Įkraunama...
Įkraunama...

Ar metai tarp vaikų turi įtakos lyčiai?

mirksiukas.gif sveikutes blush2.gif kadangi planuosiu ketvirta blush2.gif negaliu prasaut pro sali. blush2.gif girdejau kad skirtumas tarp vaiku turi y=itakos lyciai g.gif tarp pirmo ir antro leliaus yra 3 metai skirtumas ir man zmones sakydavo per anksti.jei atseitbutu 4 metai butu skirtinga lytis .tarp trecio ir antro 6 metai bet pirmo 9 metai skirtumas g.gif ir vel sako paskubejai pusmeti doh.gif .tad norejau paklaust koks tarpas tarp jusu vaikuciu g.gif ar turu itakos lyginis tarpas mergytei pvz. berniukui 10 mergytei 2 ir taip toliau g.gif netingekit parasyt blush2.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2007 11 03, 11:44)
mirksiukas.gif sveikutes  blush2.gif  kadangi planuosiu ketvirta  blush2.gif  negaliu prasaut pro sali.  blush2.gif  girdejau kad skirtumas tarp vaiku turi y=itakos lyciai  g.gif  tarp pirmo ir antro leliaus yra 3 metai skirtumas ir man zmones sakydavo per anksti.jei atseitbutu 4 metai butu skirtinga lytis .tarp trecio ir antro  6 metai bet pirmo 9 metai skirtumas  g.gif  ir vel sako paskubejai pusmeti  doh.gif  .tad norejau paklaust koks tarpas tarp jusu vaikuciu  g.gif  ar turu itakos lyginis tarpas mergytei pvz. berniukui 10 mergytei 2 ir taip toliau  g.gif  netingekit parasyt  blush2.gif  aciu


as su broliu skiriames 2,5 metu (lytis skirtingos) biggrin.gif
tik nesupratau ar pataikom i sia teorija ar ne g.gif

o is tikruju tai manau, kad tie laiko tarpai tai visiska nesmone, visaip buna ir pametinukai skirtingi, ir dideliais tarpais skirtingu lyciu.
relaiai, tai netikiu, kad galima lyti suplanuoti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La princesse: 03 lapkričio 2007 - 10:57
Tarp mano mergyciu 10 metu skirtumas, tarp manes ir seses 7metai, o tarp seses berniuku 15metu! Taip, kad nemanau, kad turi kokios reiksmes 4u.gif
O pas dvejus draugus yra poreles, ir pas abejus skirtumas tarp vaiku 2,5 metu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabimile: 03 lapkričio 2007 - 11:11
QUOTE(Gabimile @ 2007 11 03, 12:10)
Tarp mano mergyciu 10 metu skirtumas, tarp manes ir seses 7metai, o tarp seses berniuku 15metu! Taip, kad nemanau, kad turi kokios reiksmes 4u.gif
O pas dvejus draugus yra poreles, ir pas abejus skirtumas tarp vaiku 2,5 metu....

matai tarp bernu 15 metu g.gif
Papildyta:
QUOTE(La princesse @ 2007 11 03, 11:55)
as su broliu skiriames 2,5 metu (lytis skirtingos)  biggrin.gif
tik nesupratau ar pataikom i sia teorija ar ne  g.gif

o is tikruju tai manau, kad tie laiko tarpai tai visiska nesmone, visaip buna ir pametinukai skirtingi, ir dideliais tarpais skirtingu lyciu.
relaiai, tai netikiu, kad galima lyti suplanuoti  schmoll.gif

matai lyginis skaicius o tutri broli kuris speju vyresnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2007 11 03, 12:14)
matai lyginis skaicius o tutri broli kuris speju vyresnis  blush2.gif


jaunesnis brolis blush2.gif gime,kai man buvo 2,5 metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La princesse: 03 lapkričio 2007 - 12:08
QUOTE(MALUMA @ 2007 11 03, 10:44)
mirksiukas.gif sveikutes  blush2.gif  kadangi planuosiu ketvirta  blush2.gif  negaliu prasaut pro sali.  blush2.gif  girdejau kad skirtumas tarp vaiku turi y=itakos lyciai  g.gif  tarp pirmo ir antro leliaus yra 3 metai skirtumas ir man zmones sakydavo per anksti.jei atseitbutu 4 metai butu skirtinga lytis .tarp trecio ir antro  6 metai bet pirmo 9 metai skirtumas  g.gif  ir vel sako paskubejai pusmeti  doh.gif  .tad norejau paklaust koks tarpas tarp jusu vaikuciu  g.gif  ar turu itakos lyginis tarpas mergytei pvz. berniukui 10 mergytei 2 ir taip toliau  g.gif  netingekit parasyt  blush2.gif  aciu


