Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės namuose

liaba.norėčiau paklausti visų nuomonės šia tema.mes su mano zujkeliu wub.gif , nusprendėm vestuvių šventę daryti namuose.iš tiesų tai -manau, pasakiška vieta.ant labai aukšto skardžio, apačioje - nemunas, už jo - kiek tik akys mato pušynai, ir truputukas kauno panoramos, ir šiaip kiemo aplinka graži -dekoratyviniai medukai, tujukai..... thumbup.gif tik viena bėda(o gal ne?)-planuojam kviesti apie 35 suaugusius ir 5 vaikus, o vietos šventimui -apie 40 kvadratu(viduje). aisku, nemanau, kad visi ir butu tik tame plote, vaikai turbūt vistiek eitų palakstyt, kai kurie suaugusieji parūkyt i lauka...kaip manot ar tilptume? g.gif juk veiksmas ne tik už stalo - reikia ir pašokt ir siaip gi visokie zaidimai...
Atsakyti
O man atrodo, kad namie darant per daug rupestelio. Geriau jau kai apie tave sokineja, o ne pats turi per savo vestuves rupintis ar visiems gerai. Pasiruosimo buna ir taip daug, o dar jei balius namuose, o dar paskui kiek tvarkymo blink.gif
Atsakyti
na, 40 kvadratu ir 40 zmoniu... nelabai tilptu. bet kaip suprantu is tavo pasakojimo, aplinka grazi, aisku galima ir lauke, tik svarbiausia, kad geras oras butu. ka daryt tokiu atveju, jei lytu.
Svente butu sugadinta.
As, asmeniskai, taip nerizikuociau.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 03 10, 19:57)
na, 40 kvadratu ir 40 zmoniu... nelabai tilptu. bet kaip suprantu is tavo pasakojimo, aplinka grazi, aisku galima ir lauke, tik svarbiausia, kad geras oras butu. ka daryt tokiu atveju, jei lytu.
Svente butu sugadinta.
As, asmeniskai, taip nerizikuociau.

siaip tai taip, vietos nėra daug..bet girdejau, kad kai kurie nuomuoja poros aukstų namus, o pas mus pusrūsyje dar yrengta apie35 kvadratų sventimo sale.jei ten padėtume alus, riesutu tarkim ar kokios keptos duonos, juk tie kurie norės parūkyt ar jaunimas siaip alaus isgert drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , tai galės kartas nuo karto ten nulėkt.o ir siaip salia to pagrindinio sventimo kambario yra kvadrato formos koridorius apie 10kvadratu irgi manau graziai yrengtas......zodziu gaunas 2 patalpos ir viso apie75kvadratai 40 žmogiuku.kaip manot? g.gif g.gif
Atsakyti
Ploto tai manau tikrai uztektu, ir jei vieta grazi, tai panasiai turbut gaunasi kaip kokia sodyba nuomuotis smile.gif
Taciau bent jau as esu pries vestuviu sventima namuose, na bet visu nuomones skirtingos.
Atsakyti
As taip pat nesvęsciau namuose, koks sventimas kai zinai kad rytojaus dieną laukia tvarkymasis blush2.gif o jei svęstumėt kitur tai bet kada galėtumėt namo pavargę isdumti mirksiukas.gif o namie svecių vienų juk nepaliksi g.gif parvaziuotumėt sau laimingi, nei rūpescių jokių, nors jei jausitės geriausiai namie, tai ir svęskit drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mes ir namie svesim..Pas mano tevus ir laabai grazi sodyba.Tai net minties nekilo, kad kazkur nuomotis.aisku sunkiau namie, bet is kitos puses gaunasi daug pigiau nei nuomotis kur.

Atsakyti
QUOTE(Legute @ 2005 03 10, 19:30)
O man atrodo, kad namie darant per daug rupestelio. Geriau jau kai apie tave sokineja, o ne pats turi per savo vestuves rupintis ar visiems gerai. Pasiruosimo buna ir taip daug, o dar jei balius namuose, o dar paskui kiek tvarkymo  blink.gif

mes sventem seneliu sodyboje, pora km nuo ezero, sodyba grazioje vietoje apsupta misku. Rupestelius pasidalino pamerges, tevai, del tvarkymosi bedu nebuvo, nes buvo samdytos seimininkes. Juk saryti savo bnamuose nelabai reiksia, kad viska darysi, mes kaip sakant panaudojom plota, kad nereiktu nuomotis, tuo labiau, kad vieta super thumbup.gif grazi ir mudviem su vyru labai norejosi surengti svente pas senelius 4u.gif
QUOTE(Legute @ 2005 03 11, 14:40)
Taciau bent jau as esu pries vestuviu sventima namuose, na bet visu nuomones skirtingos.

kodel? kuo motyvuoji? juk viskam turi buti paaiskinimas...
QUOTE(Rasvyte @ 2005 03 19, 12:21)
O mes ir namie svesim..Pas mano tevus ir laabai grazi sodyba.Tai net minties nekilo, kad kazkur nuomotis.aisku sunkiau namie, bet is kitos puses gaunasi daug pigiau nei nuomotis kur.

va ir mes darem- taupem pinigelius, is praejusia vasara vykusiu vestuviu, kiek mes cia visos rasinejimes, musu vestuves buvo vienos is maziausiai finansuotu, t.y vianas is maziausiu biudzetu 4u.gif sekmes Rasvyte...zinok balius namie nera nieko blogo...
Atsakyti
as tai niekada nesvesciau namuose, nors tos vietos ir butu daug, per daug rupesciu ir vargo, apkrauni ne tik save bet ir artimuosius, bet kuri ten cves tai linkiu sekmes ir gerai pasilinksminti ir po vestuviu butinai pranesk kaip pasiseke svente:)sekmes
Atsakyti
As kaip tik galvoju jog namie svesiu.Juk po kavines(kas nuomuoja) vis tiek reikia gryzti namo ir dar su giminem jei jie toli gyvena.Ir ten turesi kazka paruosti,Tai kam to reikia.namie ir smagiau bus. drinks_cheers.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
nu namie tai tikrai nesvesciau...nei tos vietos normaliai, nei ka, o kike tvarkymo, ziurek kad kas ko nesugadintu./...o jei koks parketas ar medines grindys taigi su kulniukais viska isdarkys..o po to dar tris diena bovint svecius kurie nesusipras isvaziuot laiku...
nu kazkoks kosmaras. ir siaip toks eilinis balius gautusi kaip namie...
na bet cia mano nuomone...
Atsakyti
man teko buti vestuvese kurios vyko namie(tiksliau bute)tai man labai jau nepatiko doh.gif nei prie stalo vietos normaliai,o ka jau kalbeti apie sokius doh.gif na mano nuomone tai kazkokia tais nesamone.
Atsakyti