Įkraunama...
Įkraunama...

kokia plaukų spalva Jūsų manymu gražiausia?

kokia gi plaukų spalva Jums gražiausia?apie kokią visada svajojote?o gal kuri nors spalva siaubingai nepatinka? biggrin.gif blink.gif


man tai gražiausia spalva-natūrali spalva biggrin.gif nesvarbu ar juoda ar ruda ar geltona ar kaštoninė schmoll.gif svarbu kad ji būtų natūrali,nenudažyta wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledynea @ 2007 11 18, 10:25)
kokia gi plaukų spalva Jums gražiausia?apie kokią visada svajojote?o gal kuri nors spalva siaubingai nepatinka? biggrin.gif  blink.gif
man tai gražiausia spalva-natūrali spalva biggrin.gif nesvarbu ar juoda ar ruda ar geltona ar kaštoninė schmoll.gif svarbu kad ji būtų natūrali,nenudažyta wub.gif  biggrin.gif

baisiai nemėgstu tokių nenatūralių plaukams spalvų: violetinė, mėlyna, žalia,rožinė blink.gif doh.gif
man dažniausiai tamsiaplaukės gražiausiai atrodo,tai ir plaukų spalva mėgstamiausia tamsiai ruda rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif kaip tik noriu uzdazyti ryzus plaukus,todel daug galvoju apie plauku spalvas...pati graziausia man ruda pienisko sokolado wub.gif bet zinoma mes visi skirtingi, ir svarbiausia,kad spalvyte tiktu prie odos spavos,negraziu spalvu nebuna,buna tik netinkancios zmogui....o jei grazi naturali spalva,tai as uz naturalius thumbup.gif
Atsakyti
grazios naturalios spalvos, negaliu pakesti visu sintetiniu burokiniu ir tt ir pan
o kuri graziausia negaliu pasakyt nes kiekvienam zmogui individualiai, man yra ir labai graziu blondiniu ir labai graziu bruneciu ar sateniu
Atsakyti
svarbiausia - sveikas plaukas ir bla bla bla, bet aš sau asmeniškai labiausiai patinku būdama dažyta blondinė didis.gif nors ir natūralia plaukų spalva per daug nesiskundžiu, nėra tokia labai jau pilka ax.gif bet blond labiau išryškina mano veido bruožus, bent jau man taipatrodo. na, ir kirpėja apsidžiaugė, kai pagaliau po kelerių metų vėl leidausi nudažoma visa, o ne pasruoguojama.
--------------
o šiaip, be jokių bla bla bla, svarbu, kad žmogui tiktų. man labai gražu, nors asmeniškai visiškai netinka, varinė ryža plaukų spalva (tokią įsivaizduoju Megę iš Erškėčių paukščių), ir man labai keista, kai tokią dovaną turinti mergina ją ne paryškina, o nudažo blond arba juodai (tai išvis baisu blink.gif )
Papildyta:
QUOTE(Grisha @ 2007 11 18, 10:38)
sveiki  smile.gif  kaip tik noriu uzdazyti ryzus plaukus,todel daug galvoju apie plauku spalvas...pati graziausia man ruda pienisko sokolado  wub.gif  bet zinoma mes visi skirtingi, ir svarbiausia,kad spalvyte tiktu prie odos spavos,negraziu spalvu nebuna,buna tik netinkancios zmogui....o jei grazi naturali spalva,tai as uz naturalius  thumbup.gif


oi, ką tik pasakiau savo nuomonę apie tai, nors nepaskaičiau tavo posto smile.gif nesu mačiusi tavęs, bet kaip sakiau - tik ryškinčiau ryžą, jei ji natūrali smile.gif
Atsakyti
sutinku, kad grazios naturalios spalvos wub.gif o as kaip tik eksperimentuodama su chna isitaisiau tokia nenaturaliai ryza, gal net bordine greiciau... verysad.gif ir dabar taip noriu naturaliai atrodancios spalvos ...net nezinau kuo ir uzdazyt verysad.gif tai va mamytes, bukit atsargios su spalvom 4u.gif
Papildyta:
oi, ką tik pasakiau savo nuomonę apie tai, nors nepaskaičiau tavo posto nesu mačiusi tavęs, bet kaip sakiau - tik ryškinčiau ryžą, jei ji natūrali

