Įkraunama...
Įkraunama...

?Barbie ar Lėlė?

Sveikutes. Manau kurios mamytes augina mergaites-mazas. Dazniausiai perka leles su vezimeliais arba Barbes.
O ka Jus manote apie tokius zaislus? Ar tai ne manija? ax.gif


Cia prie Barbiu:

Buvau cia kazkada pas drauge sveciuose ji augina dukryte. Kai atejau ji zaide barbem. ( Mergaitei 8 metai ) . Po kiek laiko isejo i virtuve. Mano drauge sako einam parodysiu savo mergaites kambari ( mat buvo ka tik suremontuotas ) , mes iejom po to nuejom i kita kambario gala ir ziurim jos dukrytes leles- barbes guli nuogos ir Barbinas ir Barbe ''mylejosi'' . blink.gif

Mano akys issprogo.Juk mergaite tik 8 metu. O jau tokie dalykai vyksta.

Tai ka manot apie siuos zaislus??? ax.gif
Atsakyti
O ką jau čia beprimanysi... ax.gif Ir turim, ir žaidžiam, tik tiesa, su barbėm žaidžia mažoji-keturmetė, vyresnėlei (8 m.) jau praeitas etapas, ir ir siaubas kažkoks atrodo. Juk barbės mažių lėlės... doh.gif
Oi, mano mažosios barbės ir bučiuojasi, ir šoka, ir t.t. Nekreipiu dėmesio, nes nematau dar reikalo. mirksiukas.gif Dabar toks amžius, kai viskas laaaabai įdomu, o aštuonmetei mergaitei, matyt, irgi rūpi visokie dalykėliai, jei jos lėlytės mylisi. Pats laikas mamytei su dukryte pasikalbėti. 4u.gif
Atsakyti
Maniškė aštuonerių, bet žaidžia ir su barbėm, ir su bratzėm, ir su kitom lėlėm. Tai priklauso nuo vaiko. Kai žaidžia su barbėm ar bratzėm, tai būna kažkokie siužetiniai žaidimai a la "Kelias į žvaigždes": dukrytės balsu barbės dainuoja, kalbasi, dažosi ir t.t. Žodžiu, būna tikros panelės. Kai žaidžia su kitomis lėlėmis, tuomet ji būna mama arba vyresnioji sesuo (tada lėles rengia, maitina, guldo ir t.t.) arba mokytoja (moko jas skaityti ar rašyti)...
Atsakyti
Maniškė irgi aštuonerių,ir žaidžia su barbėm,bratz,ir paprastom lėlėm su vežimėliu.Tiesa nuogai nenurengia,ir su Kenu neguldo.Man labai pagailo vienos mergaitės(draugė pasakojo),kuriai pasiturintys ir išsilavinę tėvai neperka specialiai barbių(perdaug sexy lėlė),o ta mergaitė svajoja nors apie vieną pačią paprasčiausią barbę
Atsakyti
pati uzaugau su barbem ir neisaugau kokia iskripele ar dar kokiu nenormaliu paziuru lotuliukas.gif tai ir savo dukrytei pirksiu ir barbes ir kitokios grazias lelytes smile.gif nematau cia nieko blogo schmoll.gif
Atsakyti
Oi kaip nemegstu tu barbiu jos vienadienes... Mes perkam medinius zaislus lietuviu gamybos ir patys dekoruojam su vaiku ax.gif
Atsakyti
Na gal tai ir idomu lotuliukas.gif Bet ka zinau... man labiaus tos leles su vezimeliais, tada mergaites elgesi kai mamos. Maitina su buteliuku, migdo, nesiojia, rengia ir pns. Gera net ziureti. Matosi kd ji jau ruosesi but mama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2007 11 03, 01:44)
Oi kaip nemegstu tu barbiu jos vienadienes...

Gal ir vienadienės, ale jau keturiasdešimtmetį atšventusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monceaster @ 2007 11 03, 11:18)
Na gal tai ir idomu  lotuliukas.gif Bet ka zinau... man labiaus tos leles su vezimeliais, tada mergaites elgesi kai mamos. Maitina su buteliuku, migdo, nesiojia, rengia ir pns. Gera net ziureti. Matosi kd ji jau ruosesi but mama  blush2.gif


Kaip gerai būtų, jei užtektų mergaitei tik lėlytės su vežimuku. Deja, realybė kitokia. Vaikas auga, o lėlių atsiranda vis naujesnių, gražesnių, nematytų ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 11 03, 18:27)
Kaip gerai būtų, jei užtektų mergaitei tik lėlytės su vežimuku. Deja, realybė kitokia. Vaikas auga, o lėlių atsiranda vis naujesnių, gražesnių, nematytų ir t.t. mirksiukas.gif

Be to, atsiranda poreikis žaisti kartu su draugėmis bendrus žaidimus.
Nemažai žaislų merginai augant atsiranda kartu su dovanomis - draugai, artimieji, krikštatėviai atneša į namus įvairių smagių naujienų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ožiaragė @ 2007 11 03, 20:37)
Be to, atsiranda poreikis žaisti kartu su draugėmis bendrus žaidimus.
Nemažai žaislų merginai augant atsiranda kartu su dovanomis - draugai, artimieji, krikštatėviai atneša į namus įvairių smagių naujienų  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif O dar visagalis internetas... ax.gif Ir negali būti atsilikusi niekaip nuo visų lėlių madų. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kaip siuolaikines panelytes megsta Barbes! Atsimenu, kai man buvo kokie 7 metukai, visos klasiokes turejo, o as ne. Tai jauciausi nuskriausta siek tiek. Bet paskui ir man nupirko. O veliau kazkaip praejo joms aista, dabar mielesni pukuotukai, ranku darbo lelytes (na man jau virs 20metu, bet zaislu s vis vien megstu). Bet va pazistamu dukreles tai vis Barbiu praso dovanu, ir nesvarbu kad turi po 5-6 leles. Va cia tai man jau kazkaip nelabai prie sirdies. Negalima juk vien Barbem apsiriboti. Taip kad manau, vaikiukams ivairiu zaisliuku reikia, ir ivairiu lelyciu, juk tada ir zaisti idomiau turetu buti. O va mamytes kurios kartu su vaikiukais gamina ar puosia jau turimus zaisliukus, tai tikros saunuoles!!
Atsakyti