Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai, kai auklė yra kaimynė?

Gal kas turi patirties sioje situacijoje? Netiketai suradau aukle, kuri gyvena musu name. Is vienos puses, atrodytu labai patogu. Bet g.gif o jei kazkoks konfliktas doh.gif , toliau reikes gyventi viename name. Arba - ar neprades sniukstineti, kaip cia kaimynai gyvena? Turiu du pasirinkimus, arba kaiminka, arba jauna mergicka netoli gyvenanti g.gif
Atsakyti
Ziurint kokia ta kaimyne g.gif . Jei ji su patirtim, ne pletkininke, pareiginga, tai labai patogu. Jei ji turi savo mokylinio amziaus ar jaunesniu vaiku, tai galimas daiktas, kad lakstys namo arba atsives i tavo namus (man tai nepatiktu schmoll.gif ). Jei ji butu is tu labai triuksmingu, tai turbut tai jau zinotum, ar ne mirksiukas.gif . O ka zinai apie ta mergicka? Ar gerai ja pazisti? Jei abi netoli gyvena, tai gal ir pasiklausinet apie jas gali? Nueik i namus, paziurek kaip gyvena, o paskui spresk pagal nuojauta.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
aš tai kaiminkos neimčiau, nors kai pačiai reikėjo auklės tai buvau susitarus su viena labai gera moteriške, bet paskui pasvarsčiau ir persigalvojau, nes maža kas, o kaimynai lieka kaimynais, tam yra ir + ir -, bet man geriau ne kaiminka, sekmės apsisprendžiant 4u.gif
Atsakyti
Man kartais kaimyne padeda priziureti vaikus, ish pradziu buvau patenkinta, o dabar jau ikyrejo. Shiaip labai ikyri moterishke, turi daug laisvo laiko, tuo labiau kad musu durys visai shalia, tai reikia nereikia,vis uzeina. Zinoma, ir jos dukra ateina, ir ji priziurint mano vaikus ir savo visus reikalus susitvarko ir dar verkshlena kad jai sunku. Zinoma, priklauso nuo zmogaus. Konfliktuoti nesinori, ir kai kas nors nepatinka nelabai ir gali pasakyti. Tai vienintele paguoda, zinau, kad ilgai chia negyvensiu, tai save ir raminu. Tai kad mano patarimas butu, geriau neprasideti.
Atsakyti
Man buvo gerai, kai kaimynė iš gretimos laiptinės buvo auklė. Tos močiutės nereikėjo maitinti, nes po vaikštynių lauke užeidavo namo ir pavalgydavo. Kai pradėjau dirbti, o mažė netikėtai sukarščiuodavo arba kai po ligos dar norėdavau palaikyti savaitę namuose, kaimynė močiutė visada buvo pasiekiama. Ir dabar maniškė taip susidraugavusi su ta šeima, kad savaitgaliais visada juos aplanko.
Atsakyti
Noriu pasidalinti ir as savo patirtim .Viena vaikuti ziurejo kaimyne , bet neilgai, nes as nuo jos pavargau.Ji ateidavo pas mane , kai jai paciai jos namuose anksta pasidarydavo. Pati ji moteriske budavo ir darbsti , ir gera, ir pareiginga, zodziu sutarem.JOs vyrai (sunus ir vyras ) ja vis musdavo. Kadangi esu didziai gailestinga, kai pamaciau pora kartu laiptineje salancia, o dar melynes ispudingos-pasikvieciau pas save.Po kiek laiko ziuriu, kad as jau retai viena su savo seima pabunu, vis ji pas mane.Kai siulem kreiptis ipolicija del tu jos diedu irgi nieko nedaro,, cia mano kryzelis ir as ji nesiu". Galvoju , tavo kryzelis, o ne mano-pasakiau , kad noriu pabuti viena namie .Is sesiolikto karto suprato.Paskui dar ir butav pardavem , zodziu atsikratem.
KAi antrajam ieskojom aukles, tai kaimyniu is tolo bijojau.Bet taip latsitiko , kad ir vel teko kaimynes prasyti, nes gyvenam uzmiesty ir is miesto toli ir nepatogu buvo vazinet.Tai sita kaimyne ziurejo sunu trejus metus iki darzelio.Ir vaikas myli ir lik siol i svecius verziasi, ir jokio lipimo ant galvos nebuvo, jokiu pykciu , jokiu pletku 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad auklės "kokybę" apsprendžia ne tai, kad ji kaimynė ar ne kaimynė, o kitos, kur kas svarbesnės jos savybės. Gali ją vežtis nors iš už jūrų marių, bet ji sėkmingai gali sėdėti lauke ant suoliuko ir malti su bobelėmis liežuviu, kol vaikas rausis smėlio dėžėje kartu su kitais mažiais.
Atsakyti
dėl kaimynės yra ir pliusų ir minusų, minusas tas, kad didelė tikimybė, kad apkalbinės, pliusas, kad labai arti gyvena, būna ekstra atvejų, kai reikia jos žūt būt.
Atsakyti
Parasiau jums, o vakare viskas savaime issisprende smile.gif Pasikvieciau kaimyne dar vienam pokalbiui. Norejau garantiju, kad iki rudens nesusiras kito darbo ir nepabegs, bo ji minejo, kad labai nori grizti dirbti i darzeli. Moteris sazininga buvo, ir pasake, kad gavo pasiulyma, grizti dirbti i ta sistema ir po poros menesiu tikrai prades dirbti. Tad nebeliko kito pasirinkimo, kaip rinktis mergina, gyvenancia netoli. Dabar bando susidraugauti su mano mergicka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat turėjome auklę kaimynę. Kadangi moteriškė buvo labai inteligentiška, neužsiiminėdavo "pletkais", neįkyrėdavo dažnu lankymusi tai jokių minusų gyvenimas čia pat neturėjo. O pliusų tai tikrai buvo.Jau vien tai, kad staigiai prisireikus kur nors išlėkti, visada galėjom mažių palikti..oi kai gerai buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mano auklė taip pat kaimynė. Juk svarbiausia, kas ji per žmogus.Esu labai patenkinta, jai nėra vargo ateiti pas mus, ir mes galim bet kada ją pasikviesti pagalbai.
Atsakyti
QUOTE(Buziaka @ 2005 03 09, 19:26)
Gal kas turi patirties sioje situacijoje?  Netiketai suradau aukle, kuri gyvena musu name. Is vienos puses, atrodytu labai patogu. Bet  g.gif o jei kazkoks konfliktas  doh.gif , toliau reikes gyventi viename name. Arba - ar neprades sniukstineti, kaip cia kaimynai gyvena? Turiu du pasirinkimus, arba kaiminka, arba jauna mergicka netoli gyvenanti  g.gif



jokiu budu ne kaimyne. nes ji zmogus ir kaip didzioji dauguma geriausiai jauciasi namie. teigi negali buti tikra kad ji tavo atzaleles netampysis pas save, tam kad namucius sutvarkytu ar pietukus pagaminti.... na nebent sutartumem kad ji savo namuose priziures vaikuti. o jei bijai jaunos auklytes manau visai be reikalo
Atsakyti