Įkraunama...
Įkraunama...

Borderkoliai

sveiki 4u.gif
ne viena karta per televizoriu (daugiausia kino filmuose) teko matyti toki suniuka, tik ne ruda, o juoda. labai man jis patiko ir idomu, kokia cia veisle g.gif
Papildyta:
zinau, kad cia jis nelabai gerai matosi, bet neradau kitos foto... blush2.gif
Papildyta:
cia apie ta desineje as lotuliukas.gif
Atsakyti
borderkolis.. 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witute: 26 spalio 2007 - 21:00
labai dekui 4u.gif pasidomesiu daugiau sia veisle. o gal yra juos auginanciu?
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 10 27, 00:30)
labai dekui 4u.gif  pasidomesiu daugiau sia veisle. o gal yra juos auginanciu?

Man regis, Lt jie reti. Zinau, kad turi kelis Nasru dresuros mokykla. Super hyper aktyvus sunys.

Keletas foto is "Pifo" vieneriu metuku gimtadienio, kur dalyvavo Nasrai su savo programa
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 27 spalio 2007 - 00:17
tai va va kad reti, gatveje dar neteko matyti smile.gif kazkuo jie mane suzavejo wub.gif wub.gif protingos akys, o dar jei dukstantys thumbup.gif megstu aktyvius sunis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 10 27, 12:29)
tai va va kad reti, gatveje dar neteko matyti smile.gif  kazkuo jie mane suzavejo wub.gif  wub.gif  protingos akys, o dar jei dukstantys thumbup.gif  megstu aktyvius sunis wub.gif

Kiek man žinoma, labai aktyvūs šunys. O tai nenorit Nasrams pasisakmbinti ir pasiklausinėti? Manau augintojai geria viską žinos, iš kur, kas ir kaip.

www.nasrai.com 4u.gif

P.S. matau iš Kauno esate, jų dresūros aikštelė ąžuolyne, ten jie kartais aplink tepu tepu eina ir Kvikas būna dresūroj smile.gif

Taip pat pasidomėkite greitu laiku būsiančiose parodose, ypač Vilniuje 12 15-16 arba jau Kaune 01 19-20 smile.gif visa info www.kinologija.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 27 spalio 2007 - 12:09
viskas aiskiai isdestyta http://www.bordercollie.lt/ thumbup.gif Vilniuje nedidukas veislynas kaip supratau. wub.gif telefonas buvo uzimtas, idomu kokia kaina ju g.gif virsija 2000 lt ar ne. o parodoje apsilankysiu butinai mirksiukas.gif
Papildyta:
aisku tai nera spontaniskas noras imti ir pirkti lotuliukas.gif man sis suniukas kazkuo artimas VA wub.gif laukia ilgi svarstymai uz ir pries ax.gif

o jus Indraa- turite si suniuka?ten nuotraukytej labaai jau panasu matau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Radau sąrašiuką, šunų veislių išdėstymą pagal intelektą- tai šie šunys pirmoj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 10 27, 14:52)

Taip, jie super protingi, labai judrūs, vikrūs, už tai reikia daug užsiimti.
Pas mane, kaip aš juokauju, mini boderkoliai išgelbėti iš prieglaudų ir iš po varnalėšos lapo thumbup.gif Tikrai panašūs wub.gif
Pas mane buvo pirma kalytė Pifa, o dabar beveik identiška Džiudita smile.gif
Štai didelė Džiu foto, ji gal trečdalis normalaus boderio tongue.gif
user posted image

čia boderių foto iš vilniaus parodos pernai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 27 spalio 2007 - 13:31
Toks šuo dalyvavo gegužės 1 d rengiamoje VŠMB šventėje, laimėjo man rodos pirmą vietą IPO B dalies varžybose. Dirbo nerealiai, tikrai išsiskyrė iš visų kitų - nežinau, ar čia veislės "nuopelnas", ar konkretaus šuns, ar šeimininko, bet labai gražiai jis tose varžybose atrodė smile.gif
Kiek žinau, tokių šunų bet kam ir nepardavinėja, ieško šeimininkų, kurie sugebėtų su tokiu šuniu susitvarkyt ir suteikt tai, ko jam reikia - judėjimo, veiklos, darbo 4u.gif Čia ne šiaip paprastas kambarinis šuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 27 spalio 2007 - 14:03
QUOTE(Acacia @ 2007 10 27, 16:02)
Toks šuo dalyvavo gegužės 1 d rengiamoje VŠMB šventėje, laimėjo man rodos pirmą vietą IPO B dalies varžybose. Dirbo nerealiai, tikrai išsiskyrė iš visų kitų - nežinau, ar čia veislės "nuopelnas", ar konkretaus šuns, ar šeimininko, bet labai gražiai jis tose varžybose atrodė smile.gif
Kiek žinau, tokių šunų bet kam ir nepardavinėja, ieško šeimininkų, kurie sugebėtų su tokiu šuniu susitvarkyt ir suteikt tai, ko jam reikia - judėjimo, veiklos, darbo 4u.gif  Čia ne šiaip paprastas kambarinis šuo smile.gif

taip, visai Tu teisi. Aš tą patį girdėjus. O kadangi daug užsiima, tai rezultatai akivaizdūs. Jie net dreba norėjimu ką nors nuolat veikti.
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2007 10 27, 15:18)
taip, visai Tu teisi. Aš tą patį girdėjus. O kadangi daug užsiima, tai rezultatai akivaizdūs. Jie net dreba norėjimu ką nors nuolat veikti.

Aha drinks_cheers.gif Nasruose kai mes treniruodavomes, kartais Erna rodydavo kaip suo greta eina ir pan. Tai jetau, borderkoliui savo pasako komanda, tas su tokiu dziaugsmu daro, atrodo net pro krastus liejasi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noriuzako: 27 spalio 2007 - 15:13