Įkraunama...
Įkraunama...

Migdukai

Sveikos,
mums sunkiai sekasi užmigti blink.gif Įdomi būtų mamų patirtis, ar tikrai su migduku įmanoma palengvinti šį procesą g.gif Kokie migdukai geriausi, muzikėlės maloniausios ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Mazulius @ 2007 11 12, 16:53)
Sveikos,
mums sunkiai sekasi užmigti  blink.gif Įdomi būtų mamų patirtis, ar tikrai su migduku įmanoma palengvinti šį procesą  g.gif Kokie migdukai geriausi, muzikėlės maloniausios ir t.t.

Mums labai padeda 4u.gif Projektorius neidomus maziukui, bet muzikyte uzliuliuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dada: 13 lapkričio 2007 - 11:57
[quote=Dada,2007 11 13, 12:56]
Mums labai padeda 4u.gif Projektorius neidomus maziukui, bet muzikyte uzliuliuoja mirksiukas.gif
[/quote
O koki turit ir kokio amziaus pradejot naudoti ax.gif
Buna ant lovytes kabinami plastmasiniai, man mielas atrodo FP meskiukas migdukas, kad vaikas gali apsikabint wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulius: 13 lapkričio 2007 - 13:48
Turejom kelis, galiu pasakyti migdydavo tik muzika. Ju visu yra parinkta specialiai vaikams, tad nemanau gamina toki kurio nerekomenduociau. Turejom ir su sviesyte, ir kur zaisliukai papildomai sukosi, dar turejom lovyte kuri papilodmai vibruodavo, bet mus tenkino tik muzika. Galiu pasakyti tas funkcijas kur skatina stebeti jungdavau tik kai vaikas neturejo ka veikti kelioms minutems. Jos nemigdo. O muzikele ir mano trimete uzliuliuoja doh.gif

Dar man labai padejo supynes kai vaikams nebuvo pilnu metu. Musu buvo dainuojancios su sviesom, man tai buvo kazkoks issigelbejimas.
Atsakyti
Oi mums tai nei jokie zaisliukai nepadejo verysad.gif ,nei vienai mergytei
Atsakyti
As tai vis irgi apie supynes pamastydavau. Dabar, kai virs metuku mergytei gal koki kabli i lubas ir hamaka g.gif Nes vis iki uzmiegant supu ant ranku. Nuo kokiu 8-9 men taip nejucia pradejom ir priprato doh.gif Aciu Dievui sededama supu.
O apie migdukus tesiant kalba, tai turetu turbut buti super svelni muzikele, kad uzmigtu. Gal paskui ir kaip zenklas miegot gaunas
Atsakyti
O mums padėdavo užmigti migdukai tie kur su švieselėmis į lubas
Atsakyti
mes irgi turėjom migduką, mažylei užmigti nepadėdavo, netgi sakyčiau trukdydavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 14 lapkričio 2007 - 19:06
Mano mažę irgi tik blaškydavo šitie migdukai doh.gif Gal 3 skirtingus turėjom ir vis tas pats. Nors mano suaugus sesuo, vos išgirdus vieno muzikėlę, per 10 min. nulūždavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 11 14, 20:05)
mes irgi turėjom migduką, mažylei užmigti nepadėdavo, netgi sakyčiau trukdydavo doh.gif

maniskiui irgi joks migdukas nepadedavo uzmigti, tai teko jo atsisakyti doh.gif
Atsakyti
O mums labai patinka thumbup.gif daznai uzmiegame wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2007 11 15, 17:10)
O mums labai patinka thumbup.gif daznai uzmiegame wub.gif

O koki turite?
Atsakyti