Įkraunama...
Įkraunama...

Fairness

Kaip ir pageidavot perkeliu sarasiuka ax.gif

Ciukyta - Kaunas, Radviliškis, Šiauliai, Mažeikiai + aplinkiniai miesteliai.
dirty_kiss - Kaunas
Indre_ - Kaunas
Linuoskytej - Mažeikiai
Niridė - Vilnius
Raffaella - Vilnius
Rositina - Vilnius
Sirduliuke - Kaunas
Vixiuke - Kaunas
mirksiukas.gif
Atsakyti
Registruojuos naujoj temoj, bet pries tai pabaikim senaja...
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2007 11 14, 11:45)
Kaip ir pageidavot  perkeliu sarasiuka ax.gif

Ciukyta - Kaunas, Radviliškis, Šiauliai, Mažeikiai + aplinkiniai miesteliai.
dirty_kiss - Kaunas
Indre_ - Kaunas
Linuoskytej - Mažeikiai
Niridė - Vilnius
Raffaella - Vilnius
Rositina - Vilnius
Sirduliuke - Kaunas
Vixiuke - Kaunas
mirksiukas.gif

papildau sąrašą;

Enary - Kaunas

senoji tema

Senąją temą užbaigiau bigsmile.gif Gerų diskusijų visoms, esančioms Fairness šeimoje thumbup.gif

Kas ryt iš Kauno dalyvaus renginyje? Jei taip, tai kelintą valandą planuojat? Jei mano planai nesikeis tai apie pietus pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 14, 19:25)
papildau sąrašą;

Enary - Kaunas

senoji tema

Senąją temą užbaigiau  bigsmile.gif  Gerų diskusijų visoms, esančioms Fairness šeimoje  thumbup.gif

Kas ryt iš Kauno dalyvaus renginyje? Jei taip, tai kelintą valandą planuojat? Jei mano planai nesikeis tai apie pietus pasirodysiu  4u.gif

Dekui uz naujus namus smile.gif

O ryt as tai nebusiu ofise, kazkaip ana karat nuvyle tai ir dabar laiko negaisiu smile.gif
Atsakyti
Kaip galima įsigyti šios kosmetikos Kaune? Ar reikia užsisakinėti, ar kur nors galima iš karto nusipirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inocka: 15 lapkričio 2007 - 14:36
QUOTE(inocka @ 2007 11 15, 15:33)
Kaip galima įsigyti šios kosmetikos Kaune? Ar reikia užsisakinėti, ar kur nors galima iš karto nusipirkti?


kreipkis i Kauno konsultantes mirksiukas.gif (sarasiukas yra ir siame puslapyje)
Atsakyti
QUOTE(inocka @ 2007 11 15, 15:33)
Kaip galima įsigyti šios kosmetikos Kaune? Ar reikia užsisakinėti, ar kur nors galima iš karto nusipirkti?

parašiau AŽ 4u.gif

Beje, šiandien į susitikimą nenuvykau blush2.gif atsirado kitų reikalų, tai teko aukoti Fairness ax.gif Kas dalyvavo, gal pasidalinkite įspūdžiais?
Atsakyti
Sveikos naujoje temeleje...
tik gaila kad musu cia tiek nedaug...
arteja kaledos pirkimo bumas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2007 11 15, 23:32)
arteja kaledos pirkimo bumas... thumbup.gif

Ir nauji prekių trūkumai.....
Atsakyti
Sveikos smile.gif nu, kadangi ir as isirasiau i sia Fairness kosmetikos konsultanciu seima, manau, kad reikes uzsukti dazniau biggrin.gif
Dabar ziurekit, paklaust noriu, kaip yra, kad bendrame Fairness kataloge ir atskirai Copines line produktai skiriasi, tiksliau spalvos- vienur ju daugiau, kitur maziau... Tai ar yra visos spalvos, ar ne?
P.S. Busiu konsultante ne tik Kaune, bet ir i Panevezi kartais uzsuku mirksiukas.gif jei ka smile.gif
Atsakyti
Enary, geras pastebėjimas... thumbup.gif Copines Line katalogas (kur yra atskiras) buvo išleistas anksčiau kiek pamenu (pataisykit jeigu klystu). Kai buvo išleistas naujas bendras katalogas, tai jis pasipildė naujais atspalviais, todėl jame yra daugiau spalvų ir naujų produktų.

Beje, gal ne visos žinote, tačiau skaistalai "Rytų perlai" (kodas 3033) išimti iš prekybos. Kodėl taip nutiko tikrai nežinau, tačiau tokia info toms, kurios nežinojo ar tiesiog buvo pamiršę.

tai tiek mano pastebėjimų šiam kartui... Įdomu, gal jau visos tiek į biznį prieš šventes įsisuko, kad pamiršta į SM užsukti... 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nuolat čia užsuku, tik, kad nelabai turiu ką parašyti, nes mano prekyba kiek sustojus
Atsakyti