Įkraunama...
Įkraunama...

Lėtai, bet užtikrintai

Tikiuosi, kad Smurka vien pamaciusi pavadinima mane pagirs ax.gif
O buvo taip. Subrendusi nebuvau baisiai stora, ale tokia apvalaina ir nejaukiai jausdavausi salia lieknu draugiu. Buvau ir tebeesu 1,68m ugio, o sveriau daugiausia turbut 68 kg. Bet tai cia maksimumas, siaip jau sakykim, kad sveriau 65 kg. Gal kam ir nepasirodys daug, bet man juk 18m. tebuvo (be to, juk Lietuvoj gyvenau, ne kokioj JAV). O dar pirmame kurse per sveikatos patikrinima gydytoja pasake: "Hmm, 65kg. Na nieko nieko, bet tik tu vaikeli ziurek daugiau nepriauk".

Na as vis padusaudavau, rytais pagalvodavau, kad va nuo siandien jau lieknesiu ir isgerus arbatos iseidavau i paskaitas. Na aisku kad po pirmos paskaitos begdavau pirkti sokolado, po antros - sausainiu, o grizus namo tai jau neskaiciuodavau. Na o apsunkus prilipdavau prie televizoriaus. Pirkdavau visus zurnalus moterims, perskaitydavau ten aprasomas dietas, sekmes istorijas ir pan. (tarp kitko, skaitant apie dietas, man labai pakyla apetitas biggrin.gif ) Pusmeti lankiau aerobika. Bet mano svoris laikesi ties 65 kg. Vienu zodziu - motyvacijos man uztekdavo iki pirmos paskaitos pabaigos smile.gif

Matyt vistik motyvacija ir zinios apie produktu kaloringuma kaupesi kaupesi ir budama 24m. per menesi numeciau 4-5 kg. Na tai nera daug, bet as juk ir neturejau antsvorio - tiesiog buvau "figuringesne", nei dabar madinga. Pati jauciausi nuostabiai, o ir aplinkiniai pastebejo pasikeitima.

Visu pirma, mano mama nusipirko Orbitreka, kuri pamyne gal 5 minutes ir pamirso apie jo buvima. Na o as nusprendziau, kad reikia man deginti tas sokolado kalorijas. Tai va budavo minu minu, jau po 15 minuciu sunku pasidaro, o tik 100 kcal tesudeginta. Pagalvoju, kad 100g sokolado juk apie 500 kcal, tai kiek man minti reiketu, kad ji sudeginciau blink.gif Kita diena jau pries valgydama pagalvoju "aha, va del sito reiketu pusvalandi Orbitreka minti, hmmm.. ar as tikrai sito daikto noriu".
Na jei tikrai noriu, tai ir suvalgydavau, kad ir 100g sokolado. Bet stengdavausi per diena daugiau 1500 kcal nesuvalgyti. Taigi gaudavosi, kad vakare mano kaloriju limitas budavo isnaudotas. Pamindavau Orbitreka, valgyti is pradziu noredavosi, bet pagalvojus, kad as tiek vargau degindama 100kcal, ir tuoj pat prisikimsiu ko nors uz 300kcal sugebedavau susilaikyti. Po savaites kitos, tai tapo iprociu.

Pradejau valgyti rytais (na po vakaro budavau laaaabai alkana, be to nebudavo sazines grauzaties "vakar padauginau, siandien reikia dietintis"). Ryte leisdavau sau ir saldumynu. Valgydavau daug morku, obuoliu, gerdavau apelsinu sultis (na megstu saldziai ax.gif ) Nesijausdavau save labai varzanti, o vakaras tusciu skrandziu tapo iprociu. Namiskiai irgi priprato, kartais pajuokaudavo, kad nieko nevalgau, bet siaip jau palaike, juk mate kad nebadauju. Aplinkiniai stebejosi, kad as toliau valgau saldumynus ir liekneju tongue.gif Va taip, is leto is leto ir nutirpo mano 4 kg.

Sportas isliko mano iprociu. Orbitreko dabar salia nera, bet kazkaip "niezti" kojas, jei nenubegu savo iprastu 3km per diena. Drauge juokauja, kad gal i olimpiada ruosiuosi biggrin.gif Dabar sveriu dar 4 kg maziau, bet jie tirpo dar leciau - 1,5 kg i metus. Jau net nebesistengiau taip grieztai vakarais nevalgyti ir skaiciuoti kaloriju. Nors ziuriu reiketu vel pasistengti, nes pilvukas pradeda rysketi.

