Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno 2 ligoninės kūdikių slaugės

Sveikutės norėjau jums papasakoti ko galite tikėtis gimdydamos Kauno 2 ligoninėje is kudikių slaugių. Zinokit pries keturis mėn pasigimdziau mergaite . Gimdymas buvo sunkus , pati buvau issekusi nezmoniskai. Po gimdymo is slaugių jokios pagalbos negalejau sulaukti. Viskas prasidėjo nuo to kad mano maziukė l prastai ėmė krūtį, prasiau ir slaugusciu pagalbos bet sulaukiau tik is akuseres. Aprasysiu slaugiu darba, kaip tik nueidavau paprasyti pagalbos del maziukes tai jos visad su panieka ir nepasitenkinimu ziuredavo i mane, tiesiog akivaizdziai saipydavosi kad kudikio sudas smirda taip viena slauge ir issireiske, kai nuejau susirupinusi del mazes cituoju: ka edi juk ka nematai kaip tavo vaiko sudas smirda" Pastoviai kai tik reikedavo pagalbos negaudavau, jos savo kambariukiuose tik linksminasi, kiek nueini ne vieno kudikelio nebudavo pas jas, jos an tiek yra slykcios ir nepagarbios kad jei sugalvotumete gimdyti antroje ligonineje tai po gindymo pagalbos nesulauksit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir dar mano maze, kuria nikeas nesirupino apart manim, nors ir paciai buvo l blogai, buvo numetusi net 600 g, tai ka jus galvojat kai pakeliau triuksma kad nuejus negaunu jokiu atsakymu, tai slauges tada visikai persigandusios iskviete vaiku gyd. Bet aciu dievui dabar viskas gerai. zodziu tokiu tinginiu, tokiu zveriu, tokiu nieksiu kaip antros lig slauges gyvenime nelinkeciau niekam sutikti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(WWWgarba @ 2007 11 05, 12:31)
Sveikutės norėjau jums papasakoti ko galite tikėtis gimdydamos Kauno 2 ligoninėje is kudikių slaugių.

Na man tokiu dalyku nepasitaike, gal del to, kad visa laika kartu buvo vyras.
Atsakyti
Smagu girdeti jei viskas gerai buvo, bet kai gulejau visa savaite, tai ju virtuve puikiai maciau, zodziu kosmaras o ne slauges, taip buvau supykus ir isiutus kad galvojau televizija pakviesiu tegul parodo kaip kas ir kur,nes pirma karta susiduriau su tokiu absurdu ir abejingumu viskam!!!!!!!!
Atsakyti
Nesinori man tiketi kazkaip... g.gif pries 4,5 men per dvi gulejimo savaites nepatyriau tokiu dalyku.
Klausdavo ar ko nereikia, ar viskas gerai, jei pamatydavo, kad negerai paemes kruti- paduodavo taisyklingai. Pacios du kart maude mano vaikuti. smile.gif

Mano patirtis su naujagimiu skyrium visiskai kitokia. smile.gif
Atsakyti
Man irgi viena slaugė labai nepatiko. Kadangi auginu pirmą vaiką tai norėjau paklaust kaip reik bambutę valyt ir pan. Netyčia užtaikiau ant tos raganos. Išdrožė, kad kaip aš čia galiu nežinot tokių dalykų, kaip čia man anksčiau niekas nieko nepasakė, na tada aš patylėjau. O kaip antrą kartą jai pasitaikė vėl pamaina budėti, tai gavau irgi komplimentą, kad vaiko šūdas smirda, tai neiškenčiau, pasakiau, gal tada reik darbą keis jei taip smirda. Užsičiaupė. O šiaip kitos slaugutės ir ypač vaikų gydytojos, akušerės buvo labai malonios.
Atsakyti
Na, mano patirtis visai kitokia, nepasitaike, man nei viena nemaloni slauge schmoll.gif As galiu tik geru zodziu jas pamineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 06 lapkričio 2007 - 11:51
QUOTE(WWWgarba @ 2007 11 05, 12:31)
tiesiog akivaizdziai saipydavosi kad kudikio sudas smirda taip viena slauge ir issireiske, kai nuejau susirupinusi del mazes cituoju: ka edi juk ka nematai kaip tavo vaiko sudas smirda"


Matyt ji pati ši... rožiu žiedlapiais doh.gif
Nu žiauru, gaila kudikelio ir mamos. Truksta žodžiu, gerai kad as nepataikiau ant tokios...
Atsakyti
Kaip jau rašiau kitoj temoj, buvo viena šlykšti, bet ji gal ten kokia vyresnioji, nes po palatas nevaikščiodavo ir lyg savo kabinetą turėjo. Gal ne visos buvo labai malonios, bet visada ateidavo padėti, jei vyras pakviesdavo, parodė ir kaip nuprausti, ir padėjo nuraminti, kai klykė pora valandų. Ir kai palikdavau pažiūrėti, visada rasdavau arba pas jas , arba miegančią. Tik kartą radau klykiančią, bet tada jos skiepino vaikučius, tad buvo užsiėmusios. Vienintelė problema buvo su maitinimo,kai tos raganos dėka mažulė užsibadavo, bet kitos tikrai daug padėjo ir ateidavo pažiūrėt... O paskutinį vakarą budėjusi užsibuvo pas mus ilgiau, davė visokių patarimų. Taip kad negaliu labai skųstis...
Atsakyti
kazkaip pagalvoju, kodel yra tokiu zmoniu kurie dirbdami su leliukais elgesi kaip zverys. Nesuprantu tada kam toki darba pasirinkti. Juk mamos bet kuriuo atveju is pat pradziu buna pasimetusios, juk viskas nauja, nauja gyvybe, nauji pojuciai nauji rupesciai, kiekvienas judesys kuri darai su leliuku atrodo pats svarbiausias, bet kai pagalbos nesulauki, tai pagalvoji ar vertos tos slauges toki darba dirbti, bet vistiek lazda turi du galus, nikeo pikto nelinkiu, bet juk kazkada viskas sugrista su kaupu!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(WWWgarba @ 2007 11 07, 14:44)
kazkaip pagalvoju, kodel yra tokiu zmoniu kurie dirbdami su leliukais elgesi kaip zverys. Nesuprantu tada kam toki darba pasirinkti. Juk mamos bet kuriuo atveju is pat pradziu buna pasimetusios, juk viskas nauja, nauja gyvybe, nauji pojuciai nauji rupesciai, kiekvienas judesys kuri darai su leliuku atrodo pats svarbiausias, bet kai pagalbos nesulauki, tai pagalvoji ar vertos tos slauges toki darba dirbti, bet vistiek lazda turi du galus, nikeo pikto nelinkiu, bet juk kazkada viskas sugrista su kaupu!!!!!!!!

pritariu tau, kam uzimti vieta, jei darbo nemegsti? Man isviso ta 2 ligonine atrodo baisi, buvau ten su persileidimu, tai ispudziai baisus, niekada ten negimdyciau schmoll.gif Baisu kad tau teko tai iskesti. Jei gimdysi kada antra geriau rinkis Krikscioniskus ar Mazyli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 07 lapkričio 2007 - 12:54
tai taip ir darysiu, nes cia dar ne viskas ka istveriau po svaites kai grizau namo vel atsiduriau toje pacioje ligonineje su kraujo uzkretimu, va tada tai kosmaras kartojosi is naujo, bet cia ne sitoje temoje sneketi.
Atsakyti
Aha,ne visos slauges ar seseles ten malonios schmoll.gif Dauguma ne verysad.gif
Atsakyti