Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Giraitė

man irig kaip aktualu lopseliai-darzeliai Lazdynuose g.gif
Nu gal kas patars unsure.gif
As girdejau gerus atsiliepimus apie Giraite ir LAzdyneli thumbup.gif
Gal kitu mamyciu vaikuciai butent lanko darzelius LAzdynuose??? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Lune @ 2004 06 22, 22:26)
man irig kaip aktualu lopseliai-darzeliai Lazdynuose g.gif
Nu gal kas patars unsure.gif
As girdejau gerus atsiliepimus apie Giraite ir LAzdyneli thumbup.gif

Mane labai domina atsiliepimai apie GIRAITĘ.
Mano dukra lanko "Riešutėlį". Nei nieko labai gero, nei nieko labai blogo negalėčiau pasakyti... Nors esu šiek tiek nusivylusi, tikejausi ir tikiuosi daugiau dėmesio, ganėtinai apatiškos auklėtojos ir visa veikla labai pasyvi. Nors lankom tą pačią grupę su darželio vedėjos anūke wink.gif Va nuo rudens pareinam i kitą grupę pas kitas aukletojas (iš lopšelio į darželį - šiaip man labai keista, kad keičiamos ir auklėtojos), tad vis pasvarstau apie Giraitę...

Beje į "Lazdynėlį", jei nepriklauso pagal gyvenamąją vietą, pakliūti gan sudėtinga. Man atrodo juos finansuoja ALF, tad jis laikomas prestižiniu darželiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 28 birželio 2004 - 09:20
O ar reikia uzsirasyti i darzeli isanksto?Jei taip-tai pries kiek laiko?Gal kieno nors vaikuciai lanko darzeli, nepamenu pavadinimo-virs parodu rumu?kaip ten aukletojos?
Atsakyti
Bent jau i RIESUTELI nereikejo nieko. I GIRAITE irgi. Bet i LAZDYNELI manau ir isankstinio uzrasymo neuztektu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (nojos mama @ 2004 07 13, 15:07)
QUOTE (vija @ 2004 06 28, 09:20)
QUOTE (Lune @ 2004 06 22, 22:26)
man irig kaip aktualu lopseliai-darzeliai Lazdynuose g.gif
Nu gal kas patars unsure.gif
As girdejau gerus atsiliepimus apie Giraite ir LAzdyneli thumbup.gif

Mane labai domina atsiliepimai apie GIRAITĘ.
Mano dukra lanko "Riešutėlį". Nei nieko labai gero, nei nieko labai blogo negalėčiau pasakyti... Nors esu šiek tiek nusivylusi, tikejausi ir tikiuosi daugiau dėmesio, ganėtinai apatiškos auklėtojos ir visa veikla labai pasyvi. Nors lankom tą pačią grupę su darželio vedėjos anūke wink.gif Va nuo rudens pareinam i kitą grupę pas kitas aukletojas (iš lopšelio į darželį - šiaip man labai keista, kad keičiamos ir auklėtojos), tad vis pasvarstau apie Giraitę...

Beje į "Lazdynėlį", jei nepriklauso pagal gyvenamąją vietą, pakliūti gan sudėtinga. Man atrodo juos finansuoja ALF, tad jis laikomas prestižiniu darželiu.

O kur tas Lazdynelis yra? Pries kiek laiko reikia uzsirasyti? Mes kaip tik noretume kitamet leisti pagal gyvenama vieta Lazdyneliai- Lazdynai.

Lazdynuose yra be proto daug darzeliu, tad dar nereiskia, kad i "Lazdyneli" gali eiti visi lazdynieciai smile.gif Tiems, kas gyvena salia to darzelio, aisku daugiau sansu. Bet visos to darzo politikos nezinau. Zinau tik tiek, kad darzelis populiarus ir butu keista, jei tuom nesinaudotu.

Lune,
ne, dar neperejom. Cia as tik garsiai svarstau, bet jokiu veiksmu nesiemu. Nieks nesuteikia jokios info apie ta Giraite. Is isores - darzelis kaip visi... Idomu kaip aukletojos...
Atsakyti
apie Giraite girdejau daugiau pliusu, nei apie Riesuteli rolleyes.gif
Atsakyti
Vate, butent tas darzelis ir vadinasi Lazdynelis. Priima tik vaikus, kurie salia gyvena, tai yra ne is paciu Lazdynu, bet is to rajonelio kuris salia darzelio. Siap kiek girdejau, reikia pamoketi nemazai, kad priimtu.

As saviski keturmeti isleidau i Giraite. Mes lankom Grybuku grupe, kuri yra seimynine - vaikai nuo 2 iki 6 metu. Lankom 2 savaites ir pakol kas viska gerai, jau ketvirta diena pasiliko miegoti ir mano didziai nuostabai miega pietu po 2 val., nors siap namie jokiu miegu nebuna.