Per visa sita lieknejima supratau, kad man svarbiausia yra sportuoti. Tada ir valia lengviau sutelkti (na vien prisiminus, kiek reikia paprakaituoti del kokio torto gabaliuko) ir savaime apetitas sunormaleja. Na o jei jau drabuziai pradeda trauktis, tai tada vakarais nebevalgau. Mano didziausia klaida budavo, kad as pradedavau "lieknejima" ryte ir po to baisiai isalkusi antroj dienos pusej prisivalgydavau nebeskaiciuodama. Tada aisku ir kaloriju norma budavo virsijima, ir apie sporta su pilnu skrandziu minciu nekildavo.

Dabar jauciuosi daaaaaaug grazesne, nei budama 18-niolikine thumbup.gif Ir tikiuosi, kad man pavyks islaikyti daugmaz stabilu svori iki senatves - svajuko drambliones mirksiukas.gif
Atsakyti
na jau neeeeeeeeee, orbitrekai? begiojimai??????? schmoll.gif as is viso nesuprantu kam to reikia?? gyvenimas mazytis - nera ko varzytis! o valgymas yr vienas is malonumu blush2.gif
sveika moteriske apvalute ir minksta biggrin.gif
suplesyti i gabalus tuos dietu rasalus!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(honkute @ 2005 03 11, 22:17)
Pradejau valgyti rytais (na po vakaro budavau laaaabai alkana, be to nebudavo sazines grauzaties "vakar padauginau, siandien reikia dietintis"). Ryte leisdavau sau ir saldumynu. Valgydavau daug morku, obuoliu, gerdavau apelsinu sultis (na megstu saldziai  ax.gif  ) Nesijausdavau save labai varzanti, o vakaras tusciu skrandziu tapo iprociu. Namiskiai irgi priprato, kartais pajuokaudavo, kad nieko nevalgau, bet siaip jau palaike, juk mate kad nebadauju. Aplinkiniai stebejosi, kad as toliau valgau saldumynus ir liekneju tongue.gif  Va taip, is leto is leto ir nutirpo mano 4 kg.

Sportas isliko mano iprociu.

Pastebejau ir as viena dalyka: jei valgai normalu maista is ryto, tikrai energijos buna daugiau, ir tada galima isvengti nenormalaus apsirijimo priepuoliu.
Man sportas irgi tapo iprociu, na ne visai del "kudejimo", tiesiog labai patiko po sportavimo nueiti i pirti, jacuzzi pamirkti, tai buvo atitrukimas nuo kasdienybes, nuo vaiku, poilsis taip sakant. O jei tuo paciu ir kuno formos grazeja - kodel gi ne?
Atsakyti
showoff.gif taip, pritariu...... sportas tikrai padeda koreguot svorį ir jeigu dar suderinus maitinimą, tai tikrai rezultatai neblogi būna good.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatrikse @ 2005 03 13, 23:59)
na jau neeeeeeeeee, orbitrekai? begiojimai???????  schmoll.gif as is viso nesuprantu kam to reikia?? gyvenimas mazytis - nera ko varzytis! o valgymas yr vienas is malonumu  blush2.gif

Orbitrekai, begiojimai yra tam, kad gerai jaustumeisi. Sportas juk taip pat malonumas smile.gif
Atsakyti
Kad man sportas taptų įpročiu cry.gif
Atsakyti
aš taip pat ugdausi sporto "įprotį", jau nebevalgau vakarais, tai ryte galiu kad ir kamuolį praryt... nors irgi studijų metais ryte gerdavau tik kavą.. sveika įstojusi į sveiko gyvenimo klubą!!!
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 04 10, 16:17)
Orbitrekai, begiojimai yra tam, kad gerai jaustumeisi. Sportas juk taip pat malonumas  smile.gif

visiskai tau pritariu,jei nenori buti vien tik lasiniu kalnas tai sportuot reikia,ta as ir darau ir nors letai batmatau rezultatus
Papildyta:
QUOTE(lepune @ 2005 04 26, 14:20)
aš taip pat ugdausi sporto "įprotį", jau nebevalgau vakarais, tai ryte galiu kad ir kamuolį praryt... nors irgi studijų metais ryte gerdavau tik kavą.. sveika įstojusi į sveiko gyvenimo klubą!!!

as irgi siaip ne taip pradejau sportuoti jau antras menuo,bet su maistu sunkoka taip kaip ir sake kad ryte isilaikai o vakare vel apsiryji tai net nezinau ka su savim daryti,bet dziaugiuosi svoris vistiek krenta. ax.gif
Atsakyti
Šaunuolė, kad taip lėtai ir ištvėrmingai sieki savo tikslo, Hontuke. Kad man taip. Esu pati jau atsikračius ~10kg, todėl gerai žinau, kad lėtas svorio metimas yra pats patikimiausias būdas.

