Įkraunama...
Įkraunama...

Maistelio smulkintuvai

Mielos mamytės,

Norėčiau sužinoti, su kokiais virtuvės įrankiais smulkinate, trinate daržoves ir mėsą, ruošdami tyreles savo mažyliams? Ką pirkti - kombainą ar smulkintuvą - ir kokį? g.gif

Būsiu dėkinga už pasidalinimą informacija;) smile.gif
Atsakyti
liabukas
neturiu namuose nei kombaino,nei kokio nors kito smulkintuvo.
as viska trinu per sieteli,taip pat ir mesyte.tik reikia ilgai pavirti kad butu minksta.kolkas duodu tik vistienos file,veliau duosiu ir jautienos.
Atsakyti
QUOTE(rasa7 @ 2007 02 19, 21:34)
Mielos mamytės,

Norėčiau sužinoti, su kokiais virtuvės įrankiais smulkinate, trinate daržoves ir mėsą, ruošdami tyreles savo mažyliams? Ką pirkti - kombainą ar smulkintuvą - ir kokį?  g.gif

Būsiu dėkinga už pasidalinimą informacija;) smile.gif

Aš Thomas Philps nusipirkau tokį smulkintuvą kaip reklamuojamas Magic Bullet, bet už 69 lt ir labai džiaugiuosi - smulkinu daržoves, obuolius, jau išvirtas dribsnių košytes. Ir svarbiausia - per kokį pusę minutės viskas virsta visiška tyrele. Kam gaišti ir taip brangų laiką, ypač kai lėlytė triukšmauja laukdama savo amam košės, jei galima pasidaryti greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 02 20, 12:11)
Aš Thomas Philps nusipirkau tokį smulkintuvą kaip reklamuojamas Magic Bullet, bet už 69 lt ir labai džiaugiuosi - smulkinu daržoves, obuolius, jau išvirtas dribsnių košytes. Ir svarbiausia - per kokį pusę minutės viskas virsta visiška tyrele. Kam gaišti ir taip brangų laiką, ypač kai lėlytė triukšmauja laukdama savo amam košės, jei galima pasidaryti greitai  ax.gif



Dėkoju už informaciją. Ir aš tokį norėčiau nusipirkt. Ar seniai pirkote?
Reiks būtinai paieškot, tikiuos, kad dar rasiu tokį šaunų smulkintuvąwink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa7 @ 2007 02 19, 22:34)
Mielos mamytės,

Norėčiau sužinoti, su kokiais virtuvės įrankiais smulkinate, trinate daržoves ir mėsą, ruošdami tyreles savo mažyliams? Ką pirkti - kombainą ar smulkintuvą - ir kokį?  g.gif

Būsiu dėkinga už pasidalinimą informacija;) smile.gif

galiu pasakyti tik tiek pirkdama ziurėk į galingumą ir butinai kad būtų metalinis trintuvo antgalis turiu pati bosh 600w ir labai patenkinta mokėjau gan brangokai , bet ką darysi kokybė kainuoja
Atsakyti
o aš esu nusipirkusi AFK smulkintuvą ir visai esu juo patenkinta smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
as naudoju zepterio mixsy thumbup.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau Philips blenderį, jis 600 W thumbup.gif thumbup.gif ir dar yra smulkinimo peilis, na svogūnams sūriui ir t.t ir mikserio šluotelė. labai fainas daiktas mokėjau 139 lt. jei ką nors panašaus pirksite atkreipkite dėmesį į galingumą, nes tų blenderių yra ir už 39 litus, bet ar jie mėsytę susmulkins labai abejoju g.gif
Atsakyti
aš tai galvojau, kad apsisuksiu " pa pigiai". Nusipirkau GAMMA, tai dabar nežinau kur jį dėt doh.gif Ir kam daro tokius daiktus, jei niekur neįmanoma panaidot verysad.gif
Atsakyti
na, mamytės, kokius blenderius perkat? g.gif Patarkit
Atsakyti
As pirkau PHILIPS uz 119 lt ogminoj tai labai fainas ir geras tikrai thumbup.gif yra antgalis ir specialus indelis kuriame galima malti. smile.gif
Atsakyti
4u.gif patarkite, koki geriausia įsigyti mikserį košytėms gaminti, nes jų tiek daug.
Atsakyti