Įkraunama...
Įkraunama...

Pasirodo, sulieknėti galima...

Na,ką-parasysiu aš savo lieknejimo istoriją.......

Stora niekada nebuvau, sverdavau maždaug apie 57kg., po vestuviu staiga pradėjo augti svoris, na nevalgiau kibirais-tikrai, bet svoris vis didėjo, pasiekė ir 72-73kg. ribą, aišku didėjo ir nervų krizės........ bet vis save guosdavau, kad va- pagimdysiu, va tada tai jaaauuuuuuuuuuuuuu laikysiuos dietų kažkokių, nors tų dietų buvau išbandžius nežinau kiek, gal kokie keli kilogramai ir nukrisdavo, bet tikrai ne daugiau, bet faktas kaip blynas, kad jie sugryždavo atgal cry.gif

Na nėštumas, baimė kamavo, kad priaugsiu 40kg. ir jų jau niekada nenumesiu, tai iš tos baimės per nėštuma priaugau maždaug apie 8kg. (nepilnai) tai išvažiavau gimdyt sverdama apie 80kg., po gimdymo nukrito iki 72kg. ir taip laikėsi gal kokius 4 mėnesius, jau net nepamenu tiksliai, tai priėjau iki to, kad priaugau dar 6 kg. ir jau buvau sverianti 78-79kg. visame gražume, nors kauk :cry

Ir staiga, netikėtai - pakviečia mane i "Zepter" puodų prezentaciją, ten prisiklausius apie sveiką maistą ir kepimą be riebalų, susidomėjau nerealiai, užsisakiau aš tuos puodus, vyrui nieko nesakius, o kol prisiruošiau pasakyt numečiau gal porą kilogramų ir kaip pasakiau dar keli nukrito, visgi pinigai tikrai nemaži..........na ir pradėjau savo sveiką gyvenseną, pradėjau gaminti tuose puoduose, kepti be riebalų, virti garuose ir t...t...Vyrui pažadą pildžiau biggrin.gif tongue.gif

Atsisakiau:
bulvių...
cukraus....
druskos....
alkoholio....
sasyskų,dešrų ir kitų rūkytų gaminių....
riebalų,naudojau tik alyvuogių aliejų,truputuką ant salotų....
jokios grietinės....
jokio majonezo....
jokių batonų,bulkučių it kt. miltinių patiekalų.......

Vaisiai, negazuotas mineralinis, daržovės visos, mėsa visokia, žuvis, valgiau grikius, na čia as pati sau taip nusprendžiau ką valgyt, o ko ne ax.gif
Aišku pradžioje vyras miaukė, kad jau nesupranta ką valgo, nes patiekalas susideda is daržovių-su daržovėm ir daržovėm,v algiau ir mėsą įvairią, bet aišku garintą, be jokių padažų, priejau prie to, kad jau prasidėjo vyro nepasitenkinimas maistu, jam jau neskanu pradėjo darytis viskas, tai pradėjau gaminti atskirai, sau vieną, vyrui kitą, o vaikas labai puikiai valgė mano maistą thumbup.gif

Rezultatas buvo toks, kad per pusantrų metų numečiau 18-19kg., kaip įsivažiavau, tai ir patikt pradėjo, visi pažystami klausinėjo ir negalėjo patikėti blink.gif kaip priešais dar ir rezultatas.....

O svarbiausiai, kad vieną dieną, kaip jau buvau numetus gal kokius 15kg., mano vyras žiūrėjo vakare ir taip blink.gif nustebo, kad mano kojos labai plonos pasidarė ir liemuo išryškėjo ir taip:-Ė,žmon,kaip tu sukūdai rolleyes.gif Tai va, vyras pastebėjo, kaip jau svoris buvo beveik numestas thumb_yello.gif

O kaip numečiau dar tris-keturis kilogramus, tai susilaukiau iš vyro jau žodžių:-Ė,žmon,gal jau gana,ba per daug,jau negražu....Va tada ir sustojau, dabar sau ramiai sveriu jau porą metų 60-61 kg. ir tikrai galiu sau leisti valgyti viską, bet žinoma saikingai, ir jokių bulvių, bei riebalų - pripratau ir man gerai... thumbup.gif
Taigi dabar sau vaikštau 60 sverdama ir kaifuoju nail.gif

