Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos 11 metų dukrai :(

Dukrai 11m. po krutimis atsirado strijos (t.y. patamsėję roužai), nuo ko tai galėtų būti?
Lanko baseine plaukymą.
Atsakyti
Gali būti, kad prasidėjus brendimui staiga pradėjo stiebtis ir oda nespėjo temptis, todėl sutrūkinėjo. O gal staigūs svorio pokyčiai?
Pas mane irgi anksti jų atsirado dėl svorio pokyčių, dabar mano sesei 13m, tai irgi jau yra g.gif
Atsakyti
man strijos irgi atsirado paauglystėje schmoll.gif bet man labai svyruodavo svoris. buvau nemažai priaugus, o vėliau gana greitai svoris vėl nukrisdavo. apskritai oda neelastinga, tad ir strijų turėdavau ne tik krūtinės sriotyje, bet ir ant nugaros (strėnų srityje), klubų. o kai pagimdžiau, tai apie pilvą geriau ir nekalbėti, nes nuo stijų atrodo žiauriai doh.gif doh.gif tad gal ir tavo dukros oda paprasčiausiai neelastina, o gal sustambėjo ir staigiai numetė svorio ax.gif
Atsakyti
tai gali but del hormonu.dėl svorio sviravimo.ir dėl skidliaukes problemu.vertetu dukrytė parodyt gyditojui.
Atsakyti
as ir turiu srijas, jos man atsirado nuo 12 metu..aktyviai sportavau, poto meciau, priaugau svorio, tada vel susukau ir stai pasekme strijos... verysad.gif labai zymios yra ant krutu, negaliu nesioti nieko atviro...o panaikinti neimanoma verysad.gif jau susitaikiau su tuo.... verysad.gif
Atsakyti
labai gaila, bet taip būna, man strijos atsirado ant klubų, kai buvo 13 metų, staigiai numečiau daug svorio, per nėštumą tai pasikartojo, reikia labai drėkinti odą, tada turėtų daugiau ar mažiau naujų neatsirsti, pavyzdžiui ant krūtinės nėra, gal todėl, kad ją tikrai labiau prižiūrėjau, nei kitas vietas, ypač tas, kurių nesimato.
Sėkmės.
Atsakyti
Tai tikrai nuo svorio svyravimo,mano draugei taip pat anksti jos pasirodė verysad.gif
Atsakyti
Man strijos irgi atirado paauglystėje; labai greitai priaugau svorio. Pasekmės-ant sėdmenų ir ant kojų smulkios strijos. Bet per nėštumą neatsirado naujų-tepiau kremais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Willmute @ 2007 11 14, 09:58)
Dukrai 11m. po krutimis atsirado strijos (t.y. patamsėję roužai), nuo ko tai galėtų būti?
Lanko baseine plaukymą.

visos cia teisybe sako,strijos atsiranda kai per greitai oda isistmpia,pvz priaugus svorio staiga.oda nespeja kartu normalei isistempti is sutrukineja...nieko cia nepakeisi.pvz man nuo paauglystes yra likusiu stiju ant sosnu,bet po gimdymo ne viena...va tas tai idomu man blink.gif
Papildyta:
tiesa,norejau pasakyti,kad paprasciausias budas kad striju nebutu nestumo metu,tai kuna kas vakara tepti paprastu valgyti gaminti skirtu aliejumi.patikekit.nereikia net kremam leisti pinigu ir abejoti kad nepades,nes sis budas veiksmingas simtu procentu
Atsakyti
drinks_cheers.gif: aš turiu nuo paauglystes ant sėdmenų, gal reiktu kokius tepaliukus panaudoti drekinančius ir minkštinančius odą tose vietose, manau dažniau tai atsiranda nuo staigesnio augimo
Atsakyti
Paauglystėje gali atsirasti ir dėl brendimo, hormonai siaučia, svoris kinta, manau reiktų tepti odą, kad daugiau netrūkinėtų.
Atsakyti
Kad tik visi teptų kaip tepiau aš biggrin.gif Per dieną kelis kart smile.gif
nieks nepadėjo, atsirado paskutinį mėnesį ant užpakalio, o ant krūtinės jau antrą, trečia mėnesį smile.gif
Atsakyti