Įkraunama...
Įkraunama...

Čia užsuka labai jaunutės :)

Sveiki. As naujoke jusu puslapyje. dabar man yra 17 metu, bet esu pastojusi. Svarstome variantus su draugu ar atsisakyti jo ar leisti gyventi. esu labai pasimetus. Zinau kad jeigu pasidarysiu isvalyma arba aborta kankinsiu save visa gyvenima. Bet gali buti taip kad vaikeliui mes ne visada galesim duoti viska ko jam reikes. Noreciau jusu nuomone, isgirsti gal jums taip buvo, ka jus zinot apie tokius atvejus. Didelis aciu.
Atsakyti
Žinau, apsispręsti sunku, ir koki sprendima be pasirinktum, visvien bus nelengva...
Paklausk vaikelio, ar jis nori gyventi, ir ar jam bus svarbiau tėvų meilė, kuri nekainuoja, ar brangūs žaislai ir besaiko brukami saldumynai...
Manau, tu supratai apie ka aš.
Sekmės apsisprendžiant, ir tegul tavo amžius bus tau patarėjas, o ne kliūtis.
Atsakyti
Gavau temos autorės AŽ. Bet nusprendžiau parašyti čia.
Pagimdžiau dukrytę, mėnuo iki 17 gimtadienio... Tik vienu metu nuomonė buvo susvyravusi, ir jei ne vyras, galbūt savo turtelio dabar neturėtume. Labai gėda dėl tokių minčių dabar. Bet esame be galo laimingi būdami drauge. Baigiau vidurinę. Dabar jau ir dirbti pradėjau, mergytė lanko darželį. Gyvename mažame miestelyje ir tuo džiaugiamės, toli nuo apkalbų, senų bobučių pletkų ir t.t.
Man neužilgo bus 20, o mergytei neužilgo treji wub.gif

Tik viena pasakysiu. Viskas pasiekiama su laiku... Pradėjome ir mes nuo nulio. Neturėjome net stogo virš galvos..
... Dabar gyvenam 3 kamb. bute. Mergaitei netrūksta nieko... Ypač meilės, šilumos, jaukumo...

Gimdyk wub.gif
Atsakyti
ir as pradejau lauktis gan anksti. man buvo 19 metu, o vyrui 20. abu be darbu, be busto. bet apie vaikucio atsisakymo nebuvo net kalbos schmoll.gif nors as buvau baigusi tik 1 kursa, o vyras 2 ax.gif kai suzinojau kad esu nestuke.gif vyras pradejo dirbti uz 450-500lt doh.gif bet vaikui niekada nieko netruko smile.gif dabar jau finansiskai prakutome, vaikui dveji, vyras studijuoja magistraturoje, o as jau i antrus mokslus kibau biggrin.gif vaikas gyvenime tikrai nieko nesugadina, o tik privercia dar ir dar labiau stengtis wub.gif jei ne vaikas kazin ar butume tiek studijave ax.gif bete studijas baigem abu dieniniam kurse ir vaika priziuredavom tik vieni patys pasikeisdami.

neatsisakyk savo dziaugsmelio wub.gif jie musu gyvenimo variklis ir neklausyk ka sakys tevai, nes su manim 2 dienas tetis nesisnekejo, o dabar dievina anuka biggrin.gif

siaip mano apsisprendima gal butu pakeites vyras, jei jis butu mus palikes, bet kai yra mama ir tetis viskas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Pooly,nusiramink 4u.gif net negalvok apie nėštumo nutraukimą schmoll.gif

pati laukiuosi 20 sav ir esu laiminga,nors ir neturiu savo būsto,bet draugas nepaliko,neleido valymo darytis. schmoll.gif ir ačiū jam,ryt savo mažiuką pamatysime ekrane,bus echoskopija 4u.gif

viskas susitvarkys,pamatysi.... mirksiukas.gif gimdyk wub.gif
Atsakyti
nepadaryk klaidos, mazule, kad paskui tikrai netektu gailetis... nezinau, ka as buciau dariusi septyniolikos metu, mat tuo metu as dar buvau visai vaikas, kazkaip nei berniukai, nei meiles nerupejo blush2.gif blush2.gif biggrin.gif bet kai daba pagalvoju, tikrai gimdyciau. juk Dievuliukas tau atsiunte angeliuka, butent tau, ne kam kitam. Kiti gi tokio stebukliuko metu metais nesulaukia, tad ir priimk ji, kaip didziausia dovana. Suprantama, kad gal ir negalesi vaikui nupirkti naujausio beiby borno, bet svarbiausia judvieju, tevu meile. mes irgi dar daug ko neturim, zadu mesti magistratura, nes sveikata neleidzia, neiseinu is ligoniniu, neturim dar ir savo busto, bet tas vaikutis yra be proto laukiamas ir mylimas dar negimes...
Buk stipri 4u.gif
Atsakyti
Gimdyk mirksiukas.gif

Jei jau žirniukas pasirinko tave, tai jam užtekst ir jūsų meilės, šilumos. Galų gale baigsi mokyklą, susirasi darbą ir viskas bus gerai smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
mano patarimas irgi gimdyti smile.gif
as pati pastojau 17os,pagimdziau 18(visai neseniai).Baigiau mokykla su pilvuku,istekejau,kolkas auginu mazuli,bet si pavasari stosiu i universiteta smile.gif
taip,kad vaikutis tikrai ne kliutis 4u.gif
Atsakyti
As taip pat pritariu merginoms. Jei pastojai, tai zinok Dievas tave palaimino ir esi viena is tu laiminguju kuriems duota susilaukti vaikelio. Labai nemazai seimu nemazus pinigus isleidzia gydydamiesi kad tik susilauktu savo stebukliuko, o kartais buna kad ir nesusilaukia. Na taip, ankstokai jis pas jus atskubejo- bet tikrai jis atejo meilei, ne zuciai. Kaip Zarskus sako- vaikelis tevelius renkasi dar 2 metai iki pastojimo. Reiskia tau lemta buvo vaikelio susilaukti. Jis galbut bus tau postumis kazkam graziam, gal paciai suaugti greiciau, pasidalinti savo meile ir gyvenimiska patirtimi. Be to jaunos mamytes labai graziai atrodo wub.gif Jei buciau laiku suzinojusi, kad mano drauge laukiasi ir neleidusi jai pasidaryto aborto, dabar ji turetu vaikeli. Deja, po aborto ji nebegali tureti vaiku. Matyt is auksciau buvo duotas jai tik vienas vaikelis, o ji jo atsisakiusi daugiau tureti nebegali... Tikrai pagalvok pries nuspresdama... 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz issamius atsakymus. Man kyla be galo daug abejoniu.
Taip, kazkaip bendrom jegom galetumem mazyli islaikyti, bet as bijau del kavalieriaus savo. jam irgi tik 17, cia yra toks amzius kaip tau visko reikia, visko nori. nemanau kad jis yra savo atsilakstes ir yra pasiruoses seimai. O as neysivaizduoju kaip galeciau auginti mazyli viena...
Vakar buvau pas daktare, kaip jau ir del isvalymo... padarius echoskopija pasake kad sirdute plaka, atrode kad iseisiu is proto. Pati daktare moralu nepagailejo ir leido man apsispresti savaite.
Niekad gyvenime neturejau tokio sunkaus klausimo...
Atsakyti
QUOTE(Pooly @ 2007 11 20, 10:03)
Man kyla be galo daug abejoniu.
Taip, kazkaip bendrom jegom galetumem mazyli islaikyti, bet as bijau del kavalieriaus savo. jam irgi tik 17, cia yra toks amzius kaip tau visko reikia, visko nori. nemanau kad jis yra savo atsilakstes ir yra pasiruoses seimai. O as neysivaizduoju kaip galeciau auginti mazyli viena...

tavo vietoje tokį "kavalierių" varyčiau jau dabar kuo toliau nuo savęs mad.gif
nebijok, viena vaikelio tu tikrai neauginsi. visgi pasaulis - ne be gerų žmonių mirksiukas.gif

visiškai pritariu kitų merginų nuomonei. GIMDYK! nes niekas pasaulyje nevyksta šiaip sau. ir jeigu tavo vaikelis pasirinko pasibelsti tokį laiką - reiškia, tam yra priežaščių. mirksiukas.gif

neatsisakyk jo.... juk jo širdelė jau plaka vien dėl tavęs.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pooly @ 2007 11 20, 11:03)
Aciu uz issamius atsakymus. Man kyla be galo daug abejoniu.
Taip, kazkaip bendrom jegom galetumem mazyli islaikyti, bet as bijau del kavalieriaus savo. jam irgi tik 17, cia yra toks amzius kaip tau visko reikia, visko nori. nemanau kad jis yra savo atsilakstes ir yra pasiruoses seimai. O as neysivaizduoju kaip galeciau auginti mazyli viena...
Vakar buvau pas daktare, kaip jau ir del isvalymo... padarius echoskopija pasake kad sirdute plaka, atrode kad iseisiu is proto. Pati daktare moralu nepagailejo ir leido man apsispresti savaite.
Niekad gyvenime neturejau tokio sunkaus klausimo...


Tavo vietoj jau dabar vyčiau tokį kvalieirų tolyn. Juk tikrai atsiras kas nors kuris tave ir mažylį beprotiškai mylės smile.gif
Nepadaryk klaidos, juk mažiukas jau turi širdelę wub.gif Nesudaužyk jos mellow.gif

P.S. Čia tik mano nuomonė ax.gif
Atsakyti