Beje, iki pat Velykų. visas 7 savaites, nevelgiau po 20h. Tai pirmas kartas gyvenime, kuomet buvau nusistačiuš ribą laiko ribojimui. Ir žinote, merginos, niekda nemaniau, kad yra toks efektas biggrin.gif : atsikeli visas neužtinęs ir neužpurtęs. Su mama (ji irgi kovoja su svoriu, nors pagal amžių ir visai gerai atrodo) sutarėme, kad ir po Velykų laikysimės šitos tradicijos ir įpročio.

Taigi sėkmės ir toliau išlaikyti tokią poziciją. smile.gif
Atsakyti
Jus - tikros saunuolytes biggrin.gif as niekaip laiko sportui negaliu surasti blush2.gif bet juk sako, kas iesko -tas randa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(honkute @ 2005 03 12, 00:16)
Tikiuosi, kad Smurka vien pamaciusi pavadinima mane pagirs ax.gif
O buvo taip. Subrendusi nebuvau baisiai stora, ale tokia apvalaina ir nejaukiai jausdavausi salia lieknu draugiu. Buvau ir tebeesu 1,68m ugio, o sveriau daugiausia turbut 68 kg. Bet tai cia maksimumas, siaip jau sakykim, kad sveriau 65 kg. Gal kam ir nepasirodys daug, bet man juk 18m. tebuvo (be to, juk Lietuvoj gyvenau, ne kokioj JAV). O dar pirmame kurse per sveikatos patikrinima gydytoja pasake: "Hmm, 65kg. Na nieko nieko, bet tik tu vaikeli ziurek daugiau nepriauk".

Na as vis padusaudavau, rytais pagalvodavau, kad va nuo siandien jau lieknesiu ir isgerus arbatos iseidavau i paskaitas. Na aisku kad po pirmos paskaitos begdavau pirkti sokolado, po antros - sausainiu, o grizus namo tai jau neskaiciuodavau. Na o apsunkus prilipdavau prie televizoriaus. Pirkdavau visus zurnalus moterims, perskaitydavau ten aprasomas dietas, sekmes istorijas ir pan. (tarp kitko, skaitant apie dietas, man labai pakyla apetitas  biggrin.gif ) Pusmeti lankiau aerobika. Bet mano svoris laikesi ties 65 kg. Vienu zodziu - motyvacijos man uztekdavo iki pirmos paskaitos pabaigos  smile.gif

Matyt vistik motyvacija ir zinios apie produktu kaloringuma kaupesi kaupesi ir budama 24m. per menesi numeciau 4-5 kg. Na tai nera daug, bet as juk ir neturejau antsvorio - tiesiog buvau "figuringesne", nei dabar madinga. Pati jauciausi nuostabiai, o ir aplinkiniai pastebejo pasikeitima.

Visu pirma, mano mama nusipirko Orbitreka, kuri pamyne gal 5 minutes ir pamirso apie jo buvima. Na o as nusprendziau, kad reikia man deginti tas sokolado kalorijas. Tai va budavo minu minu, jau po 15 minuciu sunku pasidaro, o tik 100 kcal tesudeginta. Pagalvoju, kad 100g sokolado juk apie 500 kcal, tai kiek man minti reiketu, kad ji sudeginciau  blink.gif Kita diena jau pries valgydama pagalvoju "aha, va del sito reiketu pusvalandi Orbitreka minti, hmmm.. ar as tikrai sito daikto noriu".
Na jei tikrai noriu, tai ir suvalgydavau, kad ir 100g sokolado. Bet stengdavausi per diena daugiau 1500 kcal nesuvalgyti. Taigi gaudavosi, kad vakare mano kaloriju limitas budavo isnaudotas. Pamindavau Orbitreka, valgyti is pradziu noredavosi, bet pagalvojus, kad as tiek vargau degindama 100kcal, ir tuoj pat prisikimsiu ko nors uz 300kcal sugebedavau susilaikyti. Po savaites kitos, tai tapo iprociu.

