Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišės atostogos

Kaip esat iprate atostogauti? Ar vaziuojat visur su vaikais ar svajojat vienos atitrukti nuo rutinos? Uzpraeita vasara susikroviau puse gyvenimo i automobili ir su abiem panickom islekiau i pajuri, ana vasara norejau pailset viena, su Smurka lekem i Turkija. O kaip jus? Ar jau planuojat atostogas?
Atsakyti
Mano "atostogos" baigsis liepos 4, nes grįžtu į darbą kai mažiui sueis 6 mėn., prieš tai birželį visą sesija Kaune, taigi gegužę ir visus laisvus vasaros savaitgalius stengsiuosi maksimaliai išnaudoti su mažyliu. Man pačios geriausios atostogos būna kaime pas mamą mes gi iš ežerų krašto thumbup.gif , prie jūros nebuvau jau 2 metus g.gif Apie užsienį tik pasvajoju...
Atsakyti
o as apie kaima pasvajoju tik, nes visa gyvenima neturejau nei seneliu, nei giminiu kaime prie ezeru... Uztat turiu teta ir pusesere pajury wink.gif man lengviau nuvaryt i turkija nei rast kaima koki LT biggrin.gif
Atsakyti
Na, įkišiu ir aš trigrašį, nors jau savo dukrą ir auginu nebe viena. Ir kaip matot, ne tik dukrą ax.gif
Kai dar buvome vienos, mes su dukra apvažiavom visas tris Baltijos šalis. Išmaišėm skersai išilgai. Šiaip jau iki skyrybų jis pas mane palepus buvo, bet kelionės užgrūdino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dabar tikra keliauninkė. O pati šauniausia ir puikiausia buvo mudviejų kelionė į Turkiją prie 2 metus thumbup.gif

Mamulia, nepergyvenk blush2.gif Jei bus noras - turiu kuo puikiausią vienkiemį mirksiukas.gif Jei norėsi gamtos prieglobsčio, ramybės, o merginos - pievoje drugelius pagainiot, pauogauti ir pagrybauti biggrin.gif
Atsakyti
o aš viena (vieniša) nemoku atostogauti... cry.gif
Atsakyti
Nashle, tai ką darysi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pernai turejau pirmasias savo vienishes atostogas ir jos buvo thumbup.gif. Susikroviau i savo dviduri fiata visus keturis vaikus, daiktu 10ciai dienu, vezimeli, mama,pati siap taip isispraudziau uz vairo ir isdumem 10ciai dienu i Sventaja smile.gif Gyvenom praktiskai ant juros kranto, vaikai is ryto eidavo kol pusrycius pruosdavau prie juros pazaist thumbup.gif . Siemet butiani ta pati pakartosiu, busiu turbut apsigynus magistrini, del kurio dabar naktimis nemiegu, tadel jos man bus dar puikesnes...O seip tai svajoju apie Paryziu, Italija< Egipta, bet tai kolkas neigyvendinama svajone. Bet, manau, ateis ir tokia vasara mums su vaikais, kad dumsim kur nors i Norvegija.
Oi mamulia, priminei vasara. Dabar dar daugiau lauksiu. Ojetus, nieko daryyyyt nereiks. negi taip buna???
Atsakyti
Tiesa sakant dar nezinau, nes praitais metais vaikai dar visai mazi buvo, o siemet irgi nedideli tai kogero sodyboj busim smile.gif O kazkur toliau vaziuoti tai ir finansai man dar neleidzia reikia uz moksla moketi ir vaikus auginti, bet gal po kokiu triju metu tikrai manau isvaziuosiu kur nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2005 03 09, 23:09)

Mamulia, nepergyvenk  blush2.gif Jei bus noras - turiu kuo puikiausią vienkiemį  mirksiukas.gif Jei norėsi gamtos prieglobsčio, ramybės, o merginos - pievoje drugelius pagainiot, pauogauti ir pagrybauti  biggrin.gif


jeeee biggrin.gif o kur vienkiemis? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Munė @ 2005 03 10, 15:27)
Nashle, tai ką darysi g.gif  biggrin.gif

tongue.gif eilinį kartą ieškosiu su kuo tai galėčiau padaryt... ax.gif
Atsakyti
O as turiu tokia "rozine" svajone....
Labai noreciau kokiom 2-3 dienom prie juros nuvaziuot, bet viena...
Deja, ilgai laukus dar palauksiu... Jei pirmaji vaikiuka galeciau darzely palikt, tai kur antraji reiktu det - neisivaizduoju blink.gif
O taip noreciau pailset nuo visu ir pabut viena bent pora dieneliu... ax.gif
Atsakyti
O aš bijau viena. Man naujose vietose apskritai negera vienai, reikia "vedlio". Pvz aš į Nidą viena bijau važiuoti, nes nežinau kur Klaipėdoj perkėla, nes nežinau jokių poilsio namų ir t.t. visokių barjerų prisigalvoju blink.gif
Atsakyti