Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. rašto "aiškintojai" į namus

ką jūs apie tai manote? čia prieš dvi dienas buvo užėjusios tokios dvi bobelės ir norėjo pasikalbėt apie Bibliją. Pasiunčiau jas.
Nors esu tikinti, bet man tokie bajeriai nepatinka. už tokių žmonių dažniausiai stovi neaiškios ir pakankamai "lipnios" organizacijos. todėl net nenoriu į kalbas leistis. ar jums teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 10 28, 17:53)
ką jūs apie tai manote? čia prieš dvi dienas buvo užėjusios tokios dvi bobelės ir norėjo pasikalbėt apie Bibliją. Pasiunčiau jas.
Nors esu tikinti, bet man tokie bajeriai nepatinka. už tokių žmonių dažniausiai stovi neaiškios ir pakankamai "lipnios" organizacijos. todėl net nenoriu į kalbas leistis. ar jums teko susidurti?

Būna, pasitaiko, bet niekada nesileidžiu į kalbas, arba apsisuku ir nueinu, o jei jau į namus pasibeldžia, tai visada uždarau duris prieš nosį doh.gif
Atsakyti
Galiu plačiau apie tai. Prieš dešimtį metų bendravau su viena tokia atėjusia šeima. Labai mieli. Skaitėm ŠR. Daug padėjo susigaudyti tuose ŠR labirintuose. Jie Jehovos liudytojai. Bet visuomet kartojau, kad "tik skaitom, niekam nepriklausau" Po pusmečio pasakiau ačiū. Atsisveikinom. Daugiau neatėjo. Kartais gaunu sveikinimų iš jų.
O mano draugės kaunietės istorija kita, tie patys jehovistai, kai ji po kiek laiko pasakė užtenka, visaip koliojosi ir galų gale prakeikė ją.
Skirtingai žmonės reaguoja į nesėkmę įtraukti į sektą. Maniškiai buvo padorūs, tikri Viešpaties tarnai.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 10 28, 18:53)
ką jūs apie tai manote? čia prieš dvi dienas buvo užėjusios tokios dvi bobelės ir norėjo pasikalbėt apie Bibliją. Pasiunčiau jas.
Nors esu tikinti, bet man tokie bajeriai nepatinka. už tokių žmonių dažniausiai stovi neaiškios ir pakankamai "lipnios" organizacijos. todėl net nenoriu į kalbas leistis. ar jums teko susidurti?

Manau, kad kažkur kažką siuntinėti yra nemandagu. Galima ir civilizuočiau atsisakyti jų siūlomų paslaugų. O veltis į tuos "pašnekesius apie Bibliją" tikrai nepatarčiau, ypač žmonėms, šioje srityje neitin apsiskaičiusiems.
Atsakyti
anksciau mane gatveje daznai sustabdydavo Jehovos liudytojai. kadangi nemoku pasiusti zmoniu, tai kokias 5 - 10 minuciu klausydavau kalbu ir padekojusi paimdavau zurnaliuka nueidavau. viena syki juos uztikau savo kieme. trumpai pakalbejau ir namo nekvieciau. po to jie mane ilgokai linksmino i pasto dezute metydami zurnaliukus. o neseniai pagalvojau, kad kazkur dingo ir vel paste radau lankstinuka. biggrin.gif su ta sekta turiu daug atveju. kazkada paauglysteje masaziste, kuri man dare masaza manes vos neitrauke. masazuodama kiekviena syki "plove" smegenis. gerai, kad tikybos mokytoja jau buvo ispejusi neprasideti.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 10 28, 22:10)
Manau, kad kažkur kažką siuntinėti yra nemandagu. Galima ir civilizuočiau atsisakyti jų siūlomų paslaugų. O veltis į tuos "pašnekesius apie Bibliją" tikrai nepatarčiau, ypač žmonėms, šioje srityje neitin apsiskaičiusiems.

nu ant trijų raidžių nesiunčiau, tik pasakiau kad man puodai svyla ir aš NETURIU LAIKO. o kai pradėjo klausinėt kada aš laiko turėsiu, pasakiau kad NETURĖSIU.
kažkada anksčiau bandžiau į kalbas leistis, tai labai labai lipnūs darydavosi.
Atsakyti
As tokiems pasakau, kad neaiskumus su tikejimu issiaiskinu baznycioje ir pasiulau Alfa kursus palankyti. Nei vienas nesusidomi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 10 30, 00:52)
As tokiems pasakau, kad neaiskumus su tikejimu issiaiskinu baznycioje ir pasiulau Alfa kursus palankyti. Nei vienas nesusidomi  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tuo paciu pasiulyk Orifleimo, Avono. lotuliukas.gif
Atsakyti
Visuomet su jais elgiuosi mandagiai, niekada piktai neišveju. Kartą į mamos kiemą užėjo jehovistas, tai taip pasismailinau liežuvį, jog kaip geriausi draugai išsiskyrėm.
Atsakyti
Prieš gerą dešimtį metelių ir pas mane buvo užklydęs toks mandagus vyriškis, aš mandagiai pakalbėjau, dar ir į vidų pakviečiau ax.gif , o pačiai mintyse viena: turiu aš savo nuomonę ir požiūrį, taip kad tuščiai varginiesi... Paliko dar knygelių, žadėjo būtinai darsyk ateiti "paaiškinti beskaitant iškilusius klausimus", bet kažkodėl taip ir nebeatėjo g.gif ...Matyt, vis dėlto jam su manim buo viskas aišku lotuliukas.gif
Atsakyti
nu man tai tarpduryje apie Bibliją diskutuot kažkaip nepriimtina, o į namus įsileist svetimą nepažįstamą žmogų -- juo labiau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 30 spalio 2007 - 12:55
QUOTE(Viva Roza @ 2007 10 28, 23:35)
anksciau mane gatveje daznai sustabdydavo Jehovos liudytojai. kadangi nemoku pasiusti zmoniu, tai kokias 5 - 10 minuciu klausydavau kalbu ir padekojusi paimdavau zurnaliuka nueidavau. viena syki juos uztikau savo kieme. trumpai pakalbejau ir namo nekvieciau. po to jie mane ilgokai linksmino i pasto dezute metydami zurnaliukus. o neseniai pagalvojau, kad kazkur dingo ir vel paste radau lankstinuka.  biggrin.gif su ta sekta turiu daug atveju. kazkada paauglysteje masaziste, kuri man dare masaza manes vos neitrauke. masazuodama kiekviena syki "plove" smegenis. gerai, kad tikybos mokytoja jau buvo ispejusi neprasideti.


paziurejus is ju puses , turbut, pamane, kad taip jau ir bus, kad tau puodai svylantys svarbiau uz Dieva..... biggrin.gif
Atsakyti