Įkraunama...
Įkraunama...

Rupūžės ištrauka arba BUFO3

Na, va - 3 dienos be temperatūros, o šiandien vėl pakilo....... verysad.gif verysad.gif
Jei taip ir toliau, reiks pas gydytoją vežti, o ten....................vėl antibiotikai verysad.gif
Atsakyti
Dira, o gerkle kokia: raudona (viena ar abi puses), puliuojanti? Temperatura auksta ar ne? Vaikas aktyvus ar ne?
Galimi ivairus homeopatiniai vaistai, tik cia reikia tiksliai zinoti simptomus.
Mano zinomi: Homeovox, Angin heel, Echinacea compositum, Tonsilotren.
Jeigu kaire puse pradeda tinti/puliuoti - lachesis (desine - lycopodium (dar buna virskinimo sutrikimas)).
Jeigu raudona ir skaudanti - mercurius solubilis. Skaudanti ir su apnasom - kalium muriaticum. Siaip, yra daug, as zinau tik siuos.
Dar padeda skalavimai siltu vandeniu su druska (jeigu vaikas tai jau sugeba). Siltos druskos kompresai. Saltalankiu aliejus. Biciu pikis, medu ciulpti (jeigu nealergiskas).
Jeigu norit, tikslesni aprasyma galit surasyti a.z. 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi gerklytės bėdų dažnai turim. Reiks pabandyti šį vaistuką.O kiek laiko reikia jį gerti,ar tik kol serga,kaip vaistus, ar ir pasveikus profilaktiškai tiktų? g.gif
Atsakyti
Rupuzes atplilu ir pati gydziausi vaikystej ir daba vaikui teko pora syk duot, , liuks gerensnio vaisto nuo anginos nerasciau thumbup.gif Jei vakare suduodu tai ryte buna sveikas kaip ridikas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birutka: 03 rugsėjo 2008 - 15:05
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 09 05, 09:22)
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina  g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia  verysad.gif

Bet jei išbėga ta sloga ,tai gal nieko baisaus ? O jei jau užsikimšo ,tai jau bėda verysad.gif Jei tik turit galimybę ,nuveškit prie jūros ,bent jau mums padeda nerealiai [tfu tfu tfu ]
Praeitą savaitę buvo prasidėjus sloga ,tęsėsi gal 3 - 4 dienas ,iškart užsikimšo ,absoliučiai nieko neina ištraukti ,o vaikui neįmanoma kvėpuoti ,jaučiasi ,kad kažkur pilna snarglių blink.gif Ir garinau ,ir nuolat traukiau nosį su Rhinomer[purškiau jūros vandenį ,lašinau Nasonex ,dėjau Protorgol tamponus] ,ir girdžiau Sinupret ,nieko ...
Tada nuvažiavom prie jūros ,tk pavaikščiojom po Basanavičiaus gatvę kokias 3 val ,dar pašokinėjo ant batuto ,sušilo ,biški paverkė ,nes ,be abejo ,nenorėjo nulipt nuo to batuto ,ir praėjus kokiom 10 min ,pradėjau traukti su traukikliu ,ir iškart pajaučiu ,kad partempiu thumbup.gif Iš vienos noskylės ištraukiau didelį ,žalią ,baisų sn... Po 10 min iš kitos noskylės panašų ,tik mažesnį.Ir viskas ,pasibaigė sloga .Prie jūros pabuvom dar vieną dieną ,grįžom namo ,ir kol kas tikrai niekas neatsinaujino ,išskyrų nosytėj neprisikaupė.Rekomenduoju visom drėgną ,joduotą jūros klimatą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 05 rugsėjo 2008 - 09:09
QUOTE(laukinukė @ 2008 09 05, 08:22)
O man Kaune homeopatinėje davė jau žirniukus, ne lašiukus, sakė tokių jau negamina  g.gif Lašiukai man būtų geriau, nes tuos žirniukus ji dar nesučiulpia, o pakramto ir nuryja, tai jokio poveikio nematau - vėl sloga baisi žalia  verysad.gif


Jeigu sloga tokia tiršta, kaip "siūlinė", tiktų Kalium bichromicum. Pabandykit Coryzalia (turi būti visose didesnėse vaistinėse). Juose yra visas kompleksas ingredientų nuo slogos.
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2008 08 06, 15:05)
o kur sito "gerio" Klaipedoje isigyti  g.gif



Klaipėdoje šis ,,gėris" parduodama ,,Medikanos" vaistinėje, S.Daukanto gatvėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 05, 09:06)
Bet jei išbėga ta sloga ,tai gal nieko baisaus ? O jei jau užsikimšo ,tai jau bėda verysad.gif Jei tik turit galimybę ,nuveškit prie jūros ,bent jau mums padeda nerealiai [tfu tfu tfu ]
 

Ten net ne sloga, o žalia košė doh.gif verysad.gif Lupu per jėgą su rhinomer. gerai būtų prie jūros, bet...

QUOTE(obuoliux @ 2008 09 05, 09:20)
Jeigu sloga tokia tiršta, kaip "siūlinė", tiktų Kalium bichromicum. Pabandykit Coryzalia (turi būti visose didesnėse vaistinėse). Juose yra visas kompleksas ingredientų nuo slogos.

Ačiū, eisiu pirkti 4u.gif
Atsakyti
laukinuke ,aprašyk pokyčius po Coryzalia naudojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku, tema jau gaunasi "off topic", bet dar iš homeopatinių galit bandyti kompleksą nuo sinusito (būna Rotušės a.). Nes toks simptomas (kaip aš sakau, "virvelinė sloga) yra sinusito požymis. Šitas kompleksas pakaitomis su Coryzalia tikrai turi suveikti. Nematant konkrečiai, kas toje nosytėje vyksta, daugiau negaliu parašyt 4u.gif
Ir plauti, plauti, plauti.... Mažiems nesiūlysiu drastiškų metodų, bet savo dičkį nuo adenoidų operacijos išgelbėjau nosį vis plaudama kriaušyte. Mažas dar nemokės pakentėti ir iššnypšti.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 05, 16:43)
laukinuke ,aprašyk pokyčius po Coryzalia naudojimo mirksiukas.gif

Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona doh.gif verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas schmoll.gif
Atsakyti