deja naturali esu lietuviskai pilka smile.gif o kaip sakiau ryza tapau su chna pagalba...is pradziu buvo tikrai grazi ryza spalva, anksciau nemate zmones mane kad naturali,tada ir as maniau kad tai labai grazu smile.gif taciau laikui begant ji pasidare kazkokia bordine, nenaturali...
Atsakyti
Man gražiausi natūralios spalvos plaukai, aišku prižiūrėti, blizgantys rolleyes.gif Užtai pati esu dažyta blondinė, nieko gero, vienžo.
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 11 18, 11:38)
sveiki  smile.gif  kaip tik noriu uzdazyti ryzus plaukus,todel daug galvoju apie plauku spalvas...pati graziausia man ruda pienisko sokolado  wub.gif  bet zinoma mes visi skirtingi, ir svarbiausia,kad spalvyte tiktu prie odos spavos,negraziu spalvu nebuna,buna tik netinkancios zmogui....o jei grazi naturali spalva,tai as uz naturalius  thumbup.gif

aš pati tai ištiesų esu ryža,bet,deja,būdama keturiolikos ėmiau ir nusidažiau nes tada atrodė man tai tragiška spalva ir labai imiau į galvą jei kas pavadindavo ryža blush2.gif verysad.gif dabar aišku gailiuosi,bet teiks visą gyvenimą jau dažyt plaukus,nes gi nebus pusė ataugusių plaukų o pusė nudažytų unsure.gif ieškojau panašios į savo plaukų spalvos,kad nesimatytų kai ataugs,bet taip ir neradau schmoll.gif tai vat-geriau plaukų nedažyt blink.gif nors man tinka ir rudi biggrin.gif
Atsakyti
Man gražiausi juodi plaukai wub.gif , bet, aišku, turi tikti prie odos, akių ir t.t. Pati niekada nesidažyčiau juodai, nes esu šviesiaodė. doh.gif O nusidažiusi turėčiau šaknis dažyti kas 1-2 sav ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 11 18, 12:52)
Man gražiausi juodi plaukai  wub.gif , bet, aišku, turi tikti prie odos, akių ir t.t. Pati niekada nesidažyčiau juodai, nes esu šviesiaodė.  doh.gif  O nusidažiusi turėčiau šaknis dažyti kas 1-2 sav  ax.gif

na taip...juodi plaukai ir šviesi oda pagal mane dar labiau pašviesintų odą ir atrodytum kaip mirtišė blink.gif todėl ir pati aš niekad juodai nesidažiau,nes aš ir šiaip turiu numirėlio odą doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ledynea @ 2007 11 18, 11:25)

man tai gražiausia spalva-natūrali spalva biggrin.gif nesvarbu ar juoda ar ruda ar geltona ar kaštoninė schmoll.gif svarbu kad ji būtų natūrali,nenudažyta wub.gif  biggrin.gif

man taip pat graziausia naturali. niekad nesu daziusi. siaip idomu butu pasikeisti, taciau buvau viena diena peruku parduotuvej is smalsumo, tai kokia spalva beuzsidedavau, atrode ne taip gerai, kaip mano naturali. tai gal geriau kol grazi spalva, tai taip ir liksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 11 18, 13:08)
man taip pat graziausia naturali. niekad nesu daziusi. siaip idomu butu pasikeisti, taciau buvau viena diena peruku parduotuvej is smalsumo, tai kokia spalva beuzsidedavau, atrode ne taip gerai, kaip mano naturali. tai gal geriau kol grazi spalva, tai taip ir liksiu biggrin.gif

visada žmogui labiausiai tinka natūrali spalva thumbup.gif nors dažnai pačiam žmogui atrodo kitaip blink.gif bet kartais būna ir išimčių(natūrali spalva netinka) rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti