Įkraunama...
Įkraunama...

Odinių, zomšinių gaminių priežiūra

Turiu odinius kailinukus,kuriuos perkant "Bizone" man pasake, kad nenesciau ju i valykla, o valyciau pati unsure.gif , nes valykloje labai isdziovina oda. Gal kas susiduret su panasia situacija ir galit pasidalinti patirtimi...
Atsakyti
Jei turi omeny verstus kailinius - tai mano drauge i ta pati Bizona valyti nesdavo. dry.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima, bet deja pats "Bizonas" ju nevalo, o siuncia kazkur i Vilniu, ten pat siuncia ir Sabonio valykla, turbut taip ir reikes padaryti.
Atsakyti
Man Karalisko Tigro savininkas irgi patare i valykla nenesti. Jis dave tokio zmogelio Zirmunuose telefona, kuris uzsiema kailiniu, odos gaminiu atnaujinimu. Tikrai neblogai sutvarke.
Atsakyti
Gal galetum man parasyti to zmogaus duomenis. Buciau labai dekinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 01 21, 21:48)
Aciu uz patarima, bet deja pats "Bizonas" ju nevalo, o siuncia kazkur i Vilniu, ten pat siuncia ir Sabonio valykla, turbut taip ir reikes padaryti.

o tai jei sabonio valykla kazkur ten siuncia tia gal galimmas variantas nunest i sabonio valykla kad jie nuvestu..? kaip manot? unsure.gif

Atsakyti
Tas taip taip, nes ir "Sabonis" ir "Bizonas" siuncia ten pat tik reikia jiems nunesti, bet vistiek "Bizone" pataria valyti tipo paciam, o ne valykloj. Tai gal tas zmogelis kaip nors geriau ta reikala ismano,jei Shinshila jau pas ji bande g.gif
Atsakyti
noreciau paklaust ar kas nors valete valykloj , kad ir sabonio odinius kailinukus? ar tikrai neverta ten nesti, ar viskas normaliai? nes kaip pasiklausiau tai garantijos jie jokios neduoda, gal valyti su kokiu LOCu? unsure.gif
Atsakyti
Ieskau patarimo,kaip namu salygom valyti zomsa.Konkreciau-kazkuom apvarvinau sviesia stiuke. Gal turit minciu ?
Atsakyti
nueik į batų parduotuvę-danija ar žygio batai ir Salamander priemonių skyrelyje yra priemonių zomšai valyti-ten nusipirksi spec putas-paklausk pas pardavėjas ir dar spec. šepetėlį tai zomžai šukuoti. Pati nebandžiau, bet klausiausi, kaip kitai pirkėjai pardavėjos pardavė ir demonstravo tą šepetėlį. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasariote @ 2005 03 09, 12:01)
Ieskau patarimo,kaip namu salygom valyti zomsa.Konkreciau-kazkuom apvarvinau sviesia stiuke. Gal turit minciu ?


Geriau namie per daug neeksperimentuoti, o nešti iškart į valyklą, nes jei namie valymas nepasiseks, tai po to valymo, jokia valykla nepadės( nes dėmė dar labiau įsigers į medžiagą).
Atsakyti
Kaip atnaujinti raudono zomšo švarką? verysad.gif Apsitrynė ir susitepė apykaklė, alkūnių ir rankogalių srytys... Chaminis valymas 50 Lt brangoka... cry.gif Ar acto tirpalas "išimtų" tuos nešvarumus? Ir aplamai su kuo galima būtų valyti/ atnaujinti zomšą?
Atsakyti