Įkraunama...
Įkraunama...

Furnitūra siuviniams

Siūlau įsigyti įv.furnitūros siuviniams (ir ne tik):

Furnitūra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 20 balandžio 2013 - 22:57
QUOTE(kadabra @ 2007 11 03, 21:12)
Siūlau įsigyti įv.furnitūros siuviniams (ir ne tik):

Furnitūra

bigsmile.gif
a cia kaina parasyta vieno to daikciuko ane? vienos gelytes?

grazu bigsmile.gif
a is kokio miestuko jus?
man gelytes ir drugeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 08 lapkričio 2007 - 09:20
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 11 08, 10:20)
bigsmile.gif
a cia kaina parasyta vieno to daikciuko ane? vienos gelytes?

grazu bigsmile.gif
a is kokio miestuko jus?
man gelytes ir drugeliai  wub.gif


AŠ esu Kaune. Kaina - vieno elemento 4u.gif .
Atsakyti
O iš ko snaigės ir eglutės pagamintos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 11 08, 13:53)
O iš ko snaigės ir eglutės pagamintos?  g.gif


Manau, kad jos gali būti iš panašios kaip folija medžiagos g.gif
Kaip tik dabar esu užsakius tas sidabrines snaiges, tai šiek tiek turėsiu atliekamų (kažkur apie 70).
Merginos, šiaip mano tema buvo išmesta, nes moderatoriai palaikė ją komercine. Bandau dabar susisiekti su supermama ir suderinti temos atnaujinimo klausimą, tik niekaip nesulaukiu atsakymo g.gif .
Nenoriu rūstinti valdžios, tad prašau rašyti man per AŽ 4u.gif
Atsakyti
TAI KAD VALDŽIA TYLI verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 11 13, 14:15)
TAI KAD VALDŽIA TYLI  verysad.gif


Jeigu atvirai, tai dabar jau aš tyliu, nes valdžia tokias kainas nurodė doh.gif (mąstau ar verta, ar ne, nes suma tikrai didelė doh.gif )..
Laukiu, Kulebam, pirmojo siuntinuko - sidabrinių snaigių, gavusi, bandysiu dalinti visoms užsisakiusioms (tikriausiai siųsiu vokeliuose, kad mažiau kainuotų).
Pranešiu kiekvienai atskirai 4u.gif
Atsakyti
nori paakyt kad kiekveina elementa atskirai gausi ir atskirai siusi?taigi mums daug kainuos pasto islaidos kiekviena karta
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 11 23, 16:16)
nori paakyt kad kiekveina elementa atskirai gausi ir atskirai siusi?taigi mums daug kainuos pasto islaidos kiekviena karta


Kulebam, aš iš vis nežinau ar daugiau ką, apart sidabrines snaiges užsakysiu g.gif . Paprasčiausiai - nėra temos, nėra ir reikiamo užsakymo kiekio.
Tos kurios užsisakė sid.snaigių - bus informuotos, ir jeigu norės, gaus snaiges vokeliuose 4u.gif
Kantriai laukiu siuntinuko cool.gif
Atsakyti
tai negi tik snaiges merginos užsakinejo?as kiek maciau ir kitu dalykeliu norejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 11 23, 19:06)
tai negi tik snaiges merginos užsakinejo?as kiek maciau ir kitu dalykeliu norejo  g.gif


ne, ne vien tik snaiges, tačiau snaigių reikia ir man pačiai, todėl jas ir užsakysiu, beje jų ir liks dar...
Kiekvienas užsakymas, Kulebam, - pinigai. Užsakymo dydžiai, jeigu pastebėjai, šimtiniai. Negaliu pirkti šimto ar dviejų šimtų, vien dėl to, kad kažkas užsisakė 10 ar 20.
Kur paskiau dėsiu?
Atsakyti
manau kad tikrai isparduosi
Atsakyti