Pradejau valgyti rytais (na po vakaro budavau laaaabai alkana, be to nebudavo sazines grauzaties "vakar padauginau, siandien reikia dietintis"). Ryte leisdavau sau ir saldumynu. Valgydavau daug morku, obuoliu, gerdavau apelsinu sultis (na megstu saldziai  ax.gif  ) Nesijausdavau save labai varzanti, o vakaras tusciu skrandziu tapo iprociu. Namiskiai irgi priprato, kartais pajuokaudavo, kad nieko nevalgau, bet siaip jau palaike, juk mate kad nebadauju. Aplinkiniai stebejosi, kad as toliau valgau saldumynus ir liekneju tongue.gif  Va taip, is leto is leto ir nutirpo mano 4 kg.

Sportas isliko mano iprociu. Orbitreko dabar salia nera, bet kazkaip "niezti" kojas, jei nenubegu savo iprastu 3km per diena. Drauge juokauja, kad gal i olimpiada ruosiuosi biggrin.gif  Dabar sveriu dar 4 kg maziau, bet jie tirpo dar leciau - 1,5 kg i metus. Jau net nebesistengiau taip grieztai vakarais nevalgyti ir skaiciuoti kaloriju. Nors ziuriu reiketu vel pasistengti, nes pilvukas pradeda rysketi.

Per visa sita lieknejima supratau, kad man svarbiausia yra sportuoti. Tada ir valia lengviau sutelkti (na vien prisiminus, kiek reikia paprakaituoti del kokio torto gabaliuko) ir savaime apetitas sunormaleja. Na o jei jau drabuziai pradeda trauktis, tai tada vakarais nebevalgau. Mano didziausia klaida budavo, kad as pradedavau "lieknejima" ryte ir po to baisiai isalkusi antroj dienos pusej prisivalgydavau nebeskaiciuodama. Tada aisku ir kaloriju norma budavo virsijima, ir apie sporta su pilnu skrandziu minciu nekildavo.

Dabar jauciuosi daaaaaaug grazesne, nei budama 18-niolikine  thumbup.gif  Ir tikiuosi, kad man pavyks islaikyti daugmaz stabilu svori iki senatves - svajuko drambliones  mirksiukas.gif

Idomu kaip sekasi autorei.Pradzia grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2010 10 29, 15:55)
Idomu kaip sekasi autorei.Pradzia grazi 4u.gif



Na ką, autorė atsiskaito:
- šokoladą ir saldumynus valgau kaip ir valgiusi ir supratau, kad jei neleidžiu sau šito malonumo (na proto ribose), tai anksčiau ar vėliau "nutrūkstu" ir atsigriebiu dvigubai.
- vakarinis nevalgymas išliko įpročiu. Nebežiūriu taip griežtai, kaip pradžioje, kad po 18 val. nė kasnio į burną. Jei labai noriu, jei esu pakviesta vakarienės, tai suvalgau kažką. Bet nebegaliu eiti miegoti prisivalgius. Tiesiog sunku užmigti, blogai išsimiegu. Jei pastebiu, kad kelnės pradeda trauktis, tai visų pirma pradedu griežčiau riboti vakarinį valgymą.
- bėgioti man iki šiol labai patinka. Dabar mano įprastinė distancija yra 7km, bet ją bėgu gal 3-4 kartus per savaitę. Kaip kada gaunasi. Vasarą lengviau atsikelti, tai dažniau bėgioju. Žiemą labiau miegoti norisi. Užtai žiemą dažniau einu į treniruokliu salę, nes per šlapdribą lauke nesinori bėgioti. Griežtai sporto neplanuoju, bet ilgesnės pertraukos negaliu daryti, nes kojos pradeda "niežėti". Kartą metuose dalyvauju pusmaratonio bėgime.
Svoris svyruoja nuo 57 iki 61 kg ir ant manęs tie keli kilogramai matyt gerai matosi, nes aplinkiniai pastebi, kai numetu. Kai priaugu visi mandagiai tyli smile.gif
Aš pati jaučiuosi stora/plona priklausomai nuo aplinkos. Dėl aplinkos Paksas buvo visiškai teisus, jinai tikrai būna kalta, jei aš su tuo pačiu svoriu Lietuvoje galiu jaustis stora, Vokietijoje pats tas, o Turkijoje liekna biggrin.gif
Atsakyti