Man si darzeli rekomendavo giminaite, kuris sunus lanke pas ta aukletoja.
Atsakyti
nu papasakokit ppasakokit apie darzelius lazdynuos biggrin.gif mani rgi gi po kiek laiko reikes dukryte leist rolleyes.gif
kur ten ta giraite randas?nes tu darzeliu matau daug kai iseinu pasivaiksciot,tik va pavadinimu tai nezinau unsure.gif
Atsakyti
Anna. Giraite yra priesais IKI, tarp namu.
Obelele tai uz Pigiau pasukus, o Riesutelis prie poliklinikos.
Atsakyti
QUOTE (Tea @ 2004 09 15, 10:23)


As saviski keturmeti isleidau i Giraite. Mes lankom Grybuku grupe, kuri yra seimynine - vaikai nuo 2 iki 6 metu. Lankom 2 savaites ir pakol kas viska gerai, jau ketvirta diena pasiliko miegoti ir mano didziai nuostabai miega pietu po 2 val., nors siap namie jokiu miegu nebuna.

Man si darzeli rekomendavo giminaite, kuris sunus lanke pas ta aukletoja.

Mano dukrytei irgi ketveri, ir nuo rugsejo 6 pradejome lankyti Giraite. Buvau uzrasiusi i Spygliuka bei nuejusi pasiteirauti i Lazdyneli, bet kadangi mes gyvename ne Lazdynuose, tai i pastaraji darzeli patekti sunkiau. Nuejau pas vedeja Giraiteje, ir ji man pasirode labai maloni- is karto paklause kokios aukletojos noreciau savo vaikui- svelnesnes ar grieztesnes, nes as juk geriau pazistu savo vaika nei ji. Paskui parasiau prasyma, o pavyzdi dave kaip tik Poviliuko mamytes, kuri pageidavo i Grybuku grupe. Mes irgi lankom seimynine grupe. Mes kol kas darzelyje buname tik iki pietu. Jau trecia diena, manoji pareiske, kad noretu pasilikti pasakos paklausyti bei eiti pietu miego, bet kol kas dar nepalikau. Kiek teko girdeti, tai Giraite ne ka prastesnis darzelis nei Lazdynelis.Tiesa, i si darzeli saviske uzrasiau rugpjucio pabaigoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cini-mini: 15 rugsėjo 2004 - 22:54
coco, jei tau reikia prie IKI netoli, tai nuo 1 metu priima "Giraite"

mano vaikas ji lanko. Galiu tau pasakyt tik viena - jei aukletoja gera, tai ir baisiausiai apsiures darzelis gali buti thumbup.gif
Ziurint kokie tavo lukesciai ir ka reiskia geras?
Bent musu aukletoja nuostabi, grupe seimynine (man aktualu, nes du vaikus turiu), zaislu grupeje daug, i lauka eina, maistas normalus.
Gali ko nors konkreciai klaust.

Mano patirtis del pratinimo jums ko gero netiks. Mano sunus pradejo lankyti tik 4 sulaukes, taigi tokio amziaus vaikui viska galima buvo zmoniskai paaiskint. Tas pripratimas labai individualu - vieni pripranta per kelias dienas, o buna tokiu, kurie isvis nepripranta.
Tiesiog mano nuomone vaikas iki treju metu turi augt namie.

Mandalina, o tu cia savo mazaja ruosesi leist, kazkaip tik dabar paziurejau, kad ji net uz mano Adoma jaunesne, o darza tai vyresnelis lanko, maziu dar net negalvoju leist artimiausiu metu.
Atsakyti
QUOTE(Tea @ 2005 01 23, 14:48)
mano vaikas ji lanko. Galiu tau pasakyt tik viena - jei aukletoja gera, tai ir baisiausiai apsiures darzelis gali buti  thumbup.gif
Ziurint kokie tavo lukesciai ir ka reiskia geras?
Bent musu aukletoja nuostabi, grupe seimynine (man aktualu, nes du vaikus turiu), zaislu grupeje daug, i lauka eina, maistas normalus.
Gali ko nors konkreciai klaust.

O ka reiskia ta seimynine grupe? Ar kad vaiku ten nedaug?Ar tevu nereketuoja su iv. baldu pirkimu,remontais?Buvau i viena darza nuejusi pasiklaust kaip ir kas,tai vedeja pasake,kad vienam vaikui per diena skiriama netoli 5lt pavalgymui ir zaislams,o tai tikrai labai maza suma,tai turbut visuose darzuose panasiai? O med. personalas darzelyje yra?
Atsakyti