Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlės nuo auklių

Sveikos mamytes, esu auklyte, priziuriu nuostabia 9 menesiuku mergyte, su jos mamyte taip pat puikiai sutariam. Ji labai jaunatviska ir miela. Ir stai man iskilo klausimas kokia tinkamiausia dovana is aukles butu jai ir mergytei kaledu proga? (Svenciu proga is uzsienio grys ir vyras) ar esate gavusios dovaneliu is savo auklyciu? kas labiausiai dziugintu? Man buvo kilusi ideja mamytei padovanodi "stebuklingaji" puodeli, i kuri ipylus karsto vandens isrysketu jos, vyro ir dukrytes bendra nuotrauka... smile.gif miela. o ka mazylei? pagelbekit.
Atsakyti
Aš visuomet dovanoju mežiukų tėveliams kanors...dažnai knygas apie vaikų auklėjimą,masažą,žaidimus ir tt...mažiukei lb lengva prigalvot...žaisliuku...drabužiuką kokį smile.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
As, kai buvau auklyte, Kaledoms pirkdavau koki lavinanti zaidima mazyliams, o teveliams galima padovanoti jusu ir mazosios gaminta torta, pvz.: is kukuruzu ir kondensuoto pieno ar pan. Arba galima kartu su mazaja pagaminti darbeli Kaledu tema mirksiukas.gif Man atrodo, tokios dovaneles yra pacios silciausios 4u.gif
Atsakyti
Sutinku, kad savi darbeliai mieliausi... bet mazylei tik 9 menesiukai smile.gif ji dar nevaiksto ka bekalbet apie tortus unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruleee @ 2007 11 21, 21:49)
Sutinku, kad savi darbeliai mieliausi... bet mazylei tik 9 menesiukai smile.gif ji dar nevaiksto ka bekalbet apie tortus  unsure.gif  doh.gif

na,tėvams tai net nežinau-manau net nebūtina ax.gif gali tiesig nupirkti gražią kalėdinė atvirutę,gali,kad ir kuo didesnę (man rodos buna tokios A5 formato uz 10lt knygynuose), parašyk gražų sveikinimą tipo kaip ir už mergytę ir kaip parašą padėk mergytės kojytės ar rankytės antspaudą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 11 23, 12:35)
na,tėvams tai net nežinau-manau net nebūtina ax.gif gali tiesig nupirkti gražią kalėdinė atvirutę,gali,kad ir kuo didesnę (man rodos buna tokios A5 formato uz 10lt knygynuose), parašyk gražų sveikinimą tipo kaip ir už mergytę ir kaip parašą padėk mergytės kojytės ar rankytės antspaudą ax.gif

Mano nuomone tokia pati,kad aukletiniui,taip smagu padovanoti kazka,bet teveliams tai tikrai nera butina...nebent labai artimi(kaip draugu santykiai)
Kadangi mergyte maza,ideja puiki su anstpaudais peduciu ir rankyciu,galima kaip knygute padaryti irasyti grazius zodzius...tada dovana puiki.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 23, 16:44)
Mano nuomone tokia pati,kad aukletiniui,taip smagu padovanoti kazka,bet teveliams tai tikrai nera butina...nebent labai artimi(kaip draugu santykiai)


labai pritariu.
Atsakyti
As savo aukletinems mergytems siaip nuvesdavau kokiu ciulpinuku, guminuku. Tiesiog uz tai, kad buvom labai gerai susidraugavusios 4u.gif
Atsakyti
Oi ko tik nesu prinesus savo aukletinem ir saldainiu,ir sausainiu,ir zaislu.... lotuliukas.gif kai einu namo vakarais tai ir klausia ka atnesiu arba pacios uzsipraso ka atnesti! Kartais pasipraso manes,kad nueitume i kina multika koki paziureti,o po kino dar i kavinuke pasivaisinti uzsukam bigsmile.gif blush2.gif Po metu teks jau vestis ne tik dvi paneles bet ir ju broliuka mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Kaip mama rekomenduociau nedovanoti jokiu dovanu tevams - jus gi samdomos darbuotojos, tarp jusu ir tevu turi buti islaikomi tvarkingi darbiniai santykiai be asmeniskumu. Isimtys galetu buti kokios mielos smulkmenos, pvz., jusu rankdarbis, ar namines uogienes stiklainiukas, bet tikrai asmeniski, paciu padaryti dalykeliai.

Vaikams geriausia kokie nebrangus nedideli zaisliukai ypatingom progom, tik jokiu budu ne saldumynai. Del saldumynu pirmiausia reikia pasiklausti tevu.
Atsakyti
O kaip manot ar reikia ką nors nešti vaikučiui pirmo pasimatymo t.y. susipažinimo proga? Būsiu auklytė,mamą jau pažystu o vaikučio ne,tai kaži ar reikia kokią smulkmenėlę nešti ar geriau nereikia,gal nekaip atrodys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2008 08 12, 14:21)
Kaip mama rekomenduociau nedovanoti jokiu dovanu tevams - jus gi samdomos darbuotojos, tarp jusu ir tevu turi buti islaikomi tvarkingi darbiniai santykiai be asmeniskumu. Isimtys galetu buti kokios mielos smulkmenos, pvz., jusu rankdarbis, ar namines uogienes stiklainiukas, bet tikrai asmeniski, paciu padaryti dalykeliai.

Vaikams geriausia kokie nebrangus nedideli zaisliukai ypatingom progom, tik jokiu budu ne saldumynai. Del saldumynu pirmiausia reikia pasiklausti tevu.

drinks_cheers.gif visiškai sutinku su šia nuomone. Mano manymu, vaikui galima padovanoti nedidelę dovanėlę - knygelę, lavinamąjį žaislą, kaladėles... Nerekomenduojami pliušinai žaislai. Patys mieliausi yra pačios rankų darbo žaisliukai ar pan. Jei konkrečiai Kalėdoms, tai galbūt tiktų kalėdinis aksesuaras, eglutės žaisliukas ir pan. Esmė šiltume, kuklume.
Saldumynų taip pat nepatariama dovanoti...

QUOTE(Inevitable @ 2008 11 05, 14:58)
O kaip manot ar reikia ką nors nešti vaikučiui pirmo pasimatymo t.y. susipažinimo proga? Būsiu auklytė,mamą jau pažystu o vaikučio ne,tai kaži ar reikia kokią smulkmenėlę nešti ar geriau nereikia,gal nekaip atrodys?  g.gif

Manau, kad nebūtina, nebent pati drąsiau jaustumėtės.
Atsakyti