Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmokas ir dirbantys tėvai

Paaiskinkit man,nesusipratelei - kaip tvarkotes dirbantys teveliai ir mamytes su vaiku pirmoku.Iskile klausimai tokie:
1) kas pasiima vaika is mokyklos,jei tevai dirba iki 17 val.?(o kol dar parvaziuojate..)
2)jei yra ten(girdejau) prailgintos grupes,tai kik kiek jos veikia ir ka daryti,jei iki tos valandos pasiimti vaiko visgi nespejate?
3)jei vaikas toje pacioje m-kloje po pamoku dar lanko bureli - kas nuveda ir kas pasiima(jei velgi - tevai dirba)?

Nelabai isivaizduoju,kaip nuo rudens tvarkysiuos su sia problema blink.gif ,kol kas nedirbu,bet jei pradeciau? huh.gif Mokykla nera labai toli nuo namu,bet per gatve pereiti reikia,o manoji tokia nesavarankiska dar... huh.gif sad.gif
Atsakyti
na mano panelei iki mokyklos dar toli,bet galiu patart,gal seneliai gali?jei ne ,tada paprasyk kokios kaimynes,va musu name yra viena moteriske ji irgi dirba ir vaikas kaip tik pirmokas,tai is mokyklos keikviena krat parsiveda kaimyne vaika ir jis pas ja pabuna kol grizta tevai is darbo...va tik nezinau gal uzmoka jai kiek unsure.gif .na o del prailgintui grupiu reik mokykloje klausti,kas ten ir keik laiko buna.o jei vyksta kazkokia uzklasine veikla tai gal patys mokytiaji ten tuos vaikucius kol jei dar visai mazi pirmokelai nuveda. unsure.gif na tiek mano ziniu...
Atsakyti
PIRMIAUSIAI, KA TURETUM DAR NUVEIKTI, TAI PAUGDYTI DUKROS SAVARANKISKUMA. lAIKO DAR YRA. JEI DIDZIAUSIĄ NERIMĄ KELIA GATVĖ- TAI MOKYK JĄ PEREITI JĄ, MOKYT KAIP ELGTIS NAMIE KAI NĖRA SUSUGUSIŲJŲ, PO TRUPUTĮ KAD NEIŠGĄSDINTUM UŽSIMINK IR APIE SLYPINČIUS PAVOJUS BUITYJE IR KAIP ELGTIS TOKIU ATVEJU. VAIKAS BŪTINAI TURI MOKĖTI NAUDOTIS TELEFONU KAD SUSISIEKTŲ SU TĖVAIS, AR PAGALBA IR PAN.
Atsakyti
QUOTE (mamy @ 2004 01 19, 15:00)
Paaiskinkit man,nesusipratelei - kaip tvarkotes dirbantys teveliai ir mamytes su vaiku pirmoku.Iskile klausimai tokie:
1) kas pasiima vaika is mokyklos,jei tevai dirba iki 17 val.?(o kol dar parvaziuojate..)
2)jei yra ten(girdejau) prailgintos grupes,tai kik kiek jos veikia ir ka daryti,jei iki tos valandos pasiimti vaiko visgi nespejate?
3)jei vaikas toje pacioje m-kloje po pamoku dar lanko bureli - kas nuveda ir kas pasiima(jei velgi - tevai dirba)?

Nelabai isivaizduoju,kaip nuo rudens tvarkysiuos su sia problema blink.gif ,kol kas nedirbu,bet jei pradeciau? huh.gif Mokykla nera labai toli nuo namu,bet per gatve pereiti reikia,o manoji tokia nesavarankiska dar... huh.gif sad.gif

Yra prailgintos grupes,as savo atveju vesiu i prailginta grupe,kuri dirba iki 18val.

Drauge pasamde moteryte,kaimyne,kad parvestu is mokyklos.
Atsakyti
po pamokų ( po 12,00 val.)yra prailginta mokama grupė iki 18.00 val., mano darbas baigiasi 17.00, tai spėju paimt be problemų, jeri kažkur po darbo turiu lėkti, vyras atsiprašo iš savo darbo, kuris baigiasi vėliau, ir paima vaiką.Rytais irgi aš pati nebevežu vaiko į mokyklą, aš tik pati susiruošiu, o vaiką veža vyras rolleyes.gif
Būreliai yra tos prailgintos grupės metu, mokytoja į juos palydi arba kiti vaikai iš prailgintos grupės palydi, o, kai nebebijo, apsipranta, eina pati wink.gif
Jei pati nespėji paimti vaiko, gali glaudžiau bendrauti su kurio nors vaiko klasioko ar drago tėvais ir susitarti, kad ekstra atveju jam paskambinsit ir paprašysit pagalbos wink.gif , mes verčiamės be senelių ir auklių, sunkiau, kai vaikams 4 kartus metuose būna ilgos atostogos ohmy.gif , bet ir tai išsisukam wink.gif
Dukros klasėje viena mergaityė jau namo pati pareina wink.gif , aš dar neleisčiau, gatvių pereiti reikia daug, ir namie vienos visai dienai nepalikčiau.
Geriausia susiorganizuoti mažiuką, tada būtų Jums tuo klausimu lengviau wink.gif , ir parsivestum, ir pamaitintum wink.gif
Atsakyti
Man ši tema labai aktuali, kadangi ir aš neišmanau kaip reikės daryti, kadangi dukra pradeda lankyti kitais metais pirmą klasę. Dirbu iki 18, o prailgintos grupės iki 17, artimiausi seneliai tik už 150 km, todėl reikės suktis patiems iš šios padėties.

