Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

Kalbam ir dalinamės patirtimi toliau. mirksiukas.gif

Pirmoji tema čia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 14 lapkričio 2007 - 22:39
tai kaip dabar mamos auginu dukra isejau is darbo!!dabar vel kitais metais norim planuoti leliu!!tai taip iseina kad as negausiu jokiu dekretiniu ar panasiai? sorry ne taip tema parasiau...turetu but vaiku pasalpos uk

Šią žinutę redagavo WEITA: Vakar, 22:40

Manau galetum uzsiregistruot kaip self emplyer tada galesi gaut maternity alowans tik beda,kad vistiek turesi deklaruot pajamas nemaziau nei 5000 per metus.Tai jei ir vyro pajamos nemazos,tai sumazes child ir working kreditai.Pasiskaiciuok kaip labiau apsimoka.Tikiuosi supratai ka cia prirasiau ax.gif
Atsakyti
Ar kas yra tvarkesi pasalpas" Lietcentre" Londone? 4u.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės,

Mes, kaip ir daugelis atvažiavom, laimės bandyti...Tik va prieš dvejus metus buvom ir dirbom čia, tai truputį patirties įgijom, tik ne dokumentų labirintuose blush2.gif . Prašom jūsų pagelbos ax.gif .
Mes abu su vyru dirbam, auginam 16 mėnesių dukrytę.Ji gimė LT, nes čia, per tokią mediciną, netekom vaikelio verysad.gif .
Na,ne apie tai,apie dokumentus ax.gif .Atsisakiau prieš išvažiuodama, Lietuvoje 97 litų, kad gautumėm čia. Išsiunčiau čia dokumentus dėl Chaild Benefit, kaip supratom viskas gerai, nes grąžino mūsų originalus ir atsiuntė lapelį, kur nieko neparašyta.Skambinomės telefonu nurodytu,tepasakė, kad svarstoma ir laukit, kada gausit sprendimą. Laukiam jau apie du mėnesius, dar nieko g.gif ...
Dabar dar, mūsų pajamos labai mažos, kur eiti ir kokias formas dar pildyti, kad gautume pašalpas? Kiek sužinojau, tai galim pretenduoti dėl vaiko pašalpos, dėl nuomos būsto.Kokių dokumentų reikia? Aš tik neseniai pradėjau dirbti ir tik kelias dienas dirbu, į home offisą užsiregistravęs vyras, o aš dar ne. Dabar už savaitės keisis adresas, nes nuomosimės per agentūrą. Jeigu išsiųsiu dokumentus dėl home offiso, ten jie gali užtrukti, tai tada negalėsiu kitų formų pildyti, pašalpoms? O be home offiso, niekas neduos pašalpų ar ne? Jūs gal susidūrėt? Pagelbėkit, kaip nesusipainioti ir ko galima tikėtis dėl pašalpų?


Patarimas merginai, kuri planuoja nestuke.gif važiuoti į čia...
Jei dar nesilauki, tai pirmiausia atvažiavusi susitvarkyk dokumentus, kaip insurenso nr, jis užtrunka apiedu mėnesius, tik tuomet gali darbo ieškotis.Po to reikia vienoje darbovietėje pradirbti apie septynis-aštuonis mėnesius, kad gautum dekretines ir išmoką už vaikiuką. Tik čia dar kiek žinau, trumpesnis laikotarpis išmokų. Pas mus Lt ir prieš moka ir iki vaikui sueis vieneri, o čia kaip nori pasiskirstai, duoda lygtais apie 8 mėnesius, ir galima juos pasiimti po vaikiuko gimimo, bet dirbti reiktų iki kol išvažiuoji į ligoninę arba prieš ir po. Tokiu atveju, gaunas, kad vaikiukui būnant apie 7 mėnesį, reikia grįžti į darbą, nes gausi tik pašalpą apie 76 svarus per mėnesį ir viskas...Atrodo pabandžiau paaiškinti, jeigu kas ne taip sorry blush2.gif
Dukrytė čia ir aš labai irzlios, mums čia labai labai nepatinka verysad.gif , bet ką padarysi doh.gif
Sėkmės ir laukiu jūsų su patyrimu apie pašalpas informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2007 11 19, 12:54)
Ar kas yra tvarkesi pasalpas" Lietcentre" Londone?  4u.gif



