Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai

Kazkur skaičiau, kad neštumo metu negalima piknaudžiauti saldumynais, taciau mano lelius atvirkščei nei turėtų būti nenori nieko rūgštaus, ankščiau nemėgau saldumynu ir ledu, o dabar neišeina nei dienos pabuti be jų. Aišku tas pasakas, kad butinai gims mergaite atmetu, nes zinau kad nuo mitybos tai neturi nieko bendra.
TAciau ar tie saldumynai nepadarys žalos jam? O gal kaip tik man, gal bus problemu paskui su svoriu?
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad rafinuotas cukrus trukdo organizmui pasisavint kalcį, kuris labai reikalingas nestuke.gif vaikiuko kaulams susidaryti. Taip pat esu visko prisiklausius apie šokoladą. Sako, kad jei nestuke.gif piknaudžiavo šokoladu, vaikiukas gali būti jam alergiškas...
Aš irgi labai mėgstu ledus 4u.gif ir nemanau, kad jie ypač didelis blogis, tik stengiuos pažiūrėti į etiketę, kad nebūtų daug koncervantų ir privengiu visokių sintetinių priedų...
Dzenete, gal mėgsti džiovintus vaisius? Juose yra daug naudingų medžiagų ir saldūs jie natūraliai thumbup.gif
Atsakyti
as tai tiek su pirmu nestumu valgiau saldumynu nieko nenutiko ir dabar kai vel laukiuosi valgau labai traukia ledai ir nemanau kad tai yra blogai
Atsakyti
mainyciau bet koki saldumyna i lasinius ar rukyta karsi... ax.gif
kazkaip visai saldumynu nesinori smile.gif
Atsakyti
Tiek su pirmu, tiek su antru rydavau saldumynus be saiko (suneliai jokios alergijos neturi). Kai pasakiau savo gydytojai kad vienu prisedimu suvalgau visa saldainiu deze ir dar maza, tai iskarto dare slapimo tyrima, bet nieko nerado, tai ir leido toliau smagintis. Jei butu neleidus tai buciau sienom pradejusi laipioti lotuliukas.gif
Atsakyti
O man nuo kasdieninio saldumynu valgymo padidejo cukraus kiekis kraujyje,dabar saugausi ,nevalgau,bijau nesciuju diabeto.
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 04, 17:25)
mainyciau bet koki saldumyna i lasinius ar rukyta karsi...  ax.gif
kazkaip visai saldumynu nesinori smile.gif


as irgi mainyciau lotuliukas.gif

tik kartais ledu uzsinoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2007 03 31, 12:28)
TAciau ar tie saldumynai nepadarys žalos jam? O gal kaip tik man, gal bus problemu paskui su svoriu?

Didziausias minusas nuo ju - busimai mamytei ne vienas bereikalingas kg. Geriau ju nereikia, nes nestumo gale bus lengviau judeti ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2007 03 31, 11:28)
Kazkur skaičiau, kad neštumo metu negalima piknaudžiauti saldumynais,/
TAciau ar tie saldumynai nepadarys žalos jam? O gal kaip tik man, gal bus problemu paskui su svoriu?

hihihi.gif bus problemu su svoriu pagrinde
As irgi negalejau be saldainio isgyventi. Ypac nestumo pabaigoj doh.gif Bet svorio uztat prisiauginau 20kg blush2.gif doh.gif
Del zalos jam nezinau, g.gif bet kolkas nieko blogo nepastebiu. Gal veliau kas isryskes g.gif bet gal ir ne
Atsakyti
biggrin.gif aš visą nėštumą ryjau šokoladą. kad pakenktų- dar neišsiaiškinau, ale dukrytė musėt įgijo imunitetą, nes suvalgau šokolado ir dabar kelias plyteles kartais, ir kakvą geriu, tai lyg ir alergenas, o jos neberia biggrin.gif . per nėštumą priaugau 9
Atsakyti
saldumynais tai aisku turetu nepiktnaudziauti tos, kurios linkusios greit svorio priaugti, ir siaip daug negerai, viduriai kieteja, papildomi kg auga, bet saikingai galima thumbup.gif
Atsakyti
Niekada negalejau atsisakyti saldumynu, neapseinu be ju ir dabar. Tik labai buvo keista, kad nestumo pradzioje ju visai nesinorejo. Taip dziaugiausi, galvojau, jog gal ir visa nestuma ju nesinores, bet kur tau... sokolado plytele vienu prisedimu vieni niekai...
Atsakyti