Įkraunama...
Įkraunama...

Ką valgyti, kai nieko nesinori

Man dar tik 17 metukų,esu labai jauna busima mamytė ir labai norėčiau sulaukiti jusu patarimu smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 10 26, 19:18-->
QUOTE(Jauna mamyte smile.gif @ 2007 10 26, 19:18)
Man dar tik 17 metukų,esu labai jauna busima mamytė ir labai norėčiau sulaukiti jusu patarimu smile.gif



o kokiu tu patarimu nori sulaukti??tau labai bloga?pykina?kad nieko negali valgyti?? smile.gif jei taip tai ir man tas pats ziauriai jauciuosi.. verysad.gif
Atsakyti
Na man nestumas tai taipat baisiai praejo, kiek galejau tiek vemiau verysad.gif Bet siulau kuo daugiau gerti skysciu, ir dar vaikscioti, judeti kuo daugiau. Tada ir atsiras apetitas. 4u.gif
Atsakyti
bet visiskai nieko nesinori nieko nei valgyti nei kur eiti...nieko! verysad.gif greiciau praeitu man tie blogumai doh.gif bet del savo auksiuko iskentesiu kiek reikes nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2007 10 26, 19:06)
bet visiskai nieko nesinori nieko nei valgyti nei kur eiti...nieko! verysad.gif greiciau praeitu man tie blogumai doh.gif bet del savo auksiuko iskentesiu kiek reikes nestuke.gif  smile.gif


4u.gif
Kaip as tave suprantu... Man ir tas pats, valgau kai jau visiskais isalkstu ir per prievarta, o po to vel bloga doh.gif . Ir taip del visko aptingus esu, net i parduotuve apsipirkt tingiu. Tik guliu bamba isvertus istysas dienas....
Jau taip gydytojas nurode... Jau bandau visokiausius budus kaip iveikt ta sleikstuli, bet nepadeda, kol gulejau lygoninej, buvo man kazkaip nuslopine, o dabar vel tas pats, gal dar pakentekim menesiuka ir savaime praeis...
Atsakyti
Aš pirmus tris mėnesius beveik nevalgiau- nors nepykino, bet visiškai nebuvo apetito ir negalėdavau nieko praryti doh.gif
Galiausiai pastebėjau, kad labai padeda citrusiniai vaisiai- greipfrutai ir citrinos- ar suvalgius kelias skilteles, ar bent išgėrus natūralių sulčių, netrukus atsiranda apetitas ir šį tą jau galima su suvalgyti thumbup.gif Taip pat labai gerai valgėsi (ir dabar labai norisi) pomidorai- sako, kad nestuke.gif jų labiau nori, nes ten daug folio rūgšties ax.gif Dar labai gerai sriubos, kartais kelias dienas vien jomis gyva būdavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 10 27, 10:16)
Aš pirmus tris mėnesius beveik nevalgiau- nors nepykino, bet visiškai nebuvo apetito ir negalėdavau nieko praryti  doh.gif
Galiausiai pastebėjau, kad labai padeda citrusiniai vaisiai- greipfrutai ir citrinos- ar suvalgius kelias skilteles, ar bent išgėrus natūralių sulčių, netrukus atsiranda apetitas ir šį tą jau galima su suvalgyti  thumbup.gif 


O nuo citrusiniu tau rugstys nekyla??? Man tai kartais kyla...
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2007 10 27, 13:58)
O nuo citrusiniu tau rugstys nekyla??? Man tai kartais kyla...

Man nuo nieko nekyla blush2.gif
O šiaip iš citrusinių tik citrinas ir greipfrutus galima, nes apelsinai ir mandarinai - gan stiprūs alergenai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 27 spalio 2007 - 14:27
o nebandėt prieš išlipdamos iš lovos sausainį suvalgyt? g.gif girdėau, kad padeda 4u.gif
pati nebandžiau, nes nepykino rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi beveik nieko nevalgiau, dabar pamazu pamazu atsiranda apetitas. Antra nestumo menesi valgiau tik ryziu paplotelius, arbuza, dziuveselius. Dabar jau kelis kartus per savaite valgau mesos, arbuzas, braskes, bananai, tamsi duona. O nuo pykinimo niekas nepadeda, buvau nusipirkus ir apyrankes specialias, snipstas. Bet ko neiskesi del leliuko wub.gif
Atsakyti
Oi merginos:) o as i miesa ten ziuret negaliu... alkanam sovo mazam suniukui is ryto duodu konservu o pati iskar i tulika biegu doh.gif
o seip tik pica galiu valgyti:) bijau kad netapciau kaip Amerikonai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2007 10 26, 19:52)
o kokiu tu patarimu nori sulaukti??tau labai bloga?pykina?kad nieko negali valgyti?? smile.gif jei taip tai ir man tas pats ziauriai jauciuosi.. verysad.gif

Taip man baisei bloga jei ka ne taip suvalgau viemiu kiek tik galiu verysad.gif gyvenu vien vaisiais ir sultimis,o kaip esu dar moks;eive tai sunku per pamokas issiedieti unsure.gif ir baisiai reaguoju i kvepalus labai jautri tapau kviepalams mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2007 10 27, 11:16)
Aš pirmus tris mėnesius beveik nevalgiau- nors nepykino, bet visiškai nebuvo apetito ir negalėdavau nieko praryti  doh.gif
Galiausiai pastebėjau, kad labai padeda citrusiniai vaisiai- greipfrutai ir citrinos- ar suvalgius kelias skilteles, ar bent išgėrus natūralių sulčių, netrukus atsiranda apetitas ir šį tą jau galima su suvalgyti  thumbup.gif  Taip pat labai gerai valgėsi (ir dabar labai norisi) pomidorai- sako, kad nestuke.gif jų labiau nori, nes ten daug folio rūgšties  ax.gif  Dar labai gerai sriubos, kartais kelias dienas vien jomis gyva būdavau  blush2.gif

na man ir biskuti jie padeda taciau turiu problemu del skrandzio tai negaliu labai daug jeis piknaudziauti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Meina @ 2007 10 28, 00:22)
o nebandėt prieš išlipdamos iš lovos sausainį suvalgyt? g.gif girdėau, kad padeda 4u.gif
pati nebandžiau, nes nepykino rolleyes.gif

as is vis nieko i burna negaliu ikisti viska lauk vercia blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Egloja @ 2007 10 28, 20:28)
As irgi beveik nieko nevalgiau, dabar pamazu pamazu atsiranda apetitas. Antra nestumo menesi valgiau tik ryziu paplotelius, arbuza, dziuveselius. Dabar jau kelis kartus per savaite valgau mesos, arbuzas, braskes, bananai, tamsi duona. O nuo pykinimo niekas nepadeda, buvau nusipirkus ir apyrankes specialias, snipstas. Bet ko neiskesi del leliuko  wub.gif

cia as su tavim visiskai sutinku del mazo leliuko viska savogyvenime iskentesi nes tai yra pats didziausias dziaugsmas tavo gyvenime wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mos'ka @ 2007 10 28, 21:34)
Oi merginos:) o as i miesa ten ziuret negaliu... alkanam sovo mazam suniukui is ryto duodu konservu o pati iskar i tulika biegu  doh.gif
o seip tik pica galiu valgyti:) bijau kad netapciau kaip Amerikonai  lotuliukas.gif

pabandik virta miesa valgyti,man tai ji tik viena pra eina ax.gif o i vitinta ar kepta tai is vis negaliu ziuret,jei saldituve jinai guli ir as ji atydarau viskas tulikas manes jau laukia biggrin.gif
Atsakyti