Numečiau 18-19kg, rašau taip,nes tas kilogramas svyruoja,atsisakyt turėjau daug ko cry.gif ......bet vertėjo, oi kaip vertėjo thumbup.gif
O geriausia manksta buvo, tai vaikas lauke, jis pas mane aktyvistas ne tas zodis, tai kol paskui jį laksciau, tai ir gavosi siokia tokia manksta, nereikejo net sporto klubų!
Atsakyti
Matau kad tikrai realu drinks_cheers.gif . Tiesgio man irgi reikia numesti būtent 18 kg. iki mano idealaus svorio.
Tik aš ruošiuosi pradėti ir sportuoti, ne tik sveikai valgyti, tai gal greičiau pavyks nei per 1.5 metų ax.gif

Remka, o tu dabar tebesilaikai sveikos mitybos? Ar tie 1.5 metų pakietė tavo gyvenimo būdą? Ar tiesiog tikslą pasiekei ir dabar visokiausius skanumynus valgai? mirksiukas.gif
Man atrodo, kad po svorio numetimo reikia po to visą laiką rūpintis ir sekti, kad jis vėl nepriaugtu.


P.S Tik Zepter puodų tikrai nesiruošiu pirkti mirksiukas.gif Turiu paprastą garų puodą už 100 lt, ir tikrai kuo pukiausiai verda ir dar su auto- išjungikliu, ko ne vienas Z - puodas neturi. biggrin.gif Tiesiog išvada - paslaptis ne kažkokiame stebuklingame puode, o patiekaluose be riebalų, ka gali atlikti bet koks garų puodas. (Braun, Moulinex, Philips) biggrin.gif
Atsakyti
Saunuole remka thumbup.gif
Atsakyti
Malačius thumbup.gif Aš irgi audžių mintį, kad reikia pradėti thumbup.gif gana storėti tongue.gif
Atsakyti
Na ,Remka ,ko gero su tokiu svoriu, gal ir tų kojinių nepradėk megzti,kaip seniau tau pranašavom. tongue.gif Kokia tu turinti valia thumbup.gif ooo
Atsakyti
as Remkai siaubingai pavydziu... nors man tik 12metu, o mano ugis ~164cm. as sveriu apie 56kg. tikraj nesu aokuni,bet triu pilvuka!!! sad.gif jis mane labaj erzina... negaliu renktis kaip noriu,nes atrodysiu siaubingai!!! noriu kuo grejciau numesti bent 5kg. kad mano pilvas dingtu... k a patartumete??
Atsakyti
Atsiprasau, bet nedurniuok stupid.gif Tavo amziuje tikrai nepatartinos dietos, o ypac paziurejus i tavo svori ir ugi lens.gif Esi normali ir nieko tau mest nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuole!
Mano visi kg irgi priaugo nestumo metu. Dabar pagalvoju apie savo svori pries nestuma ir vos ne zliumbiu. Svarbiausia, kad as galiu sportuoti iki numirimo, nuo to mano svoris visiskai nekrenta. Sportas man tik pagerina savijauta. Mama stebisi, kad as taip pavargstu su vaiku ir naktimis gerai neissimiegu, o svoris, va, nebekrenta. Taigi, man nieko kito nelieka, kaip tik dieta. Nuo kito menesio pradesiu primaitinti savo maze, tai gal jau ir dieta galesiu pradet....
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 03 10, 16:40)
Matau kad tikrai realu  drinks_cheers.gif . Tiesgio man irgi reikia numesti būtent 18 kg. iki mano idealaus svorio.
Tik aš ruošiuosi pradėti ir sportuoti, ne tik sveikai valgyti, tai gal greičiau pavyks nei per  1.5 metų  ax.gif 

Remka, o tu dabar tebesilaikai sveikos mitybos? Ar tie 1.5 metų pakietė tavo gyvenimo būdą? Ar tiesiog tikslą pasiekei ir dabar visokiausius skanumynus valgai?  mirksiukas.gif
Man atrodo, kad po svorio numetimo reikia po to visą laiką rūpintis ir sekti, kad jis vėl nepriaugtu.
P.S Tik Zepter puodų tikrai nesiruošiu pirkti  mirksiukas.gif Turiu paprastą garų puodą už 100 lt, ir tikrai kuo pukiausiai verda ir dar su auto- išjungikliu, ko ne vienas Z - puodas neturi.  biggrin.gif Tiesiog išvada - paslaptis ne kažkokiame stebuklingame puode, o patiekaluose be riebalų, ka gali atlikti bet koks garų puodas. (Braun, Moulinex, Philips)  biggrin.gif


