Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nepageidaujami viešajame transporte

Sveikos, mamytės, noriu pasiteirauti, ar jums taip yra buvę ir ką darote tokiu atveju 4u.gif

Vakar pirmą kartą su vaikeliu važiavau autobusų Mažeikiai - Vilnius ir tikrąja ta žodžio prasme buvome nepageidaujami viešajame transporte blink.gif ta prasme, mūsų mergytei dabar yra be kelių dienų 2 metukai, ji neverkia be reikalo ir šeip yra tikrai ramus vaikas, bet kitų keleivių požiūris į mus buvo klaikus - dvi bobulės, pamačiusios mame su vaiku, tyliai persėdo į kitą autobuso galą, o priešais kėdėje sėdėjusi studenčiokė garsiai išreiškė savo nepasitenkinimą - "Kaip nenorėjau sėdėt su vaikais, dabar negalėsiu pamiegoti ir pan." unsure.gif Tada jau ir aš nesusilaikiau ir pasakiau, kad mano vaikas nėra toks tragiškai neramus, kaip ji galvoja ir, kad bus laikas, kai pati turės vaikų ir supras 4u.gif Žodžiu, man buvo atsakyta, kad ji vaikų turėti aplamai nenorinti ir pan. Daugiau jau nieko nebesakiau, nos viduje dar daug žodžių turėjau ir palinkėt kai ko jai labai norėjosi doh.gif Mūsų kelionė buvo sugadinta, nors važiavome tik pusę kelio (iki Radviliškio), vaikas visą kelią buvo ramus ir net nenulipo nuo savo kėdės, bet tie smerkiantys žvilgsniai "suėdė" visą planuotos kelionės namo džiagsmą verysad.gif

Taigi, norėjau pasiteirauti, ar jums taip yra buvę ir, ką darote su priešiškai nusiteikusiais keleiviais? Aš suprantu, kad automobiliu važiuoti yra daug patogiau ir būtent taip mes visą laiką keliaujame, bet šį kartą teko važiuoti autobusu ir aplinkinių žmonių reakcija į vaiką mane šokiravo, niekad nemaniau, kad taip gali būti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panamira: 19 lapkričio 2007 - 07:46
Aš šokiruota swoon.gif Dar turi aiškinti,kad vaikas ramus bus, košmaras. Bet čia matyt visuomenės bendras piktumas pasireiškia- aplamai viskuo nepatenkinti bash.gif Aš tai būčiau pasiuntus toli toli blush2.gif
Mes į Lietuvą dažnai gryžtam lėktuvu ir apie ramų skrydį net kalbos nėra, bet niekada nėra niekas piktai ko užsakęs (nors per klykimą gal negirdėdavau). Aplamai, visur visi be eilės užleidžia, pakalbina ir pan. Vieną kartą kelionė lėktuvu buvo ilgesnė, tai maniškė lakstė po visą lėktuvą, tai aš vienam jos gale ant žemės sėdėjau o draugė kitam gale ir gaudėm blink.gif O ką daryti, jai vaikui nuobodu. Ir niekas nė žodžio tongue.gif
Atsakyti
Kaip aš galvoju, lėktuvais keliauja labiau pasiturintys ir tuo pačiu kitokio mąstymo žmonės, gal todėl jie jūsų ir neužkabino 4u.gif bet labai smagu girdėti, kad jums kelionė patiko drinks_cheers.gif

Vakar sau pasižadėjau - daugiau NIEKADA NIEKADA ir kryžių ant autobusų uždėjau cool.gif važiuosime tik mašina 4u.gif
Atsakyti
Zinai ir mes daugiausiai vazinejame masina o viesuoju transportu tik keleta karteliu teko vaziuoti biggrin.gif tad galiu ir as parasyti kad jei ilipa moteris su vaikuciu ir dar su vezimu visi susizvalgo kad o kiek vietos uzims dabar vezimas verysad.gif ir aplamai musu zmoniu poziuris i motina su vaikuciu yra ne koks ,o jei vaikis dar pradeda zirsti ar verkti,kaip musu buvo tai man bobute ir sako oi koks verksnys ir namie jis toks?Ir dar ji kalbina o mano sunus svetimu neprisileidzia ir dar daugiau verkti pradejo tad neistveriau ir jai pasakiau nekalbink,nelisk i akis ir vaikas neverks!!! mirksiukas.gif Nezinau man vaziuoti su transportu viesuoju tai baisu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
mes su vaiku dažnai važiuojame viešuoju transportu. O mano vaikas ne iš tyliųjų, šneka, šūkauja, domisi viskuo. Tai mus TOKIE žvilgsniai palydi. Bandau jį nuraminti, kad ne taip garsiai šūkautų, bet, deja, naudos iš to nulis. Tai yada jau bobulytės savo nuomonę pareiškia.

