Įkraunama...
Įkraunama...

Iliustruotasis mokslas

Apklausa: Ar planuojate skaityti šį žurnalą? (19 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki rolleyes.gif pasirodė naujas žurnalas "Iliustruotasis mokslas". Tai žurnalas apie visokias mokslo įdomybes, apie kosmosą, planetas (astronomiją), šiek tiek su fizikos detalėm. Man pasirodė gana turiningas. Gal jau turit, gal skaitėt? Ar patiko? ax.gif
Atsakyti
Niekas nesidomi? unsure.gif
Čia yra šio žurnalo internetinė svetainė, kur rasite visą informaciją apie žurnalą. 4u.gif
Atsakyti
Geras zurnalas, bet brangokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 11 11, 19:57)
Geras zurnalas, bet brangokas  blush2.gif

Pritariu, 4u.gif bet retkarčiais galima pasilepint mirksiukas.gif , nes asmeniškai aš tai nerandu žurnalo, kuris man patiktų. doh.gif Vien visokie skandalai schmoll.gif
Atsakyti
Tikrai fainas! bigsmile.gif
Džiugu, kad pagaliau randasi žurnalų, kuriuose yra ką skaityti. Patiko iliustracijos, temos. Primena National Geographic, Mokslas ir Gyvenimas mirksiukas.gif
Atsakyti
tik pamacius kad bus toks zurnalas - uzsiprenumeravau. smagus zurnalas, ir idomus.
Atsakyti
Smagu kad patiko ax.gif tikrai nedaug žurnalų dabar, kurie būtų įdomūs ir turiningi. Šis brangus, tiesa, bet manau kad yra už ką mokėti. 4u.gif
Pagaliau radau bendraminčių yahoo.gif
Atsakyti
Na vyras nusipirko prieš kelionę, tai paskaitinėjau, priminė "Mokslą ir Gyvenimą", bet vietoj vaizdų per visą puslapį mieliau kokį straipsnį paskaityčiau, nes kaina tikrai didoka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aloha @ 2007 11 20, 10:30)
Na vyras nusipirko prieš kelionę, tai paskaitinėjau, priminė "Mokslą ir Gyvenimą", bet vietoj vaizdų per visą puslapį mieliau kokį straipsnį paskaityčiau, nes kaina tikrai didoka. ax.gif

O Mokslą ir gyvenimą vis dar pardavinėja? O man paveikslėliai patinka tongue.gif Žinoma, kaina... Bet juk nebūtina kas mėnesį pirkt, juolab ką tik sumaniau kad po kiek laiko jie turėtų atsirast ir bibliotekose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2007 11 19, 18:49)
tik pamacius kad bus toks zurnalas - uzsiprenumeravau. smagus zurnalas, ir idomus.


o aš nespėjau užsiprenumeruoti, kai buvo akcija sad.gif
kaip suprantu, jau pirmas numeris yra spaudoje? o kiek kainuoja?
Atsakyti
Skaičiau pirmus du numerius, ir galiu pasakyt kad jau seniai reikėjo rimto žurnalo, nes dabartinėje LT spaudoje nieko kito nėra kaip blevyzgos ir kiti tušti straipsniai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2007 11 22, 12:29)
o aš nespėjau užsiprenumeruoti, kai buvo akcija sad.gif
kaip suprantu, jau pirmas numeris yra spaudoje? o kiek kainuoja?

Parašyta kad prenumerata 12 lt mėnesiui, tai kažkas panašuaus ax.gif
Atsakyti