Todėl labai idomu būtų sužinoti, kiek mokama moteriškei, kuri parveda vaikučius iš mokyklos ir su jais pabūna iki tėvai grįš iš darbo. Taip pat įsisvaizduoju, kad ta pati moteriškė turėtų pabūti ir su vaiku, jei jis susirgtų, nes biuletenio negaliu imt. Taigi ir man krūva klausimų........
Atsakyti
QUOTE (Lisa @ 2004 01 19, 22:28)
Man ši tema labai aktuali, kadangi ir aš neišmanau kaip reikės daryti, kadangi dukra pradeda lankyti kitais metais pirmą klasę. Dirbu iki 18, o prailgintos grupės iki 17, artimiausi seneliai tik už 150 km, todėl reikės suktis patiems iš šios padėties.

Todėl labai idomu būtų sužinoti, kiek mokama moteriškei, kuri parveda vaikučius iš mokyklos ir su jais pabūna iki tėvai grįš iš darbo. Taip pat įsisvaizduoju, kad ta pati moteriškė turėtų pabūti ir su vaiku, jei jis susirgtų, nes biuletenio negaliu imt. Taigi ir man krūva klausimų........

manau, kad apie 3lt. už valandą ir norinčių turėtų atsirasti wink.gif , gal laiptinėj net rasi kokią
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 01 19, 13:28)
Geriausia susiorganizuoti mažiuką, tada būtų Jums tuo klausimu lengviau wink.gif , ir parsivestum, ir pamaitintum wink.gif

lengvute,apie koki tu cia maziuka,taip ir nesupratau rolleyes.gif
Atsakyti
Mamy ji turbut apie dar vieno 2.gif suorganizavima kalba wink.gif

as galvojau kad reikes palikti savo dukra iki vakaro prailgintoj, bet va sestadieni beveik visa diena namie isbuvo viena, ir nieko nieks nesugriuvo, As aisku jai skambinau daznai ir iki tol pabuti tekdavo po 1-2 val, ismokiau ir kaip mikrobangine naudotis ir t.t. tai va pasisilde mergina mano picos ( buvau palikusi) pavalge pietus, nuejo pamiegojo, pabudo, pazaide, net pamokeles padare ( tokia knygute, kurioje raideles rasyt reikia turim) grizau apie 6 vakare ir viskas kuo puikiausiai. Sitas atvejis buvo tikrai ekstra, sestadienis, abu su vyru turejom dirbti, paziureti kas galetu taip greitai nesuradom, va ir pagalvojau gal sugebes ji. Sugebejo clap.gif tad galvoju po dar puses metu gal ir pati gales pareiti namo, atsirakinti ir t.t. Tik ka su sportais daryt reikes nezinau, siemet 2 kartas per sav, tai dar puse velnio nuvezam, kitais jau 3 kartai bus, nezinau, vaziuoti toloka, kazka reikes daryti
Atsakyti
Iva,tai tavo panele - saunuole blink.gif Nezinau,ar maniske pabutu,bet va as tikrai ja palikusi turbut is nervu sienom lipciau rolleyes.gif infarktas koks istiktu bemastant,kas gali nutikti...Taigi problemos saknis gludi manyje. biggrin.gif Dabar kartais palieku ja viena su broliuku( 1 m)kai i parduotuve reik nubegt,bet tik kai sis miega smile.gif Ir tai prigrasinu,kad jei pabus,gink dieve is lovytes jo netrauktu huh.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy: 21 sausio 2004 - 18:17
Aš dar visai dienai nesu palikusi, bet 3-4 val. esu. Ir viskas gerai. Buvo primokyta, kad durų niekam neatidarytų, kad įsijungtų teliką, kai bus liūdna, jokių kitų elektros prietaisų neliestų. Na, kai tiek neilgai palikom, tai ir neprisigalvojo, jokių nesąmonių, bet būna, kai iš nuobodolio vaikai TOOOOKIŲ pokštų iškrečia, kad net baisu - nemano, bet esu girdėjus, kaip indėnus žaidžia ir laužą vidurį kambario susikuria ohmy.gif .
O Iveta tai šaunuolė, kad pati nuėjo pamiegoti ir šiaip gerai mergina sau pasibuvo . Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti