Įkraunama...
Įkraunama...

Naujokė klube

SVeikos!
Pagaliau pasiryžau rimtai užsiimti sportu ir prisiregistravau klube. Bet. Eisiu čia pirmąkart savo gyvenime. Ką turėčiau žinoti, ir ką reiktų su savimi pasiimti, kad pirmasis kartas praeitų sklandžiai? SUprantu, kad be aprangos reikia turėti rankšluostį, na, dar dušo želė.... Ką dar? Toliau mano fantazija pasibaigia, tad labai prašysiu jūsų visų pagalbos ir patarimų 4u.gif
Atsakyti
Na, viskas tikrai paprasta. Aišku, kaip pati sakei, reikia turėti aprangą ir apavą. Jei ilgi plaukai - gumutę ar segtukus, nes pačiai bus nepatogu. Rankšluostukai prakaitui nusišluostyt (popieriniai ar medžiaginiai) paprastai klube būna. Tada priemonės prausimuisi - dušo želė, prausikliai ir kt. Aš dar nešuosi kūno losjoną ir veido kremą. Būtinai - gumines šlepetes dušui. Didelį rankšluostį, kad būtų patogu ne tik nusišluostyt, bet ir susisukt. Matau, kad kitos atsineša ir dušo kepuraites, jei bijo plaukus sušlapt.
O šiaip, pirmą kartą pasiimk būtiniausius daiktus, ir iš karto matysi, jei tau ko pritrūks - pasiimsi kitą kartą. Nes visos susiruošia skirtingai, priklausomai nuo savo įpročių. Juk yra merginų, kurios sporto klube nesiprausia, o kitos ir galvą išsiplauna, ir į pirtį eina (tada maudymkės reik)...

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Miaška, ačiū 4u.gif Jau lekiu pirkti guminių šlepečių smile.gif
Dar toks klausimas kyla - kai jau persirengi ir ruošies eit salę, - kur dėt raktelį nuo spintelės? Ar kartu su savimi jį reikų neštis prie treniruoklių? g.gif
(Tik nesijuokit, kad taip kvailai klausinėju - niekad dar nesu buvusi tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Tikra @ 2007 11 11, 17:18)
Ar kartu su savimi jį reikų neštis prie treniruoklių?  g.gif
(Tik nesijuokit, kad taip kvailai klausinėju - niekad dar nesu buvusi  tongue.gif )

Taip, turėk su savimi, galima jį palikti ant trenerio staliuko, jei neturi kur įsidėt, arba prie kai kurių rakčiukų yra gumos, tai tiesiog ant riešo užsidedi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 11 lapkričio 2007 - 18:15
Tai va - aš jau po treniruotės bigsmile.gif Ačiū už patarimus!!!

Aš savo ruožtu naujokėms patarčiau su savim turėt dar mineralinio buteliuka, nes oi, kaip norėjosi atsigaivinti, o neturėjau doh.gif Be to, gerai, kad buvau paskaitinėjus kitas SM temas, kur skaičiau, kad moterys piktinasi, jei į persirengimo kambarį einama su batais - savo ausim girdėjau, kaip dėl to buvo aprėktos kelios naujokės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikra @ 2007 11 11, 20:14)
Tai va - aš jau po treniruotės  bigsmile.gif Ačiū už patarimus!!!

Aš savo ruožtu naujokėms patarčiau su savim turėt dar mineralinio buteliuka, nes oi, kaip norėjosi atsigaivinti, o neturėjau  doh.gif Be to, gerai, kad buvau paskaitinėjus kitas SM temas, kur skaičiau, kad moterys piktinasi, jei į persirengimo kambarį einama su batais - savo ausim girdėjau, kaip dėl to buvo aprėktos kelios naujokės  rolleyes.gif

Tai pries ieinant batus nusiauti pakelej?
Atsakyti
Prie įėjimo į rūbinę pamatysi suoliukus, kur visi ir persiauna, nes su batais eit negalima - ir ant durų kabo įspėjimas ax.gif
Atsakyti
Na va, kaip ir sakiau - po pirmo karto pati geriausiai suprasi, ko būtent tau klube reikia. Aš vandenį nešuosi ne visada - kai kuriose treniruotėse ne taip norisi gert. Arba, jei jau norisi, galima vietoje nusipirkt mirksiukas.gif

QUOTE(Tikra @ 2007 11 11, 20:35)
Prie įėjimo į rūbinę pamatysi suoliukus, kur visi ir persiauna, nes su batais eit negalima - ir ant durų kabo įspėjimas ax.gif


O čia ne visuose klubuose taip. Ten, kur aš vaikštau, į rūbinę einu su batais, ir juos pasidedu po suoliuku.
Atsakyti
as irgi ryt einu pirma k. i sporto kluba - truputi bijau unsure.gif nes nezinau visos tvarkos.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 11 11, 22:06)
as irgi ryt einu pirma k. i sporto kluba - truputi bijau unsure.gif  nes nezinau visos tvarkos.

Na, aš tai visko drąsiai klausinėjau rolleyes.gif

Naujokėms dar reiktų žinoti vieną svarbų dalyką - jei po treniruotės ruošiatės eit į baseiną, pirtį ar sukūrinę vonią, būtina prieš tai nusiprausti po dušu. Mačiau, kaip viena moteriškaitė po treniruoklių iškart įšoko į maudymkę ir nėrė į baseiną. Visa pasrūvusi prakaitu, kas be ko doh.gif Pagalvojau, jeigu visi taip darytų, tai tektų plaukioti po dvokiantį vandenį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikra @ 2007 11 12, 09:37)
Naujokėms dar reiktų žinoti vieną svarbų dalyką - jei po treniruotės ruošiatės eit į baseiną, pirtį ar sukūrinę vonią, būtina prieš tai nusiprausti po dušu.


blink.gif
Na čia jau kaip ir iš elementarios kultūros srities - juk baseinas neskirtas prakaitui nuprausti, tam yra dušai... doh.gif
Atsakyti
Būdama naujoke naujame klube, turiu bjaurų įprotį - nueiti į klubą apsidairyti ir pasišnekėti su treneriu/e (-iais) arba nusiperku vienkartinius į grupinius ax.gif
Po to "priskrentu" prie administratorės - kur dušas, kur WC....
Kiekvienam klube skirtingas mikroklimatas ir ... kultūra smile.gif
Menkas pastebėjimas - klubai labai skirtingi, vienam gali būti vienkartiniai rankšluosčiai, netgi frotiniai rankšluosčiai salėje, skystas muilas duše, nemokamai geriamas vanduo, kitur - ne. Taigi, visaip pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 12 lapkričio 2007 - 10:34