Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitalai nėščiosioms

Sveikos, smile.gif
Buvo laikas, kai besilaukdama skaiciau laaaaabai daug knygeliu ir zurnaliuku visokiu biggrin.gif Naturalu - norisi suzinoti, kas su tavimi darosi ir darysis, kaip keiciasi organizmas, auga leliukas ir t.t. ir t.t. Juolab, kad anxciau tokio pobudzio skaitalai absoliuciai netrauke. na, zinojau bendruosius desnius: kaip uzsimezga gyvybe, kaip nesciosioms buna bloga, etc. smile.gif Taciau tai buvo padrikos, pavirsutiniskos zinios ( normalu - nebuvo ypatingo poreikio dometis). Taciau ilgainiui imu pastebeti, kad skaitalu reikia vis maziau tongue.gif Gal paprasciausiai, kai suzinai esminius dalykelius, visa kita jau einasi savaime? Aisku, kai iskyla kokia problemele (negalavimai pvz.) yra labai gerai atsiversti kokia nors "protinga knyga" ir paziureti, kas joje rasoma "tuo klausimu" smile.gif Na, pavyzdziui, man labai padejo knyginiai patarimai, kaip kovoti su persalimu, ka dayti, kad neskaudetu nugaros ir pan.
Idomu, kiek skaitalai nestukems padeda Jums, mielosios likimo drauges 4u.gif ?
Atsakyti
Sveika, maman! na, kol dar pas mane pilvelyje negyveno mazas gyventojas as irgi nelabai domejausi su nestumu susijusiais dalykais... bet tik suzinojus apie leliuka pradejau skaityti ivairiausias knygas, zurnalus ir kita medziaga... Ir naturalu, kai ju esu dabar prisiskaicius- tai paskutiniu metu i juos net nebeziuriu smile.gif O kad labai vadovauciaus tais vadoveliais- tai negaleciau pasakyti...

Sekmes, maman, laukiant savo aukselio wink.gif
Atsakyti
Tiesa sakant, stengiuosi neapkrauti saves tais skaitalais... Kas neaisku - paklausiu cia arba gydytojos... blush2.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitai,tuo daugiau susimala viskas galvelei ir jokios naudos ax.gif .Kaip iškyla klausimėlis vienas kitas,mamyčiu pasiklausi(čia aš apie forumą).Geriausi skaitalai mamyčiu patirtis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kai suzinojau esanti nestuke.gif nusipirkau knyga nescios moters vadovas. labai jau idomu pasirode. dabar ja pavartau, paziuriu paveiksliukus, kaip mano leliukas dabar atrodo, permetu akim, paskaitineju uz ko akis uzkliuna, bet ir tiek.
Atsakyti
mano susidomejimas literatura irgi buvo labai spontaniskas - suzinojusi rinkau bet kokia info, is draugiu zurnalu prisieiau, pati pirkau, dabar nustojau. nes vistiek, kad atsiminti, reikes dar N kartu skaityti, tai "geriau veliau nei dabar" biggrin.gif
Atsakyti
o as nors ir studijavau ir ginekologija ir akuserija, kai pastojau galejau prisiminti tik nestumo pozymius biggrin.gif teko vartyti paskaitas biggrin.gif . Kartais paskaitau zurnalus nes teorija daktarams skiriasi nuo realybes kartais. Idomiausiai narsyti cia supermamoje ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai sužinojau, kad pastojau iškart nusipirkau nieščios moters vadova. nors ten daug ir nereikalingų dalykų, bet vis tiek naudingos info sau randi, Taip pat nepraleidžiu nė vieno žurnalo pradžių pradžia numeriuko smile.gif

skaitydama jaučiuosi ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arielle @ 2005 03 11, 19:42)
Sveika, maman! na, kol dar pas mane pilvelyje negyveno mazas gyventojas as irgi nelabai domejausi su nestumu susijusiais dalykais... bet tik suzinojus apie leliuka pradejau skaityti ivairiausias knygas, zurnalus ir kita medziaga... Ir naturalu, kai ju esu dabar prisiskaicius- tai paskutiniu metu i juos net nebeziuriu smile.gif O kad labai vadovauciaus tais vadoveliais- tai negaleciau pasakyti...

Sekmes, maman, laukiant savo aukselio wink.gif


Ajaj, Arielle, maniskis irgi "lis is kopustu" balandi 4u.gif ! Dabar abu laaaabai sparciai augam ir jau laukiam nesulaukiam "lemtingos dienos" smile.gif
Sekmes ir judviem rolleyes.gif!
Atsakyti
ax.gif kadangi iki nestumo visiskai tuo nesidomejau, dbar begalo idomu gilinti zinias sioj srity:)
Atsakyti
Man geriausias skaitalu saltinis SUPERMAMA thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as nesilaukiu dar, o skaitau labai daug tiek apie nestuma, tiek apie zindyma, tiek apie vaiku auklejima ir aibes kitu knygu, aisku, narsau internete ir supermamoj. Man tai labai idomu, ir tai pats megstamiausias mano uzsiemimas. Nors sutinku su Maman, kai viskas aiskeja, tai apie ta pati nebeskaitai:)
Atsakyti