O kartą važiavom su vaiku pas gydytoją. Buvo jam apie metus. Įlipom. Autobusas pilnas. Nuėjau bilietuko nusipirkti. Deja, vairuotoja neturėjo grąžos. Tai ą, atsistojau šalia jos, jei kontrolė įliptų, gal vėliau grąžos turi. Staiga vairuotja atsisuko ir kad užbliaus ant viso autobuso - Kokie jūs žmonės, va mamytė su mažu vaiku, o jūs net vietos neužleidžia tatsisėst, kokius chamus aš čia vežioju. Sėdi jaunimėlis ir net subinės nepakelia. Leiskit mamai atsisėst. Žado netekau. Tuoj pat atsistojo tokia mergina ir mus užleido.
Atsakyti
QUOTE(Panamira @ 2007 11 19, 08:45)
Sveikos, mamytės, noriu pasiteirauti, ar jums taip yra buvę ir ką darote tokiu atveju  4u.gif 



Čia ne visuomeninio transporto problema, o visuomenės rimta liga. Ačiū dievui, neteko man važiuoti autobusu, bet ir be to kasdien užtenka pamatyti, kaip lietuvai nemyli vaikų. Ne tik, kad mamos su verikančiu kūdikiu nepraleis prie kasos be eilės, bet dar ir praleidžiančius apkalbės - tipo neturi jie veikti, visas bobas čia užleidinėja, nenusišypsos į juos žiūrinčiam vaikui, nepamos mojuojančiam rankute.
Labai retai pasitaiko maloni išimtis - žmonės, pastebintys vaikus.
Kai su mažuoju gryžom iš Turkijos, beprotiškai vaiko gaila buvo - jis gatvėje visiems šypsosi, tiesa rankutes, moja - o visi eina pro šalį, kurie pamato -akis nudelbia, o vaikas nesupranta, kodėl ka tik visi šypsojosi, jam, mojavo, kalbino, akim merkė - o dabar žmonės tokie kaip iš vieno molio.

Lėktuve kai skridom už mūsų leliukas pradėjo verkti, tai mes jį su mažuoju pralinksminom - užėmėm, jam tikrai patiko žaisti. Bet kai mano vaikas bandė to vaiko tėčiui ranką tiesti, tai pažiūrėjo iš padilbų ir nudelbė akis, kad tipo nemato. Ech.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 11 19, 12:56)
Staiga vairuotja atsisuko ir kad užbliaus ant viso autobuso - Kokie jūs žmonės, va mamytė su mažu vaiku, o jūs net vietos neužleidžia tatsisėst, kokius chamus aš čia vežioju. Sėdi jaunimėlis ir net subinės nepakelia. Leiskit mamai atsisėst. Žado

thumbup.gif geras biggrin.gif va, pasirodo, ir suprantančių žmonių yra drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(jurga11 @ 2007 11 19, 13:17)
Čia ne visuomeninio transporto problema, o visuomenės rimta liga.

aš irgi taip pradedu galvoti unsure.gif niu bet juk beveik visi turi vaikų ir turėtų būti suprantama, kad vaikai keliauti kartu gali ir nesvarbu, ar tai autobusas, ar traukinys, ar lėktuvas 4u.gif jei nusipirkęs bilietą į autobusą tikiesi miegoti, čia jau ne mūsų bėda, gi miegame visi lovose, o ne kur papuola 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panamira @ 2007 11 19, 07:45)
Sveikos, mamytės, noriu pasiteirauti, ar jums taip yra buvę ir ką darote tokiu atveju  4u.gif
Taigi, norėjau pasiteirauti, ar jums taip yra buvę ir, ką darote su priešiškai nusiteikusiais keleiviais? Aš suprantu, kad automobiliu važiuoti yra daug patogiau ir būtent taip mes visą laiką keliaujame, bet šį kartą teko važiuoti autobusu ir aplinkinių žmonių reakcija į vaiką mane šokiravo, niekad nemaniau, kad taip gali būti schmoll.gif

