Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti tėvams apie vestuves?

Sveikos:)
noreciau sulaukti Jusu patarymu arba istoriju kaip patys praneset sia naujiena tevams 4u.gif
Atsakyti
Sveika,

na manau, kad cia labai kazko idomaus nesugalvosi...
Bet galima uzsisakyti skelbima kokiame laikrastyje, kad GERB. TETI ir MAMA, jus esate kvieciami i mano vestuves tada ir tada. biggrin.gif

Arba patiems pasidaryti koki sienlaikrasti - pririnkti kokiu gimines naujienu ir ideti straipsniukau apie save ir planuojama svente... rolleyes.gif

Taip pat galima sugalvoti koki idomesni scenariju ir nusiflmuoti koki linksma pirslybu - kvietimo i vestuves klipa bigsmile.gif

Vien zo, reikia ijungti fantazija cool.gif ir viskas bus gerai thumbup.gif

Linkiu smagiu vestuviu, mergvakario ir malonaus siurprizo tevams!
Atsakyti
thumbup.gif kaip fainiai cai sugalvojai su tuo laikrastuku tevams..niu kai man reiks pranest,butinai kazka panasaus padarysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2007 11 26, 10:39)

Bet galima uzsisakyti skelbima kokiame laikrastyje, kad GERB. TETI ir MAMA, jus esate kvieciami i mano vestuves tada ir tada.  biggrin.gif




QUOTE(*Karamelia* @ 2008 01 06, 15:58)
thumbup.gif kaip fainiai cai sugalvojai su tuo laikrastuku tevams..niu kai man reiks pranest,butinai kazka panasaus padarysiu tongue.gif

Sis variantas mano nuomone tikriausiai tiktu, kai ruosiates vestuvems patys, o tevai buna tik sveciais, nes labai komiskai atrodytu skelbimas tevams ruosti vestuves.
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2007 11 19, 15:11)
Sveikos:)
noreciau sulaukti Jusu patarymu arba istoriju kaip patys praneset sia naujiena tevams 4u.gif

Mano vyras nusipirko geliu ir nuvaziaves pas tevus paprase ju mano rankos wub.gif Susigraudino ir mama, ir as smile.gif
Is tiesu buvo siurprizas net man, nes mes svarstem, kada ir kaip pranesti apie numatyta data(pareiskimai jau buvo paduoti)
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 01 07, 15:39)
Mano vyras nusipirko geliu ir nuvaziaves pas tevus paprase ju mano rankos wub.gif Susigraudino ir mama, ir as smile.gif
Is tiesu buvo siurprizas net man, nes mes svarstem, kada ir kaip pranesti apie numatyta data(pareiskimai jau buvo paduoti)



Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Niekada nebuvau net pagalvojus, kad tokiam reikalui originalumo gali prireikt... g.gif

O man asmeniškai nelabai patiko idėja su laikraščiu. Pati į akis norėčiau pranešt ir stebėt reakciją... lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
Na o as galiu papaskoti kaip vieni pazystamu draugai pranese abieju tevam apie si ivyki wub.gif Mano akimis tai labai orginaliai thumbup.gif Kadangi jie daznai atvykdavo pas Jaunosios tevus, tai ir ta savaitgali pasake, kad atvyks.Na ir vakare paskambine pasake, kad suluzo masina likus keliem kilometram iki namu kelio doh.gif o tevukai nieko neitare, nes jie prie kelias dienas specialiai jiem dejavo, kad masina genda lotuliukas.gif Taigi, jie paskambino Jaunikio Tevam , kad jie pertemptu ju masina iki Jaunosios.Na kadangi Jaunuju tevai gerai sutare, tai is dalies Tevai apsidziauge, kad susitiks ir panasiai smile.gif Puole ruost stala ir t.t. Kai atvyko, spektaklis prasidejo smile.gif Pora pasake, kad parvaziavo su Taxu, o masina persitemps,kai atvaziuos Tevai, pavalgys, pasedes smile.gif Taigi,kai visi Tevai atvaziavo, visi susirupine, susinervave, bet prisedo prie stalo pavalgyt bendrai, pasibut bent trumpam smile.gif na ir ka, netrukus ivaro i kambari ta pora su tortu, deganciais fejeverkais ant jo, bei uzrasu : Gerbiamieji, ar atvyksite i musu vestuves? zodziu, sake soaks buvo visiems, nes niekas nesitikejo tongue.gif o masina pasirodo jie paliko uz kampo, visai ji veike lotuliukas.gif bet taip fainai buvo suburt abiejus tevus wub.gif
Atsakyti
Pasiskaiciusi jusu minciu tai va kaip padariau smile.gif

Padariau pakvietima ant kurio uzrasiau grazu eilerastuka ir per kucias po vakarienes iteikem sita kvietimukas i iteikem buteli snapso wink.gif Tevai skaitydami sitas eiles net susigraidino, o as pati labai jaudinausi blush2.gif

Galite cia paziureti:

http://public.fotki....vietimukas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 05 vasario 2008 - 15:09
Mes pranešėm ganėtinai "sausai" smile.gif - nuvažiavom ir pasakėm. Draugavom ir gyvenom tai beveik 4 metai, tai staigmenos tokiu atveju čia jau nepadarysi.
Atsakyti
Gera ideja su sugedusiu automobiliu. Bet cia tinka tik toms, kuriu tevai sutaria neblogai.. o jei nesutaria - tai ir dziaugsmas tada dalinamas atskirai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2008 02 05, 17:08)
Pasiskaiciusi jusu minciu tai va kaip padariau smile.gif

Padariau pakvietima ant kurio uzrasiau grazu eilerastuka ir per kucias po vakarienes iteikem sita kvietimukas i iteikem buteli snapso wink.gif Tevai skaitydami sitas eiles net susigraidino, o as pati labai jaudinausi  blush2.gif

Galite cia paziureti:

http://public.fotki....vietimukas.html

kokios grazios eiles wub.gif wub.gif
nesistebiu kad ir susigraudino rolleyes.gif
Atsakyti