Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Varėnos ir jos miškų

Na va jau sėkmingai priplepėjom dvi temas thumbup.gif tačiau plepsės labai pasikeitė,dingo senosios ir atsirado naujų,tai net sąrašo nedėjau,taigi tiesiog bendraujam ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ale tiksliai, senos kompanijos visai nedaug schmoll.gif kas pas ką geresnio?
L.Saulele, kaip darbo paieškos sekasi?
Atsakyti
Kuku biggrin.gif
Tikrai L.saulele,gal jau dirbi bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip ir nuo pirmadienio pradedu, nebent kas pasikeis smile.gif , parašysiu kitą savaitę tiksliai mirksiukas.gif

Ingoša, turbūt jau matei, bet jei netyčia ne, tai parašysiu: žurnaliuke "vaikui" yra abiejų tavo mažylių foto wub.gif , tai jei neturi, "susižvejok" būtinai 4u.gif , nors manau, kad turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 11 08, 11:12)
Kaip ir nuo pirmadienio pradedu, nebent kas pasikeis  smile.gif , parašysiu kitą savaitę tiksliai  mirksiukas.gif

Ingoša, turbūt jau matei, bet jei netyčia ne, tai parašysiu: žurnaliuke "vaikui" yra abiejų tavo mažylių foto  wub.gif , tai jei neturi, "susižvejok" būtinai  4u.gif , nors manau, kad turi  smile.gif

Sėkmės naujam darbe 4u.gif
Žinau,šianden gausiu biggrin.gif
Atsakyti
Lietuvos saulele, linkiu lengvos pradžios mirksiukas.gif
Kas pradeda, o kas baigia dirbti. Man pirmadienį paskutinė diena thumbup.gif
Atsakyti
Varėne, smagu,kad dabar ilsėsies thumbup.gif
Dabar užduosiu durną klausimą doh.gif o mes žinojom,kad tu antro laukiesi,ar čia man atminties eiliniai užtemimai g.gif
maniškės dar serga,o vakar išvis galvojau Liepai pūliuojanti angina,nes vaizdas buvo doh.gif laukiau tempo,bet nekilo,gyd.apžiūrėjo,sako,organizmas pats kovoja,gal išsisuksim,be antibų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingoša: 09 lapkričio 2007 - 14:51
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 09, 15:44)
Varėne, smagu,kad dabar ilsėsies thumbup.gif
Dabar užduosiu durną klausimą doh.gif o mes žinojom,kad tu antro laukiesi,ar čia man atminties eiliniai užtemimai g.gif
maniškės dar serga,o vakar išvis galvojau Liepai pūliuojanti angina,nes vaizdas buvo doh.gif laukiau tempo,bet nekilo,gyd.apžiūrėjo,sako,organizmas pats kovoja,gal išsisuksim,be antibų g.gif

oi kaip liudna, tikiuosi organizmas pats nugalės...
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2007 11 09, 15:44)
Varėne, smagu,kad dabar ilsėsies thumbup.gif
Dabar užduosiu durną klausimą doh.gif o mes žinojom,kad tu antro laukiesi,ar čia man atminties eiliniai užtemimai g.gif
maniškės dar serga,o vakar išvis galvojau Liepai pūliuojanti angina,nes vaizdas buvo doh.gif laukiau tempo,bet nekilo,gyd.apžiūrėjo,sako,organizmas pats kovoja,gal išsisuksim,be antibų g.gif


Tai kad aš gal ir nesakiau blush2.gif
Sveikatytės jums, Augustui irgi buvo angina prieš gerą mėnesį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 11 09, 20:57)
Tai kad aš gal ir nesakiau  blush2.gif
Sveikatytės jums, Augustui irgi buvo angina prieš gerą mėnesį  doh.gif

tai dabar džiagiuosi dukart,kad dar ne taip blogai su atmintim lotuliukas.gif ir dėl jūsų šeimos pagausėjimo thumbup.gif 4u.gif
Tute ,ir aš tikiuosi,lyg dar kovoja g.gif
Atsakyti
atsižymiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meistromargarita @ 2007 11 12, 23:45)
atsižymiu 4u.gif

gyva dar,gerai,po kokio mėn,vėl atsižymėk biggrin.gif
Atsakyti