Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Mamytes, o gal tikrai galite pasidalinti patirtimi apie geras aukles - sudaryti baltaji aukliu sarasa? butu dar lengviau orientuotis sioje paslaugu rinkoje:)
Atsakyti
As savaja aukle laikysiu tik iki vasaros vidurio. Labai gaila, bet nuo rudens mazaja teks atiduoti i lopseli sad.gif gaila ir aukles, kuri isties yra nuostabus zmogus ir labai myli mano mazyle. Mazyle irgi, beje, atsako tuo paciu.

Aukle labai plepi, nulat su mano dukrele sneka, kaip su suaugusiu zmogum. Sako, jog taip ji greiciau kalbet prades. Pati gamina vaikui koseles, nes "pirktines sintetikos" jai sazine neleidzianti vaikui duoti.

Tai va, jei kam reiks nuolatines aukles, vasaros pabaigoj-rudens pradzioj galesiu "perduot"

Tiesa, ji pensinio amziaus.
Atsakyti
oho, taigi dar labai mazute i darzeli eiti...
As tai iki 3 metuku planuoju aukle imti.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 15, 17:47)
As savaja aukle laikysiu tik iki vasaros vidurio. Labai gaila, bet nuo rudens mazaja teks atiduoti i lopseli sad.gif

Kiek tavajai bus laiko?
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 15, 15:47)
As savaja aukle laikysiu tik iki vasaros vidurio. Labai gaila, bet nuo rudens mazaja teks atiduoti i lopseli sad.gif gaila ir aukles, kuri isties yra nuostabus zmogus ir labai myli mano mazyle. Mazyle irgi, beje, atsako tuo paciu.

Aukle labai plepi, nulat su mano dukrele sneka, kaip su suaugusiu zmogum. Sako, jog taip ji greiciau kalbet prades. Pati gamina vaikui koseles, nes "pirktines sintetikos" jai sazine neleidzianti vaikui duoti.

Tai va, jei kam reiks nuolatines aukles, vasaros pabaigoj-rudens pradzioj galesiu "perduot"

Tiesa, ji pensinio amziaus.

O galima užduoti tokį nekorektišką klausimą - kiek jūs mokat savo auklei rolleyes.gif ? Ir kuriam rajone ji gyvena?
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 15, 15:47)
As savaja aukle laikysiu tik iki vasaros vidurio. Labai gaila, bet nuo rudens mazaja teks atiduoti i lopseli sad.gif gaila ir aukles, kuri isties yra nuostabus zmogus ir labai myli mano mazyle. Mazyle irgi, beje, atsako tuo paciu.

Aukle labai plepi, nulat su mano dukrele sneka, kaip su suaugusiu zmogum. Sako, jog taip ji greiciau kalbet prades. Pati gamina vaikui koseles, nes "pirktines sintetikos" jai sazine neleidzianti vaikui duoti.

Tai va, jei kam reiks nuolatines aukles, vasaros pabaigoj-rudens pradzioj galesiu "perduot"

Tiesa, ji pensinio amziaus.


ir man smalsu kiek moki.
Atsakyti
Ir mums nuo rudens jau reikes aukles, tik mes kaunietes. Gal kas galesite ka rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 15, 17:47)
As savaja aukle laikysiu tik iki vasaros vidurio. Labai gaila, bet nuo rudens mazaja teks atiduoti i lopseli sad.gif gaila ir aukles, kuri isties yra nuostabus zmogus ir labai myli mano mazyle. Mazyle irgi, beje, atsako tuo paciu.

Aukle labai plepi, nulat su mano dukrele sneka, kaip su suaugusiu zmogum. Sako, jog taip ji greiciau kalbet prades. Pati gamina vaikui koseles, nes "pirktines sintetikos" jai sazine neleidzianti vaikui duoti.

Tai va, jei kam reiks nuolatines aukles, vasaros pabaigoj-rudens pradzioj galesiu "perduot"

Tiesa, ji pensinio amziaus.

As planuoju rugpjucio pradzioj keliauti i darbeli, tai ieskosim aukles. Tai butu labai malonu, kad is anksto zinociau, kad ja galima pasitiket. Lelytei bus metukai. O kokiam rajone tavo balta aukle gyvena? Kiek tu jai mokedavai (ar uz valandas, ar tiesiog sutarta atl.)? Ar papildomai be vaiko prieziuros dar ka nors darydavo?


Atsakyti
As jai pasiuliau 500 litu fiksuota alga vien uz buvima su vaiku ir privaloma kasdienini pasivaiksciojima po parka (daugiau negalejau pasiulyti). Kitus darbus ji nudirba, jei pati nori. Pavyzdziui, pamato, kad as drabuzeliu vaikui nespejau islygint, tai islygindavo. O dabar dar ir valgyt vaikui padaro, koseles isverda.

Ji pati gyvena Elektrenuose, bet darbo dienomis apsistoja pas savo dukra Naujamiestyje. Todel jos pageidavimas buvo, kai pradejo dirbti, kad i diena jai iseitu ne maziau, kaip 25 litai. Kitaip jai neapsimoka.

Beje, ji ir mano drauges mergaite priziuredavo, o karta net visa menesi su ja buvo, kol drauge Amerikoj sedejo. Taip kad aukle as jau irgi su rekomendacijosm pasiemiau.
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 01 15, 21:59)
Kiek tavajai bus laiko?

Rugseji bus metuku ir penkiu menesiu
Atsakyti
QUOTE (Monikule @ 2004 01 15, 17:51)
oho, taigi dar labai mazute i darzeli eiti...
As tai iki 3 metuku planuoju aukle imti.

Kad ir kaip butu gaila, ne visada viska gali padaryti, kaip norisi mad.gif
Atsakyti
O as kaip tik labiau pasitikiu lopseliu, negu aukle... rolleyes.gif Ten bent zinai, kad ne psichine kokia ir kad neziuri televizoriaus tavo vaikui bliaunant... dry.gif
Atsakyti