Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitalai nėščiosioms

QUOTE(Jureka @ 2012 05 02, 14:02)
Kaip tik dabar skaitau Vitkausko knygą apie žindymą.  bigsmile.gif

Ir kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 05 02, 22:05)


skaičiau ir aš šią knygą: pirmąjį kartą kai dar tik svajojau apie kūdikį, o antrąjį - jau jo besilaukdama nestuke.gif smile.gif Mano atsiliepimai būtų teigiami ir visoms, kurios nori gauti išsamią informaciją apie žindymą, suprasti savo kūne vykstančius procesus ir mokėti išvengti visų bėdų, kuriomis grasina mūsų senojo požiūrio apie kūdikio žindymą išmanytojos - mamos ir močiutės. Man perskaičius šią knygą užaugo pasitikėjimas savo žiniomis, savo kūno procesais ir užtikrintumas, kad "viską žinau ir su viskuo susidorosiu". Ir iš tiesų maitinu jau antrą mėnesį, o pienuko turiu kaip tankas thumbup.gif ir išvengiau visų temperatūros pakilimų bei didelių ištinimų, iįbrinkimų. Buvo tik guzelio susidarymo problemėlė, bet vėl atsiverčiau knygą, radau konkrečią vietą, ką tokiu atveju daryti, ir greit vėl buvau sveika ir laiminga smile.gif Mane sužavėjo autoriaus platųus požiūris, netendencingas mąstymas. Jaučiasi, kad knyga parašyta daug žinių, patirties ir profesionalumo turunčio žmogaus smile.gif Sėkmės skaitant wink.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2012 05 02, 23:05)


Labai daug terminologijos ir sakyčiau vietomis per nuobodu man buvo tai praverčiau, bet kai kurias vietas skaitysiu dar ir dar jeigu kils kokių problemų galima rasti daug patarimų, tikiuosi visi išbandyti ir veikia... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jureka: 25 gegužės 2012 - 10:35
QUOTE(Cikityta @ 2012 05 03, 20:34)
skaičiau ir aš šią knygą: pirmąjį kartą kai dar tik svajojau apie kūdikį, o antrąjį - jau jo besilaukdama nestuke.gif  smile.gif  Mano atsiliepimai būtų teigiami ir visoms, kurios nori gauti išsamią informaciją apie žindymą, suprasti savo kūne vykstančius procesus ir mokėti išvengti visų bėdų, kuriomis grasina mūsų senojo požiūrio apie kūdikio žindymą išmanytojos - mamos ir močiutės. Man perskaičius šią knygą užaugo pasitikėjimas savo žiniomis, savo kūno procesais ir užtikrintumas, kad "viską žinau ir su viskuo susidorosiu". Ir iš tiesų maitinu jau antrą mėnesį, o pienuko turiu kaip tankas  thumbup.gif ir išvengiau visų temperatūros pakilimų bei didelių ištinimų, iįbrinkimų. Buvo tik guzelio susidarymo problemėlė, bet vėl atsiverčiau knygą, radau konkrečią vietą, ką tokiu atveju daryti, ir greit vėl buvau sveika ir laiminga smile.gif Mane sužavėjo autoriaus platųus požiūris, netendencingas mąstymas. Jaučiasi, kad knyga parašyta daug žinių, patirties ir profesionalumo turunčio žmogaus smile.gif Sėkmės skaitant wink.gif

Aš perskaičius Žindymas, taip pat labai patiko, tai net nežinau ar verta skaityti Vitkausko, gal kuri palygint galėtumėte 4u.gif

QUOTE(Jureka @ 2012 05 25, 11:34)
Papildyta:
Labai daug terminologijos ir sakyčiau vietomis per nuobodu man buvo tai praverčiau, bet kai kurias vietas skaitysiu dar ir dar jeigu kils kokių problemų galima rasti daug patarimų, tikiuosi visi išbandyti ir veikia... ax.gif

4u.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau administracijos is anksto jeigu ne i cia noriu ideti jog parduodu savo tureta ir super patikusia Nėštumo Bibliją .....
rasykite i AZ wink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 04 25, 05:04)


Labai labai aciu, nuostabu 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
ar yra kokia knyga apie vaiko sveikata, pavyzdziui pucia pilvuka daryti ta ir ta...Tokia kaip ligu ir patarimu knyga?
Atsakyti

 ! 
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=684216
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 05 25, 11:49)
Aš perskaičius Žindymas, taip pat labai patiko, tai net nežinau ar verta skaityti Vitkausko, gal kuri palygint galėtumėte 4u.gif
4u.gif

Ernesin, kai laukiausi labai domėjausi žindymo tema ir esu gana atidžiai perskaičiusi abi minėtas knygas. Taigi dabar galiu palyginti.

Pirmoji, Kazimiero Vitkausko „Kūdikio žindymas: nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Ši knyga buvo pirmoji, kurią skaičiau žindymo tema. SVARBIAUSIA, kuo ji man patiko – tai, jog sužinai ne tik ką daryti, bet ir supranti – kodėl. Kai giminės ar draugai man pateikia įvairius klausimus apie žindymą, tai į juos galiu aiškiai atsakyti ir patarti tik dėl to, kad skaičiau šią knygą. Ji išsamesnė, apima daugiau temų, taip pat ir tokių, apie kurias nekalbama antrojoje. Net ir puslapių skaičiumi (350) ji žymiai didesnė.

Dabar apie antrąją - verstinę dviejų užsienio autorių Martos Guoth-Gumberger ir Elizabeth Hormann ”Žindymas”. Šioje knygoje labai daug spalvotų nuotraukų ir paveiksliukų, tačiau nemaža dalis jų yra tik gražių mamyčių ir kūdikėlių vaizdai - be jokios tekstus papildančios ar iliustruojančios informacijos. O ir patys šios beveik tris kartus plonesnės (126 psl.) knygos tekstai žinių kokybe bei kiekybe gerokai skurdesni. Pasijutau kartojanti jau išmoktos pamokos santraukas - skaitanti ne tam, kad sužinočiau kažką daugiau, o tik kad pasidėčiau sau “varnelę” – perskaičiau dar vieną knygą apie žindymą. mirksiukas.gif

Abibendrindama savo asmeninius įspūdžius, sakyčiau: jeigu galėčiau įsigyti arba pasilikti ateičiai tik vieną iš tų dviejų knygų, aš rinkčiausi “nepakeičiamą”4u.gif

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunny Day: 15 rugsėjo 2012 - 20:09
QUOTE(Cikityta @ 2012 09 15, 20:37)
Ernesin, kai laukiausi labai domėjausi žindymo tema ir esu gana atidžiai perskaičiusi abi minėtas knygas. Taigi dabar galiu palyginti.


Abibendrindama savo asmeninius įspūdžius, sakyčiau: jeigu galėčiau įsigyti arba pasilikti ateičiai tik vieną iš tų dviejų knygų, aš rinkčiausi “nepakeičiamą”4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Paskaičiusi jūsų atsiliepimus ją jau įsigijau, visiškai naują, trečiojo, papildyto leidimo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 15 rugsėjo 2012 - 20:13
Aš taipogi skaičiau Vitkausko "Žindymą", skaitau Mažylio knygą, perskaičiau "Pirmieji kūdikio metai" ir "Nėščios moters vadovas", perku žurnalus visokius, tinkamus šiam laikotarpiui ax.gif Ir kuo toliau, tuo labiau žinių daugėja thumbup.gif Žinoma, "Žmonių", visokių paskalinių žurnalų taipogi neatsisakau biggrin.gif Įdomu gi biggrin.gif
Atsakyti