As tvarkiausi per eurofirma ir likau patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretux @ 2007 11 21, 02:20)
As tvarkiausi per eurofirma ir likau patenkinta 4u.gif

jeigu ne paslaptis kiek paeme uz pasalpu tvarkyma ax.gif ,nes su Lietcentru turiu problemu doh.gif is pardziu sake uz tvarkyma 50£ ,o kai gavau visas pasalpas pareiske,kad nori 10% nuo metines sumos t.y. gaunasi apie £ 450 kai atsisakiau moketi,nes is pradziu nebuvo tartasi,o jie tvirtina,kad buvo prasidejo gazdinimai ir t.t. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2007 11 21, 11:22)
jeigu ne paslaptis kiek paeme uz pasalpu tvarkyma  ax.gif ,nes su Lietcentru turiu problemu  doh.gif  is pardziu sake uz tvarkyma 50£ ,o kai gavau visas pasalpas pareiske,kad nori 10% nuo metines sumos t.y. gaunasi apie £ 450 kai atsisakiau moketi,nes is pradziu nebuvo tartasi,o jie tvirtina,kad buvo prasidejo gazdinimai ir t.t. verysad.gif



Ne nepaslaptis mirksiukas.gif uz working and child tax credit sumokejau 140sv. O tu gavusi formas su paskirtom pasalpom nuejai dar i ta firma,ta prasme rodei jiems kiek gausi pasalpos? As kai gavau patvirtinima kiek gausiu pinigeliu daugiau ten ir nesirodziau,as sumokejau iskart sutarta suma,jie padare savo darba ir vsio,kas cia dar per procentai g.gif doh.gif Nerimta firma kaskokia schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyras viską tvarkosi per www.taxback.co.uk firmą. Labai patikima thumbup.gif Jie viską nuo a iki z tvarko. Uz credit tvarkymą man atrodo apie 70 svarų ima 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes o as tvarkiausi chiald benefits ir chiald tax credits pati,manasis padejo truputuka su kalba o kai skambini chiald taxsams reikia paprasyti vertejo ir paskiria tau verteja ir viska as gaunu nereik nei pinigelius kam moket thumbup.gif o kad hausinga apmoketu jau reikia pagalbos g.gif
Atsakyti
QUOTE(deivydukomama @ 2007 11 21, 18:04)
sveikos mamytes o as tvarkiausi chiald benefits ir chiald tax credits pati,manasis padejo truputuka su kalba o kai skambini chiald taxsams reikia paprasyti vertejo ir paskiria tau verteja ir viska as gaunu nereik nei pinigelius kam moket  thumbup.gif  o kad hausinga apmoketu jau reikia pagalbos g.gif


Zinoma kas supranta geriausias variantas pacioms tvarkytis,bet kai as net nezinojau is kur tas formas gaut ir panasiai tai man buvo labai patogu per firma.
Atsakyti
QUOTE(gretux @ 2007 11 21, 18:54)
Zinoma kas supranta geriausias variantas pacioms tvarkytis,bet kai as net nezinojau is kur tas formas gaut ir panasiai tai man buvo labai patogu per firma.

aisku kad patogiau jei neturi pazystamu cia,kurie gauna tokias pasalpas
Atsakyti
QUOTE(gretux @ 2007 11 21, 14:35)
Ne nepaslaptis mirksiukas.gif uz working and child tax credit sumokejau 140sv. O tu gavusi formas su paskirtom pasalpom nuejai dar i ta firma,ta prasme rodei jiems kiek gausi pasalpos? As kai gavau patvirtinima kiek gausiu pinigeliu daugiau ten ir nesirodziau,as sumokejau iskart sutarta suma,jie padare savo darba ir vsio,kas cia dar per procentai g.gif  doh.gif Nerimta firma kaskokia schmoll.gif

vis jie man skambindavo ir klausdavo ar dar negavot ar negavot na as galvoju domisi gerai dirba savo darba smile.gif gavau laiska skambinu pasidziaugti,o cia man sako tai kada apmokesit bigsmile.gif ka apmokesit sakau unsure.gif taigi sako tavemes 10% nuo metines sumos man net akys isoko ant kaktos blink.gif blink.gif ohmy.gif
finale pasakau,kad tiek jiems nemokesiu tai grasinti pradejo mad.gif mad.gif tipo mes pasakysim,kad nutrauktu pasalpa ir t.t.
Atsakyti