Įkraunama...
Įkraunama...

Algirdas Karalius

Sveiki.
Yra toks Algirdas Karalius lietuvoje smile.gif
Reklamos jam nedarysiu - pas ji nedirbu tongue.gif
Dabar jis nusprende pasivazineti po uzsienius ir gan pigiai rengia seminarus iseiviams. Gal kas nors buvote jo seminaruose? Jei taip - parasaykite prasom ispudzius. Geriau butu, jei i pasta parasytumete, nes reklama tikrai nenoriu uzsiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet32 @ 2007 11 12, 15:04)
Sveiki.
Yra toks Algirdas Karalius lietuvoje  smile.gif
Reklamos jam nedarysiu - pas ji nedirbu  tongue.gif
Dabar jis nusprende pasivazineti po uzsienius ir gan pigiai rengia seminarus iseiviams. Gal kas nors buvote jo seminaruose? Jei taip - parasaykite prasom ispudzius. Geriau butu, jei i pasta parasytumete, nes reklama tikrai nenoriu uzsiimti smile.gif


taip, buvau. Siaip bendram vaizdui geriau pagooglink.
Atsakyti
O gal kas galit pasidalint asmeninėm nuomonėm? blush2.gif Įdomu būtų kada apsilankyt- darbas nelinkęs siųsti, bet norėčiau pati nueit kada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 11 18, 10:07)
O gal kas galit pasidalint asmeninėm nuomonėm? blush2.gif Įdomu būtų kada apsilankyt- darbas nelinkęs siųsti, bet norėčiau pati nueit kada rolleyes.gif


na, nezinau ar labai verta uz savo pinigus eiti biggrin.gif , gal geriau prisipirkt knyguciu verslo tematika ar apie pozityvu mastyma smile.gif
Atsakyti
Na bent jau savo tinklapy tai kaip tikras karalius stovi...
Šiaip jau nemanau, kad ką geresnio pasakytų, ko negali knygose rasti ar pats suprasti. jei būtų kažkas super duper, tikrai rašytų apie jį rimtuose verslo leidiniuose ir pan.
Atsakyti
na uzsieni, tai tas labai popiliaru smile.gif , o pas mus... gal knygos dar ir idomiau
Atsakyti
Dalyvavau keliuose seminaruose. Mano nuomone, tai lygis pakankamai zemas. Bando "priarteti" prie klausytojo, tai kalba pilna visokiu siuksliu ir keiksmazodziu.
Uz savo pinigus neiciau smile.gif .Yra organizuojanciu panasius kursus gerokai idomiau ir profesionaliau.
Atsakyti
QUOTE(Aii @ 2007 12 29, 22:48)
Dalyvavau keliuose seminaruose. Mano nuomone, tai lygis pakankamai zemas. Bando "priarteti" prie klausytojo, tai kalba pilna visokiu siuksliu ir keiksmazodziu.
Uz savo pinigus neiciau  smile.gif  .Yra organizuojanciu panasius kursus gerokai idomiau ir profesionaliau.
O ka rekomenduotum? Manau,karts nuo karto visai ne pro sal apsilankyti g.gif
Atsakyti
Eikite i Bodo Schafer'io 3ju dienu seminara Vilniuje "Prasiverzimas i finansine laisve" smile.gif Seminaras vyks 2008 m. balandzio 4-6 d. Kaina 2999 Lt.
Tiems kas nebuvo pirmose dviejose jo seminaruose, rekomenduoju perskaityti jo knyga "Kelias i finansine laisve" ir gerai isstudijuoti 5 CD Audioprograma "Pirmas milijonas per 7 metus", atlikti visus pratimus esancius darbo knyguteje. Laiko dar yra geri 2 men. Tad puikiai pasiruosite naujam seminarui.
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Pažįstu žmogų, kuris atstovauja Algirdą Karalių, o pats A. Karalius oficialiai atstovauja Bodo Schaefer, kuris rengia seminarą, kaip jau anksščiau minėjo, balandžio 4-6 dienomis Le Meridien Villon viešbutyje. Dėl papildomos informacijos ir motyvacijos kreiptis į AŽ, duosiu kontaktus, yra galimybė gauti geresnias vietas smile.gif
Atsakyti
Pats buvau vienam Bodo Schaeferio seminare, kai vyko Lietuvoje. Galiu pasakyt, kad žiauriai patiko. Tikrai pakeitė gyvenimą. Iš pradžių maniau, jog neapsimoka tiek mokėti, bet tai ką išgirdau tikrai pakeitė mano gyvenimą ir už tai sumokėčiau 10 kartų daugiau, nei mokėjau. Garbės žodis, geriausias seminaras, kokį tik galima įsivaizduoti.
Nuo to laiko pradėjau labai domėtis jais, įstojau į fanclubą ir kaip tik kaip tik dabar sužinojau, kad Bodo Schaeferis vėl atvažiuoja, taigi netveriu džiaugsmu ir noriu pasidalint šia puikia informacija su kitais wink.gif
O čia paknaisiojau daugiau info apie šį seminarą:

"Prasiveržimas į finansinę laisvę"
kartu su Bodo Schaefer ir Bernd Reintgen
2008 m. balandžio 4-6 d
Le Meridien Villon viešbutis
Trijų dienų seminaro kaina 2999 Lt

Kaip fanclubo narys, gaunu šiokias tokias nuolaidas, taigi, jei norit nueit pigiau ar sėdėt geresnėse vietose, rašykit į mailą arba AŽ. Tikrai padėsiu.

p.s.pamatysit, kaip po seminaro dėkosite man ir kiteims, kas siūlė eiti, nes tikrai verta. wink.gif
Atsakyti
Jei yra susidomėjusių, tai kitais metais panašiu Bodo vėl atvažiuos į Lietuvą ir pasidalins savo patirtimi, kaip uždirbami milijonai. Išankstiniai bilietai pigesni.

Galiu duot parsisiųst audioįrašų iš jo ankstesnių seminarų, kad susidarytumėte nuomonę.

--
Nori sužinoti plačiau siusti@tygas.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tygas: 28 birželio 2008 - 12:24