Įkraunama...
Įkraunama...

Rieso sanario skausmas -vaikelio nesiojimo pasekme

sveikos mamos,
gal kas susiduret su sia tema, ka daryti, jei nuo vaikelio nesiojimo labai skauda kaires rankos riesa (sanari)?
sanarys jau gerokai patines ir skauda.Vaikeliui jau 1,1 men, jis sveria 12kg, o gyvenam aukstai, reikia kasdien nu-uzsinesti ji, o dar namie ,,patampau".
aciu uz bet kokius patarimus:)
Atsakyti
yra skysciu prisikaupe. reikia traukti, kitaip jie nedings.
Atsakyti
QUOTE(K06 @ 2007 11 03, 00:48)
sveikos mamos,
gal kas susiduret su sia tema, ka daryti, jei nuo vaikelio nesiojimo labai skauda kaires rankos riesa (sanari)?
sanarys jau gerokai patines ir skauda.Vaikeliui jau 1,1 men, jis sveria 12kg, o gyvenam aukstai, reikia kasdien nu-uzsinesti ji, o dar namie ,,patampau".
aciu uz bet kokius patarimus:)


man buvo tas pats. Nuo skausmo tepiau "deep reliefe" tepalu. Ir nusipirkau mei Tai vaikui nesioti.
Man padejo. O budavo, net nakti nubusdavau nuo skausmo rieso.
Bet mano vaikui buvo tik 6men.
Atsakyti
QUOTE(K06 @ 2007 11 02, 23:48)
sveikos mamos,
gal kas susiduret su sia tema, ka daryti, jei nuo vaikelio nesiojimo labai skauda kaires rankos riesa (sanari)?
sanarys jau gerokai patines ir skauda.Vaikeliui jau 1,1 men, jis sveria 12kg, o gyvenam aukstai, reikia kasdien nu-uzsinesti ji, o dar namie ,,patampau".
aciu uz bet kokius patarimus:)

Ir man tas pats buvo. Artimieji vis ragino peršviesti, bet kankinausi, kol maitinau mažylę - pusantrų metų. Jau ir antrą sanarį buvo pradėję skaudėt, net riešo vidinės pusės kauliukai iš savo vietų pajudėjo (išlindo išorėn kaip dideli guzai). Galiausiai lengvai paslydusi žiemą nukritau, bet tikrai labai švelnus kritimas buvo, o ranką pradėjo siaubingai skaudėti, tino. Tada peršvietė, rado išretėjusį sąnarį (gydytoja sakė, kad jis kaip korys). Kalcio trūkumas. Teko gert vaistus, padedančius pasisavinti kalcį ir kalcio preparatus. Ačiū Dievui, viskas puikiai susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
O man irgi riesas skaudejo, taip pat dar kritau ir susilauziau, po to diagnozavo reumatoidini artrita verysad.gif
Siaip Litozin nuo visokiu uzdegimu padeda, bet reik ji gert 3 men ir po daug
Atsakyti