tarp mano vaiku skirtumas 3metai ir viena saviaite. pirmas berniukas, antra mergyte...
Atsakyti
sakai gali turėti įtakos g.gif nu gal, bet kažko abejočiau, jau kokie ten pas vyrioką plaukioja, tokie, kaip gi buvusių vaikų amžius gali įtakoti?

greičiau aš jau sakyčiau pasižiūrėt kažkokią statistiką pas vyrą šeimoj, jo tėvas, senelis ir dar giliau, kaip buvo, gal kokios tendencijos yra, bet ir tai kaži kas per kartas einant gali įtakoti, na bt esu girdėjus sakant, kad jei senelis turėjo tik sūnūs, tėvas ir tai didesnė tikimybėė kad ir dabartiniai kartai daugiau bus sūnų g.gif

aš kažkur daug žiūrėt negaliu, bet maniškio tėvas yra iš 5 ar 6 asmenų tai dydžioji moteriška pusė, mb iš 12 asmneų šeimos, iš jų, 3 broliai ir 9 seserys (čia afrikoj tokios šeimos jei ką laugh.gif ) vienas brolis, iš dvynių (ne mb iš dvynių, bet kiti du broliai dvyniai ) irgi turėjo 3 dukras ir sūnų,(miręs deja..) kitas brolis deja neturi vaikų na ir liko mb, kur neaišku ir ką turės.
tai mano atveju tas dėsningumas kaip ir galioja g.gif
Atsakyti
MALUMA, o Tu ne per daug apsėsta viso šito reikalo esi? ax.gif Skaičiau Tavo ankstesnio planavimo eigą ir apie nusivylimą gimus sūneliui. O kas, jei ketvirtas ir vėl sūnelis? Juk viską išbandei, nejaugi nemanai, kad gamtai neįsakysi? Kad gali planuot kiek tik nori, bet gamtos nepergudrausi?
O jūs su vyru apie įsivaikinimą nekalbat? ax.gif
Atsakyti
skaičiau nuo galo temas, radau šitą. Įdomumo dėlei galiu parašyti sesės variantą.

Vyresnėliam 17ka(vasaris), viduriniąjam 16ka(kovas) jauniausiai ir panelei va tik ką buvo 11. skirtumas 5 ir 6 metai su broliais. 4u.gif
Atsakyti
Atleiskite, tačiau ir aš netikiu, kad vaiko lyti galima suplanuoti. g.gif kažką esu girdėjusi, bet tai tebuvo tik bandymai, kurie neturėjo 100% rezultatų
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 11 20, 22:44)
MALUMA, o Tu ne per daug apsėsta viso šito reikalo esi?  ax.gif Skaičiau Tavo ankstesnio planavimo eigą ir apie nusivylimą gimus sūneliui. O kas, jei ketvirtas ir vėl sūnelis? Juk viską išbandei, nejaugi nemanai, kad gamtai neįsakysi? Kad gali planuot kiek tik nori, bet gamtos nepergudrausi?
O jūs su vyru apie įsivaikinimą nekalbat?  ax.gif

100% procentų pritariu šiai minčiai. Iš to didelio noro turėti tam tikros lyties kūdikį , gali tiek priežasčių prisigalvoti doh.gif Pritariu Grangei, kad turi įtakos, kokios lyties vaikai buvo pas tavo vyrą šeimoje, kažkur skaičiau, ir aplinkinių šeimose, giminėj, ir tai pasitvirtina.
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2007 11 03, 11:44)
mirksiukas.gif sveikutes  blush2.gif  kadangi planuosiu ketvirta  blush2.gif  negaliu prasaut pro sali.  blush2.gif 

Tarp vaiku skirtumas 2 metai 11 men, berniukas ir mergaite. O pas teta buvo 5 mergaites (labai berniuko norejo ir vis bande biggrin.gif ), skirtumai tarp ju ir 3 ir 4 metai budavo. Na uztat anukeliu daugiau berniuku turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baubukai: 02 balandžio 2008 - 08:05