Maziau kreipk demesi bus ramiau. As viena karta pasiuliau moteriskei, kad isliptu jei nepatinka, kai ta bande raminti mano panas (jos nemoka tyliai kalbeti doh.gif ). Bet tai buvo vienintelis kartas. Tegul tai egoizmas ir kitu negerbimas, bet man nekliuva kai kazkas ant viso mikriuko telefonu snekasi.
O siaip visada zmonems labai linksma buna kai panos pasisneka, tik man kartais ausys raudonuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 11 19, 13:57)
Maziau kreipk demesi bus ramiau.

Dėkui 4u.gif žinot, čia pasipasakojus ramiau paliko blush2.gif kažkaip vakar sau vietos neradau po tokios kelionės doh.gif
Papildyta:
QUOTE(#Mia# @ 2007 11 19, 13:57)
Tegul tai egoizmas ir kitu negerbimas, bet man nekliuva kai kazkas ant viso mikriuko telefonu snekasi.

ir dar skirtingos muzikos groja ant kiekvienos sėdynės lotuliukas.gif ir nepasakyčiau, kad labai tyliai groja lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mamkos smile.gif na as su saviskiu autobusu nemegstu vazineti,bet kartais tenka.....taigi buvo gal tik viena karta kad kreivai pasiziuretu ,bet as vos ne tongue.gif parodziau tai babce paburbejo kazka ir tiek ziniu biggrin.gif aplamai, kad ir kaip gaila, bet yra tokia zmoniu grupe, kuri visada kuom nors nepatenkinta !!! kad ir kaip bebutu gerai jie visada kazkuom nepatenkinti taigi NEKREIPKIT DEMESIO I BAMBEKLIUS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2007 11 19, 14:11)
NEKREIPKIT DEMESIO I BAMBEKLIUS  4u.gif


Matot, vaikai auga, ir taip norisi,kad jie užaugę būtų nuoširdūs, atjaučiantys, nebijantys bendrauti, padėti etc. O ką jie mato? Skubančius, piktus, nekantrius aplinkinius, bambančias bobutes, ir kt. gėrybes.

Kaip kartais norisi maut gyvent i šiltus kraštus, kur kaip diena ir naktis nuo mūsų skiriasi žmogaus šiluma, šypsena, na, pagaliau ten ir slogų bei bronchitų mažiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga11: 19 lapkričio 2007 - 15:35
QUOTE(Panamira @ 2007 11 19, 08:45)
Mūsų kelionė buvo sugadinta, nors važiavome tik pusę kelio (iki Radviliškio), vaikas visą kelią buvo ramus ir net nenulipo nuo savo kėdės, bet tie smerkiantys žvilgsniai "suėdė" visą planuotos kelionės namo džiagsmą verysad.gif

va sita vieta man uzkliuvo.
Vis tik gal tie zvilgsniai ir buvo uzsitarnauti? Ikimokyklinio amziaus vaikui nereikia bilieto nei visuomeniniame, tarpmiestinio transporto priemonese, bet tada vaikas turi sedeti tevams ant keliu ir neuzimti atskiros vietos. Jeigu jau nori sodinti vaika atskirai tai turi jam pirkti ir bilieta.
O antra as net ir turedama savu vaiku, kiek imanoma stengiuosi isvengti vaiku draugijos kelionese - man siuo atveju mano patogumas tikrai svarbesnis.
Matyt del sios pacios priezasties ir pati stengiuosi nevazineti visuomeniniu transportu su vaikais - geriau jau tada visai atsisakau isvykos.
Papildyta:
QUOTE(Panamira @ 2007 11 19, 14:10)
ir dar skirtingos muzikos groja ant kiekvienos sėdynės lotuliukas.gif ir nepasakyčiau, kad labai tyliai groja lotuliukas.gif

ir kuo visur lakstantis ir niurzgantis mazgius skiriasi nuo viso sito?
Dar vienas triuksmo saltinis.
Atsakyti