Taip,Supermama,ne puoduose esmė,bet maisto gaminime,o garų puodas tam tinka idealiai thumbup.gif
Dabar nesilaikau jokių dietų,valgau kada noriu ax.gif ,aišku saikingai,bet daug ko atsisakiau,pav. bulvių,rūkytų gaminių,jokių riebalų,alkoholio,na kartais taurę vyno,ar dvi tenka,zydas dėl kompanijos pasikorė blush2.gif ,jau ir taip buvo visiems keista,kaip aš čia jau šitiek laiko nei lašelio per baliukus,bet darau sau išimtį,vieną kartą į savaitę leidžiu sau viską,paprastai tai būna -penktadieniais mirksiukas.gif Tada ir pyrago, ir saldainiuką ,ir dar visokių nesąmonių prisivalgau,bet tik vieną kartą į savaitę,na nepersivalgau iki baisaus sunkumo pojūčio,nes paprastai tą dieną ruošiuosi vakarui,tai dieną nelabai daug ką ir valgau biggrin.gif
Galiu ir picą suvalgyti,cepeliną,na dabar viską galiu,tik po nedaug,pav.jeigu darau tortą,tai stengiuosi tą dieną nieko per daug nevalgyti,kad galečiau daugiau to torto suvalgyti tongue.gif na taip pasiskaičiuoju kiekį,bet aišku savais metodais as čia taip,pati susikūriau sau dietą,nes visos kitos nepadėjo,laikinas kelių kilogramų efektas....
Rūpinuosi ir dabar savo svoriu,nes labai bijau ,kad nesugryžtų tie 18kg.,kurie veikė ir nerviškai,net rūbų parduotuvėse ašara nukrisdavo,kad negali to, ir ano cry.gifO dabar net keista,kaip ateini į parduotuvę,o ten nerandi norimo rūbo,nes per dideli,o mažesnių nėra(nesu super jau aš čia tokia liekna,bet mano 36-38 išmiera,sako einamiausia dabar) smile.gif na bet jau geriau taip,negu žiūri ir netelpi.......... mirksiukas.gif
Ir dar labai smagus buvo dalykas,kaip turėjau keisti visą savo garderobą-absoliučiai viską,aišku vyrui nelabai patiko schmoll.gif ,nes ir paltas,ir kailinukai,viskas atrodė,kaip maišas ir prieš svorio metimą pasisiuvau kostiumelį,nes kaip minejau parduotuvėse nelabai rasdavau,tai iš tų kelnių dabar paprasčiausiai išlendu,jos nukrenta,tai laikau,kaip prisiminimą ir vis dar kartais užsidedu pasidžiaugt rezultatu thumbup.gif
Taigi visa esmė mityboje,galima sportuoti dėl bendros savijautos pagerinimo,bet svorio metimui dar reikia ir rinktinio maisto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 14 kovo 2005 - 09:06
QUOTE(Germante @ 2005 03 13, 18:26)
Saunuole!
Mano visi kg irgi priaugo nestumo metu. Dabar pagalvoju apie savo svori pries nestuma ir vos ne zliumbiu. Svarbiausia, kad as galiu sportuoti iki numirimo, nuo to mano svoris visiskai nekrenta. Sportas man tik pagerina savijauta. Mama stebisi, kad as taip pavargstu su vaiku ir naktimis gerai neissimiegu, o svoris, va, nebekrenta. Taigi, man nieko kito nelieka, kaip tik dieta. Nuo kito menesio pradesiu primaitinti savo maze, tai gal jau ir dieta galesiu pradet....


Žinau tavo savijautą,man irgi taip nekrito svoris po gimdymo,o paskui dar ir dasidėjo vos ne tiek ,kiek nėštumo metu,gal pabandyk pakeisti mitybą,matau,kad tavo leliukas visai dar mažiukas ir turbūt maitini,na tokiu atveju,tai net nežinau ką patart,na valgyti sveikai ir nepersivalgyti,juk ir vaikučiui į sveikatą,kaip mamytė bus sveikuolėwub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 14 kovo 2005 - 09:31
Saunu, kad Tau taip pasiseke. Bet ir as tos nuomones, kad cia ne puodai tau padejo, o del to , kad atsisakei daugelio maisto produktu ir, paprasciausiai, pradejai sveikiau maitintis. smile.gif
Atsakyti
Tai tikrai ne puodai biggrin.gif mirksiukas.gif Turint garų puodą,kaip Supermama rašė,galima lygiai taip pat sveikai maitintis ir lieknėti,aš tik parašiau,kad nuo tų puodų pradėjau,nors dabar tai tikrai jų nepirkčiau,o pasirinkčiau garpuodį mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti