bet su juo neimanoma, jam geriausia pastatyt mane kaip balda i kampa, ir paciam viska daryt, o paskui knist prota, kad niekas nepadeda, tik siukslina. cry.gif
Atsakyti
Maždaug tave suprantu, nors mūsuose toooookio laipsnio pedantiškumo nėra smile.gif
O bandei aiškintis to pedantiškumo priežastis? Pvz., maniškis ne pedantiškas, o labai tvarkingas, o jo jaunesnysis brolis - supernetvarkingas. Maniškis kaip savo tvarkingumo priežastį nurodo brolio netvarkingumą mirksiukas.gif

Atsakyti
Septinti metai ir jokių pokyčių, sakyčiau reikia susitaikyti ir leisti jam vienam tvarkytis... Pas mus irgi panašiai pradžioj būdavo, puldavo rink drabužių ne vietoj padėtų, trupinius nuo kilimų rankiodavo ir t. t. Bet aš pati tai nesu superinė švaruolė ir jei tingiu tai galiu ir perlipti. Mudu kažkaip natūraliai apsitrynėm: aš sakyčiau tapau tvarkingesnė, o maniškis pakantesnis netvarkai. Tik į tuos jo tvarkinėjimus pradžioj aš nelabai reaguodavau: sakydavau jei tau blogai tai ir tvarkykis, o man gerai ir taip...
Atsakyti
`Pedantiškumas (prašyčiau jo nepainioti su tiesiog tvarkingumu) yra liga. Apie ją žinau nedaug, bet įsivaizduoju, kad tokia liga sergantis asmuo ligoniais gali paversti visus kitus kartu su juo gyvenančius artimuosius.

Teko ir man garbės susipažinti su vienu pedantu. Ačiū dievui, kad mūsų simpatijos vienas kitam nebuvo tokios stiprios, kad pernelyg suartėtume, nes tada vienas kita jaučiu būtume nužudę. Jisai netgi po kiekvieno prausimosi po dušu plyteles vonioj sausindavo, kitų pričiūdų net neberašysiu, kraupu prisimint
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 03 04, 08:02)
geriau jau taip negu kur shiko ten paliko wink.gif

sutinku saga, kad geriau tvarka nei betvarke, bet juk turi viskas buti normaliai. o kaip tai padaryti. pvz. vasara prie ezero pradeda lyti, visi bega sleptis i masinas, mes ne-nes galima ispurvinti masina, tuomet stovim kur po medziu, kol nustos lyti, veliau liaukiam kol isdziusim, issivalysim viska ir poilsis gaunasi kaip sunkus ir nemalonus darbas
Atsakyti
Na, pas mane namie labai panasus vyro egzempliorius rolleyes.gif
Nu gal nera taip jau ryskiai isreikstas kaip cia nupasakota, bet ivertinus, kad moterys siek tiek linkusios hiperbolizuot, tai turetu but labai panasu biggrin.gif

O ka as darau-nu gi nieko tokio ypatingo-leidziu jam visapusiskai reistis su dulkiu siurbliais ir skudurais, nes as gi vis tiek nieko tvarkytis "nemoku" tongue.gif
Tiesa, jis man "leidzia" dulkes pasluostinet nuo baldu, vaiko zaislus padet aptvarkyt, visokius laikrascius aprusiuot ir pan..Indu plaut pas mus nebereikia, bet i indaplove as ju nei idet, nei isimt aisku "nemoku" tongue.gif
Dar nemoku pirkiniu tvarkingai sudet i saldytuva..
Tiesa leidzia man reikstis prie skalbimo masinos-cia jau as sudedu ir istraukiu viska-lygint irgi galiu, tik ne jo marskinius ir dzinsus, nes gi galiu sugadint..biggrin.gif
Nu vnz. gaunasi pas mus toks darbu pasidalijimas savotiskas-prie kurio as jau per desimt metu pripratau..
Tiesa, naujam bute labai intensyviai saugo sienas ir grindis nuo "gadinimo", nors dabar jau siek tiek apsiramino-mato, kad beviltiska su mumis (manim ir dukra) biggrin.gif

P.S. Dar tiesos delei reikia pridet, kad as pati esu labiau tvarkinga, negu netvarkinga, gal todel manes perdaug neerzina pedantiskumas, atvirkstinis variantas man butu kur kas nepakenciamesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 04 kovo 2005 - 09:35
sutinku su Smurka. jei tokio lygio pedantiškumas tęsiasi septynerius metus, problema jau įsišaknijusi, ir dviese gali nepavykti jos išspręsti.
Atsakyti