Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitalai nėščiosioms

Aš irgi turiu Nėštumo bibliją mirksiukas.gif bet negalėčiau jos nei labai girti, nei peikti wink.gif Info yra nemažai naudingos, bet vis tiek nete jos daugiau randu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimoji_mamyte @ 2010 10 22, 20:52)
4u.gif  o knygą „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“ pigiausiai galima gauti KMU knygynėlyje, Kaune, Mickevičiaus g. 9. Tik 19 litukų! mirksiukas.gif

tikrai gera knygelė thumbup.gif
daug informacijos apie kūdikio maitinimą, bet įdomi ir skaitosi lengvai.
visoms nėštukėms patarčiau, nes pagimdžius mažai bus laiko mokytis nono.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepil @ 2010 11 29, 01:34)
daug informacijos apie kūdikio maitinimą, bet įdomi ir skaitosi lengvai.
visoms nėštukėms patarčiau, nes pagimdžius mažai bus laiko mokytis  nono.gif

Pritariu. Sunku mokytis, ar ieškot ko paklausti, kuomet lėliukas ant rankų 24 val. per parą. Išnaudokite šį laiką, kol mažylis tupi pilvelyje - tai pati geriausia proga skaitiniams ir mokymuisi 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka Nėštumo biblija, randu viską kas man įdomu thumbup.gif
Turiu dar kažkokią knygą apie nėštumą, bet jos net netraukiu, nepatinka man schmoll.gif

o šiaip SM super thumbup.gif visą reikiamą informaciją galima rasti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė. @ 2010 12 02, 02:50)
Man tai labai patinka Nėštumo biblija, randu viską kas man įdomu  thumbup.gif
Turiu dar kažkokią knygą apie nėštumą, bet jos net netraukiu, nepatinka man  schmoll.gif

o šiaip SM super  thumbup.gif  visą reikiamą informaciją galima rasti  thumbup.gif



Aš tai skaičiau nėščiosios vadovą - paveikslėlių nedug, bet užtat labai daug informacijos thumbup.gif Ir be abejo kas savaitę žiūrėdavau SM nėštumo kalendorių drinks_cheers.gif
Atsakyti
Matau ne mažai yra perskaičiusių nuostabią gyd. K.Vitkausko knygą "Nepakeičiamas kaip motinos meilė" rekomenduoju visoms kurios neabejingos savo būsimiems ir esamiems vaikučiams wub.gif knyga tikrai verta to laiko kurį praleidau ją skaitydama wub.gif privertė dar labiau pamilt savo vaikus wub.gif O ir gydytojas ją parašęs mielai bendrauja su mamytėmis mums rūpimais klausimais thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, rasiau ka tik vaiku skyriuje, kad sese sunus turi beda (i lovyte karts nuo karto padaro), bet prisiminiau, kad ir mums butu pravertes, kai mano zmona laukesi... bet tada neturejom info:
http://e.interjeruvi...uztiesalas.html

tikiuosi, kad susigadys ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
niekur nerandu,kad kalbetumet apie zurnalus,perkamus kas menesi, kuriu pilna musu spaudos kioskuose,bei prekybos centruose.
Kuris visgi zurnalas informatyvus ir idomus? Tarp tiek daugybes nesuprasi kuri pasirinkti doh.gif ir mazylis ir "mama ir vaikas" ir visokie kitokie. Kuris visgi sulauke Jusu simpatiju? bigsmile.gif
Nesinori leksto zurnalo, noretusi,kad butu idomiu straipsniu, o ne vien internetiniu kopiju is google... man asmeniskai patiko naujasis (dar tik 2Nr.pasirode) "As mama" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 03 gegužės 2011 - 14:45
QUOTE(*Dorotėja* @ 2011 03 17, 16:54)
Matau ne mažai yra perskaičiusių nuostabią gyd. K.Vitkausko knygą "Nepakeičiamas kaip motinos meilė" rekomenduoju visoms kurios neabejingos savo būsimiems ir esamiems vaikučiams wub.gif knyga tikrai verta to laiko kurį praleidau ją skaitydama wub.gif privertė dar labiau pamilt savo vaikus wub.gif  O ir gydytojas ją parašęs mielai bendrauja su mamytėmis mums rūpimais klausimais thumbup.gif

Oi, šitą ir aš dabar skaitau, jau į pabaigą jinai pas mane. Superinė knyga. Labai įdomi. Ir, sakyčiau, tokia teisinga! smile.gif Viskas, kas rašoma, pagrįsta ir nuorodomis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2011 05 03, 15:43)
Sveikos mamytes,
niekur nerandu,kad kalbetumet apie zurnalus,perkamus kas menesi, kuriu pilna musu spaudos kioskuose,bei prekybos centruose.
Kuris visgi zurnalas informatyvus ir idomus? Tarp tiek daugybes nesuprasi kuri pasirinkti  doh.gif  ir mazylis ir "mama ir vaikas" ir visokie kitokie. Kuris visgi sulauke Jusu simpatiju?  bigsmile.gif
Nesinori leksto zurnalo, noretusi,kad butu idomiu straipsniu, o ne vien internetiniu kopiju is google... man asmeniskai patiko naujasis (dar tik 2Nr.pasirode) "As mama"  bigsmile.gif


aš mama patiko tik dėlto kad naujas ir dar nepasidarė panašus į reklamini priedą alio leidiniui. kol naujas žurnalas matyt deda pastangas ir tikrai rašo naudingus straipsnius.
Atsakyti


QUOTE(Vasarėlė. @ 2010 12 02, 01:50)
Man tai labai patinka Nėštumo biblija, randu viską kas man įdomu  thumbup.gif
Turiu dar kažkokią knygą apie nėštumą, bet jos net netraukiu, nepatinka man  schmoll.gif

o šiaip SM super  thumbup.gif  visą reikiamą informaciją galima rasti  thumbup.gif

man irgi labai patiko Nestumo biblija, ten daug apibendrintos informacijos, o placiau jau internete galima apieskoti.

QUOTE(*Dorotėja* @ 2011 03 17, 15:54)
Matau ne mažai yra perskaičiusių nuostabią gyd. K.Vitkausko knygą "Nepakeičiamas kaip motinos meilė" rekomenduoju visoms kurios neabejingos savo būsimiems ir esamiems vaikučiams wub.gif knyga tikrai verta to laiko kurį praleidau ją skaitydama wub.gif privertė dar labiau pamilt savo vaikus wub.gif  O ir gydytojas ją parašęs mielai bendrauja su mamytėmis mums rūpimais klausimais thumbup.gif



SKaiciau ta knyga kelis kartus (kai kuriuos skyrius), nes informacija laaabai vertinga jau pagimdzius.
Dabar gailiuosi, kad nestumo metu daugiausiai skaiciau apie nestuma, o labai mazai apie mazylio prieziure, buvo sudetinga suderinti naudingos informacijos paieskas ir mazylio prieziura, trukdavo beveik visa laika, o klausimu begales doh.gif
Atsakyti
Neskaitau ir aisku neperku jokiu zurnalu.. pilnai interneto uztenka smile.gif 4u.gif
Atsakyti